BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Výsledková listina závodu Semetín 27.06.2020

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sarah Muchova SK Jiří team 002 1 42 Ne
Rozárka Petrová 018 1 28 Ne
Isabel Trochanová XC Bikers Trenčín 019 1 24 Ne
Mikoláš Přibyla 008 1 22 Ne
Šimon Pastorek 022 1 20 Ne
Adam Surovec 017 1 19 Ne
Radim Rozkovec 021 1 16 Ne
Michaela Pancisynová 009 1 15 Ne
Martin Křenek 020 1 14 Ne
Dominik Vodica 5 0 0 Ano
Adriana Věntusová ... 3 0 0 Ano
Martin Melichar 16 0 0 Ne
Sarah Muchova SK Jiří team 2 0 0 Ano
Julie Bartoňková 4 0 0 Ne
Nikol Švachová 1 0 0 Ano
Sebastian Jaroš 11 0 0 Ne
Tereza Slámová 10 0 0 Ne
Martin Jurča TUFO CykloZákladna Otrokovice 6 0 0 Ano
Filip Havlíček 12 0 0 Ne
Diana Plandorova BIKE PRO RACING 13 0 0 Ne
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov 14 0 0 Ne
Tobiáš Minařík 15 0 0 Ano

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 101 3 55 Ano
Matias Ďurec CYKLISTICKÁ TOUR 102 3 48 Ano
Josef Gaja TUFO CykloZákladna Otrokovice 103 3 42 Ano
Dominik Hasalík BIKE PRO RACING 104 3 37 Ne
Tobiáš Přibyla Kohouti Pržno 106 3 33 Ne
Sebastian Švach 107 3 30 Ne
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 105 2 28 Ano
Smejkal Matyáš 111 2 26 Ne
Šimon Videcký 110 2 24 Ano
Vítek Videcký 109 2 22 Ano
Mikuláš Kovarčík 112 2 20 Ne
Jonáš Bartoněk BIKE PRO RACING 108 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Kristýna Dolečková BIKE PRO RACING 198 3 55 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 199 3 48 Ano
Terezka Pancisynová BIKE PRO RACING 196 3 42 Ne
Karolína Slámová 195 3 37 Ne
Ella Chlubnová 188 3 33 Ne
Štěpánka Petrová 189 3 30 Ne
Marie Křenková 187 3 28 Ne
Veronika Pastorková 186 2 26 Ne
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 193 2 24 Ne
Barbora Ambrosová Bar Bára 190 2 22 Ne
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 194 0 0 Ne
Adéla Konečná BIKE 2000 192 0 0 Ne
Karolína Valová Yogi Racing Team 191 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 201 5 55 Ne
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 205 5 48 Ne
Peťo Žáček Cyklistická tour 202 5 42 Ano
Tobiáš Měřínský 209 5 37 Ano
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 204 5 33 Ano
Šimon Chlubna 226 5 30 Ne
Matouš Haluzík 203 5 28 Ano
Max Mucha SK Jiří team 212 5 26 Ano
Adrian Polášek BIKE 2000 210 5 24 Ano
Matěj Konečný BIKE 2000 207 5 22 Ano
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 208 5 20 Ne
Toby Gola 228 5 19 Ne
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 217 5 18 Ne
Jakub Dedek AD Team 225 5 17 Ne
Sebastian Labaj 223 5 16 Ne
Juráš Doříčák BIKE 2000 213 4 15 Ano
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 218 4 14 Ano
Josef Jirout KILPI KIDS RACING TEAM 215 4 13 Ano
Jan Šťastný 221 4 12 Ano
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 4 11 Ano
David Podešva 227 4 10 Ne
Marek Vranák 222 4 9 Ne
Daniel Schachl 229 4 8 Ne
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 220 4 7 Ano
Tadeáš Petr 224 3 6 Ne
David Seidl SK EDIE TEAM 214 1 0 Ano
Daniel Kubina Top Sport Team 216 0 0 Ne
Ondřej Bednář SK EDIE TEAM 219 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 298 5 55 Ano
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 48 Ano
Dominika Škúciová 296 5 42 Ne
Ella Trochanová XC Bikers Trenčín 289 5 37 Ne
Laura Janečková SK EDIE TEAM 297 5 33 Ano
Anna Zimmermannová 294 5 30 Ne
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 291 5 26 Ano
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 293 5 24 Ano
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 292 4 22 Ne
Natálie Dluhá 288 4 20 Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 290 0 0 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Samuel Mucha SK Jiří team 301 2 55 Ano
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 302 2 48 Ano
Filip Fojtík 304 2 42 Ne
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 303 2 37 Ne
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team 307 2 33 Ne
Michal Szalóki SK EDIE TEAM 310 2 30 Ano
Kristián Ďurec CYKLISTICKÁ TOUR 308 2 28 Ano
Adam Gebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 314 2 26 Ano
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 326 2 24 Ano
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 305 2 22 Ano
Ondřej Širuček Short Bike Academy Opletal 323 2 20 Ano
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 315 2 19 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM 309 2 18 Ne
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 311 2 17 Ano
Dominik Lanča 331 2 16 Ne
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 312 2 15 Ano
Richard Dresler BIKE PRO RACING 316 2 14 Ne
Martin Samson 328 2 13 Ne
Tomáš Podešva 330 2 12 Ne
Hubert Ján Šulc 327 2 11 Ne
Štěpán Kačor 329 2 10 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 325 2 9 Ano
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 320 2 8 Ne
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 318 0 0 Ne
Eliška Kuráňová 324 0 0 Ne
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 313 0 0 Ano
Radim Vala Yogi Racing Team 317 0 0 Ne
Jakub Hnojčík CYKLISTICKÁ TOUR 322 0 0 Ne
Emma Erdöšová Epic 319 0 0 Ne
Quido Pokorný ŠK Železiarne Podbrezová 321 0 0 Ano

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 399 2 55 Ne
Lucie Gottwaldová 378 2 48 Ne
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 396 2 42 Ne
Hanka Klučková KILPI KIDS RACING TEAM 388 2 37 Ano
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 398 2 33 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 397 2 30 Ne
Natália Letková 379 2 28 Ne
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 393 2 26 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 394 2 24 Ano
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 392 2 22 Ne
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 389 2 20 Ano
Adina Křenková BIKE PRO RACING 381 2 19 Ne
Tomáš Melichar 383 2 18 Ne
Laura Majkráková 395 2 17 Ano
Adéla Kulihová KILPI KIDS RACING TEAM 386 2 16 Ano
Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 391 2 15 Ne
Veronika Jahodová Team Forman Cinelli Kids 380 2 14 Ne
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 385 0 0 Ne
Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 384 1 0 Ano
Emília Schedlingová NovoCK Lučenec 387 0 0 Ne
Kristýna Lamichová SupGirls 390 1 0 Ano

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Tesařík 429 3 55 Ne
Josef Kuchař 434 3 48 Ne
Richard Polášek BIKE 2000 402 3 42 Ano
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 412 3 37 Ne
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 433 3 33 Ne
Jakub Křupala 417 3 30 Ano
Martin Dubec 404 3 28 Ano
Daniel Svěrkot BIKE 2000 407 3 26 Ano
Tomáš Dvořák Cykloch team z.s. 406 3 24 Ano
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 410 3 22 Ano
Jakub Urban VRV TEAM 401 3 20 Ne
Kryštof Rycek BIKE 2000 415 3 19 Ne
MATYÁŠ PÍREK TUFO CykloZákladna Otrokovice 411 3 18 Ano
Filip Jirout KILPI KIDS RACING TEAM 422 3 17 Ano
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 409 3 16 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM 416 3 15 Ano
Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 428 3 14 Ano
Václav Plšek Cykloch team z.s. 432 3 13 Ne
Pospíšil Tomáš BIKE PRO RACING 426 3 12 Ne
Vašek Klučka KILPI KIDS RACING TEAM 414 3 11 Ano
Patrik Sedlák Hodonice Team 430 3 10 Ne
Tomaš Machač Cykloteam MXM Hulín 424 3 9 Ano
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 423 3 8 Ne
Samuel Mariak 431 3 7 Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 413 3 6 Ano
Jan Žídek SK EDIE TEAM 418 2 5 Ano
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 427 0 0 Ne
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 421 0 0 Ne
Max Jakeš VRV pro sport z.s 420 0 0 Ne
Ondřej Němec SK Jiří team 419 0 0 Ne
Martin Mišeje Proefekt 425 0 0 Ne
Filip Magdolen CYKLISTICKÁ TOUR 408 0 0 Ne
Dávid Kobelár CYKLISTICKÁ TOUR 403 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 498 3 55 Ano
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 496 3 48 Ano
Anna Dubcová 497 3 42 Ano
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 489 3 37 Ano
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín 495 3 33 Ano
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 494 3 30 Ne
Eliška Širučková Short Bike Academy Opletal 485 3 28 Ano
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 488 3 26 Ano
Kateřina Křístková 490 3 24 Ne
Zuzana Hradílková 493 3 22 Ne
Julie Kožušníková KILPI KIDS RACING TEAM 486 3 20 Ano
Emílie Jarošová 487 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
David Vašut BIKE PRO RACING 501 3 55 Ne
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 508 3 48 Ne
David Friedel SK Jiří team 502 3 42 Ano
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 503 3 37 Ne
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 518 3 33 Ano
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 506 3 30 Ano
Karel Najser 528 3 28 Ne
Matěj Hruzík 521 3 26 Ne
Kryštof Friedl ACT leraK Blansko 530 3 24 Ne
Karel Štelc BIKE PRO RACING 509 3 22 Ne
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 510 3 20 Ano
Filip Škubal 526 3 19 Ne
Dominik Daněk 523 3 18 Ne
Jan Škubal 525 3 17 Ne
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 511 3 16 Ano
David Blažek 527 3 15 Ne
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 514 3 14 Ano
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 522 3 13 Ne
Martin Čihař 4EVER CYKLOBULIS 524 3 12 Ano
Martin Perutka 529 2 11 Ne
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 519 2 10 Ano
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 512 2 9 Ano
Jakub Komárek ACT leraK Blansko 531 2 8 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 513 0 0 Ne
Jakub Franek BIKE PRO RACING 515 0 0 Ne
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 517 0 0 Ne
Marek Lazecký HEAD PRO TEAM OPAVA 520 1 0 Ne
Nikola Jaroš ... 516 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Amálie Gottwaldová 588 3 55 Ne
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 599 3 48 Ano
Anna Hanáková 589 3 42 Ne
Štěpánka Dubcová 598 3 37 Ano
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 593 3 33 Ne
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 594 3 30 Ne
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 591 3 28 Ano
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 595 3 26 Ano
Alžběta Westová Bike team Sportovní kurzy 587 3 24 Ne
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 590 2 22 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Marian Böhm 004 4 55 Ne
Daniel Moroň 008 4 33 Ne
Roman Šindelář 010 4 30 Ne
Tomáš Rubač 029 4 20 Ne
Jakub Švidrnoch 013 4 18 Ne
Daniel Kejnar Cykloteam MXM Hulín 030 4 17 Ne
David Pravda 022 4 16 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 024 4 15 Ne
Martin Rafaj 031 4 14 Ne
Vojtěch Plšek Cykloch team z.s. 027 4 12 Ne
Ondřej Polášek BIKE 2000 5 0 0 Ano
Adam Štěpánek DK BIKESHOP Racing Team 17 0 0 Ano
Adam Světlík BIKE PRO RACING 26 0 0 Ano
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 7 0 0 Ne
Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 19 0 0 Ne
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 9 0 0 Ne
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 6 0 0 Ano
David Zonyga VRV TEAM 2 0 0 Ano
Miroslav Urban VRV TEAM 3 0 0 Ano
Ondřej Růžička VRV TEAM 16 0 0 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING 15 0 0 Ne
Šimon Tabara EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 18 0 0 Ne
Matouš Raška 012 1 0 Ne
Jakub Švidrnoch BIKE 2000 13 0 0 Ano
Matouš Raška BIKE 2000 12 0 0 Ne
Tomáš Kuba KILPI KIDS RACING TEAM 11 0 0 Ano
Ondřej Padrta KILPI KIDS RACING TEAM 14 0 0 Ne
Mikuláš Jansa Cykloteam MXM Hulín 20 0 0 Ne
Tomáš Komárek ACT leraK Blansko 21 0 0 Ne
David Foldyna KILPI KIDS RACING TEAM 028 2 0 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Eliška Hanáková 110 4 55 Ne
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 101 4 48 Ne
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 112 4 42 Ne
Zuzana Michaličková 113 4 37 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 102 4 33 Ano
Dorka Ševčíková 4EVER CYKLOBULIS 103 4 30 Ne
Aneta Chudárková Cykloch team z.s. 111 4 28 Ne
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 104 3 26 Ne
Natálie Jelínková 105 1 24 Ne
Linda Paulechová Novomestský Superbiker 106 1 22 Ne
Lada Fusková VRV TEAM 109 0 0 Ne
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 108 0 0 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 201 6 55 Ne
Karel Brudný BIKE 2000 204 6 48 Ano
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 203 6 42 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 206 6 37 Ano
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 212 6 33 Ne
Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 202 6 30 Ne
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 208 6 28 Ne
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 210 6 26 Ne
Jakub Žurek 209 6 24 Ne
Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 217 6 22 Ne
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 220 5 20 Ne
Ondřej Rakus TJ TŽ Třinec 216 5 19 Ano
Matyáš Malík BIKE 2000 211 5 18 Ano
Max Figel 218 5 17 Ne
Kvido Kozlovský TJ TŽ Třinec 219 4 16 Ne
Jan Čech 213 0 0 Ne
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 214 0 0 Ne
Josef Macháč 215 0 0 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 302 6 55 Ne
Štěpán Stloukal ACT leraK Blansko 316 6 48 Ne
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 304 6 42 Ne
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 303 6 37 Ano
Radovan Holík Cyklogat 308 6 33 Ne
Dalibor Hudeček Sportovní tým Kola Koblížek 317 6 30 Ne
Michal Sláma 312 6 28 Ne
Jan Mlčák 319 6 26 Ne
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 310 5 24 Ne
Matěj Malý 314 5 22 Ne
Jan Mazoch DK BIKESHOP Racing Team 318 5 20 Ne
Branislav Gašparík Top Sport Team 311 0 0 Ne
Daniel Drga 313 0 0 Ne
Jan Chytil 315 2 0 Ano

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Pilčík 401 4 55 Ne
Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 402 4 48 Ano
Jakub Sedlár 422 4 42 Ne
Tomáš Najser 416 4 37 Ne
Karel Videcký 403 4 33 Ne
Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť 411 4 30 Ne
David Kovařík DK BIKESHOP Racing Team 405 4 28 Ne
Petr Karafiát 419 4 26 Ne
Libor Darebník TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 412 4 24 Ne
Jan Čižmář 424 4 22 Ne
Marek Žák 418 4 20 Ne
Jan Procházka GAPP System - Kolofix 413 3 19 Ano
Josef Jankůj 420 3 18 Ne
Kamil Smejkal 417 3 17 Ne
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 415 0 0 Ne
Michal Hyneček Aspire SCM Brno 414 0 0 Ne
Libor Byrtus 421 2 0 Ne
Martin Matonoha 423 2 0 Ne

Kategorie Muži 3

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 601 4 55 Ne
Petr Hašek SK Bagbike 602 4 48 Ano
Jiří Sedláček 608 4 42 Ne
Pavel Koníček 612 4 37 Ne
Petr Sedlák Hodonice Team 610 4 33 Ne

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Monika Kučerová 501 4 55 Ne
Barbora Machulková 509 4 48 Ne
Tereza Rudolfová 508 4 42 Ne
Michaela Bojková BIKE 2000 504 4 37 Ano
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 505 3 0 Ano
Denisa Knapková 506 3 0 Ne

Kategorie Ženy 35+

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Pavlína Maračková 701 4 55 Ne

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři