BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Veselá 05.09.2020

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Nikol Švachová 1 0 0 Ne
Adriana Věntusová ... 3 0 0 Ne
Martin Jurča TUFO CykloZákladna Otrokovice 4 0 0 Ano
Dominik Vodica 6 0 0 Ne
Mikoláš Přibyla 8 0 0 Ne
Tereza Slámová 9 0 0 Ne
Michaela Pancisynová 010 1 24 Ne
Filip Havlíček 11 0 0 Ne
Diana Plandorova BIKE PRO RACING 12 0 0 Ne
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov 13 0 0 Ne
Jakub Růžička 14 0 0 Ne
Max Paul 15 0 0 Ne
Adam Surovec 16 0 0 Ne
Beáta Šerá 017 1 17 Ne
Toniček Jurajda ... 018 1 18 Ne
Šimon Borák 019 1 22 Ne
Sofie Stodůlková 020 1 26 Ne
Mia Podžorná 021 1 30 Ne
Patrik Pancisyn 023 1 19 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 101 3 55 Ne
Josef Gaja TUFO CykloZákladna Otrokovice 103 3 48 Ne
Dominik Hasalík BIKE PRO RACING 104 3 37 Ne
Tobiáš Přibyla Kohouti Pržno 108 3 42 Ne
Sebastian Švach 110 0 0 Ne
Vítek Videcký 113 3 30 Ne
Maximilián Klíma 114 2 26 Ne
Jonáš Sázavský ... 115 2 24 Ne
David Glogar 116 2 28 Ne
Adam Podzemný 217 3 33 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lora Paulová 189 2 30 Ne
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 191 0 0 Ne
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 195 2 33 Ne
Karolína Slámová 196 3 37 Ne
Terezka Pancisynová BIKE PRO RACING 197 3 42 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 198 3 55 Ne
Kristýna Dolečková BIKE PRO RACING 199 3 48 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 201 5 55 Ne
Peťo Žáček Cyklistická tour 202 5 48 Ne
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 204 5 37 Ne
Matouš Haluzík 205 0 0 Ne
Tobiáš Měřínský 206 0 0 Ne
Adrian Polášek BIKE 2000 208 5 33 Ne
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 209 5 42 Ne
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 4 28 Ne
Juráš Doříčák BIKE 2000 212 5 30 Ne
Ondrej Solovic Novomestský Superbiker 213 0 0 Ne
Tomáš Huťka 214 0 0 Ne
Adam Stieranka Novomestský Superbiker 215 0 0 Ne
Lukáš Adámek 218 2 0 Ne
Jakub Zetek 219 4 26 Ne
Šimon Sázavský ... 220 4 24 Ne
Nikola Kubrický 221 3 20 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 290 5 33 Ne
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 294 5 30 Ne
Laura Janečková SK EDIE TEAM 296 5 42 Ne
Dominika Škúciová 297 5 37 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 298 5 48 Ne
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 55 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Samuel Mucha SK Jiří team 301 2 48 Ne
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 302 2 55 Ne
Filip Fojtík 303 2 42 Ne
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 304 2 37 Ne
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team 305 0 0 Ne
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 306 2 33 Ne
Michal Szalóki SK EDIE TEAM 308 2 24 Ne
Adam Gebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 309 0 0 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM 310 2 26 Ne
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 311 2 22 Ne
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 312 2 28 Ano
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 313 2 30 Ne
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 314 2 17 Ne
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 315 2 14 Ne
Eduard Stříž SPORTOVNI KURZY.CZ 316 0 0 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 317 2 16 Ne
Juraj Stieranka Novomestský Superbiker 318 0 0 Ne
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 319 0 0 Ne
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 320 2 19 Ne
Lukáš Orlovský BIKE PRO RACING 321 2 12 Ne
Štěpán Kačor 322 2 18 Ne
Richard Dresler BIKE PRO RACING 323 2 20 Ne
Tomáš Červenka 324 2 13 Ne
Petr Liška 325 2 15 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Eliška Kuráňová 385 2 24 Ne
Adina Křenková BIKE PRO RACING 386 2 37 Ne
Barbora Kokešová 387 2 28 Ne
Natália Letková 388 0 0 Ne
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 389 2 19 Ne
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 391 2 22 Ne
Laura Majkráková 393 2 26 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 394 2 20 Ne
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 395 2 30 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 396 2 33 Ne
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 397 2 48 Ne
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 398 2 42 Ne
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 399 2 55 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Richard Polášek BIKE 2000 401 3 42 Ne
Jakub Urban VRV TEAM 402 3 55 Ne
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 403 3 24 Ne
Martin Dubec 404 0 0 Ano
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 406 3 37 Ne
Daniel Svěrkot BIKE 2000 407 3 48 Ne
Tomáš Dvořák Cykloch team z.s. 408 3 30 Ne
MATYÁŠ PÍREK TUFO CykloZákladna Otrokovice 411 3 22 Ano
Kryštof Rycek BIKE 2000 412 3 28 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM 413 3 19 Ne
Jan Žídek SK EDIE TEAM 414 3 14 Ne
Ondřej Němec SK Jiří team 415 0 0 Ne
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 416 3 15 Ne
Vít Lettovský BIKE 2000 417 3 17 Ne
Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice 418 0 0 Ne
Jerguš Solovic Novomestský Superbiker 419 0 0 Ne
Adam Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 420 3 18 Ne
Tomáš Pospíšil 422 3 20 Ne
Václav Mach 423 3 26 Ne
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 424 3 33 Ne
David Liška 425 3 13 Ne
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 426 3 16 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lujza Bartošíková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 489 3 33 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 491 3 30 Ne
Kateřina Křístková 492 3 26 Ne
Zuzana Hradílková 493 3 24 Ne
Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker 494 3 42 Ne
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 495 3 28 Ne
Anna Dubcová 497 3 48 Ano
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 3 37 Ne
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 499 3 55 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
David Vašut BIKE PRO RACING 501 3 55 Ne
David Friedel SK Jiří team 502 3 48 Ne
Jakub Svitak BIKE PRO RACING 503 3 42 Ne
Karel Najser 505 3 37 Ne
Matěj Hruzík 507 3 33 Ne
Karel Štelc BIKE PRO RACING 508 0 0 Ne
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 509 3 30 Ne
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 511 2 17 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 512 3 20 Ne
Tomáš Letko CK Epic Dohnany 513 0 0 Ne
Nicolas Kadlec Novomestský Superbiker 514 3 28 Ne
Felix Kokeš 515 3 22 Ne
Jakub Franek BIKE PRO RACING 516 2 19 Ne
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 517 3 26 Ne
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 518 3 24 Ne
Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 519 2 18 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 586 2 24 Ne
Ema Polášková Team Forman Cinelli Kids 587 3 26 Ne
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 588 3 42 Ne
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 589 3 48 Ne
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 590 3 33 Ne
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 592 3 30 Ne
Veronika Machová 593 3 28 Ne
Štěpánka Dubcová 598 3 37 Ano
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 599 3 55 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
David Zonyga VRV TEAM 001 5 20 Ne
Ondřej Polášek BIKE 2000 3 0 0 Ne
Miroslav Urban VRV TEAM 004 5 42 Ne
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 005 5 26 Ne
Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 007 5 55 Ne
Marian Böhm 008 5 28 Ne
Roman Šindelář 009 5 33 Ne
Jakub Švidrnoch BIKE 2000 11 0 0 Ne
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 12 0 0 Ne
Adam Světlík BIKE PRO RACING 13 0 0 Ne
Matúš Mikulec Novomestský Superbiker 14 0 0 Ne
Martin Petrů BLOCK TEAM 15 0 0 Ne
Marek Oborný Team Forman Cinelli 16 0 0 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING 017 5 30 Ne
Adam Štěpánek DK BIKESHOP Racing Team 035 5 19 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 036 5 16 Ne
Tomáš Rubač 037 5 18 Ne
Josef Knebl 038 2 0 Ne
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 039 5 37 Ne
Vilém Vagner 040 5 17 Ne
David Pravda 042 5 22 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 101 5 48 Ne
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 108 5 42 Ne
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 111 4 33 Ne
Tereza Obořilová 112 5 55 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 113 5 37 Ne
Silvie Holoubková 114 2 0 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Karel Brudný BIKE 2000 202 7 26 Ne
Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 204 7 30 Ne
Matyáš Malík BIKE 2000 209 6 17 Ne
Ondřej Rakus TJ TŽ Třinec 210 7 19 Ne
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 211 6 16 Ne
Filip Holub 212 7 42 Ne
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 213 7 20 Ne
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 214 7 24 Ne
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 215 7 48 Ne
Daniel Žvak 216 7 55 Ne
Jakub Šindler 217 7 22 Ne
Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 218 7 28 Ne
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 219 7 33 Ne
Josef Macháč 220 7 37 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 230 7 18 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 303 8 48 Ne
Matěj Malý 311 8 33 Ne
Michael Fišer 312 1 0 Ano
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 313 8 37 Ne
Karel Vávra 314 8 42 Ne
Adam Lamich 315 2 0 Ne
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 316 8 55 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 402 5 55 Ne
Karel Videcký 403 5 48 Ne
Jan Procházka GAPP System - Kolofix 411 0 0 Ne
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 412 5 42 Ne
Jan Neset IN-LIFE cycling team 413 0 0 Ne
Petr Jakeš 414 4 18 Ano
Lubor Grigorescu 415 5 37 Ne
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 416 4 24 Ne
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 417 4 19 Ne
Igor Bartošík 418 5 26 Ne
Petr Vandlík 419 4 20 Ne
Marek Kresta 420 5 33 Ne
Jan Reif 425 4 22 Ne
David Kovařík DK BIKESHOP Racing Team 426 5 28 Ne
Jan Šindelář 428 5 30 Ne

Kategorie Muži 3

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Petr Hašek SK Bagbike 602 5 42 Ne
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 610 5 48 Ne
Dušan Olejníček 611 3 0 Ne
Aleš Siřínek 612 4 37 Ne
Roman Hyneček 613 5 55 Ne

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Michaela Bojková BIKE 2000 502 5 48 Ne
Monika Kučerová 507 5 55 Ne
Tereza Nesetová IN-LIFE cycling team 510 0 0 Ne
Barbora Machulková 511 5 42 Ne
Denisa Stodůlková 512 5 37 Ne
Naděžda Reifová 513 4 33 Ne

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři