BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Výsledková listina závodu Jablůnka 12.09.2020

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Štěpán Rösner 017 1 30 Ne
Barbora Jochcová 018 1 24 Ne
Josefína Jalůvková 020 1 20 Ne
Aron Šimčík 019 1 18 Ne
Dominik Vodica - 0 0 Ne
Adriana Věntusová ... - 0 0 Ne
Sarah Muchova SK Jiří team - 0 0 Ne
Rozárka Petrová - 0 0 Ne
Mikoláš Přibyla - 0 0 Ne
Michaela Pancisynová - 0 0 Ne
Tereza Slámová - 0 0 Ne
Martin Jurča TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Filip Havlíček - 0 0 Ne
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov - 0 0 Ne
Adam Surovec - 0 0 Ne
Jakub Růžička - 0 0 Ne
Patrik Pancisyn - 0 0 Ne
Beáta Šerá - 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Daniel Adam Šimčík 116 3 48 Ne
Viktor Byrtus 117 3 37 Ne
Filip Vaculík 114 3 28 Ne
Ladislav Orság 113 2 24 Ne
Maximilián Klíma 115 2 22 Ne
Dominik Kaňák 118 2 20 Ne
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Dominik Hasalík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Tobiáš Přibyla Kohouti Pržno - 0 0 Ne
Robin Hubík - 0 0 Ne
Filip Holba - 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Simona Čumová 188 2 26 Ne
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM - 0 0 Ne
Adéla Konečná BIKE 2000 - 0 0 Ne
Štěpánka Petrová - 0 0 Ne
Kristýna Dolečková BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Terezka Pancisynová BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Karolína Slámová - 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Bednář SK EDIE TEAM 218 5 30 Ne
Nikolaj Galovič 220 5 24 Ne
Toby Gola 217 5 22 Ne
Jan Šťastný 216 5 19 Ne
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 219 5 18 Ne
Jiří Palát 215 5 17 Ne
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Adrian Polášek BIKE 2000 - 0 0 Ne
Jan Kulajta BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Matouš Haluzík - 0 0 Ne
Tobiáš Měřínský - 0 0 Ne
Filip Hasalík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Max Mucha SK Jiří team - 0 0 Ne
Peťo Žáček Cyklistická tour - 0 0 Ne
Tadeáš Petr - 0 0 Ne
Matěj Konečný BIKE 2000 - 0 0 Ne
Juráš Doříčák BIKE 2000 - 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominika Škúciová 296 5 42 Ne
Linda Wasserburgerová 287 4 26 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov - 0 0 Ne
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno - 0 0 Ne
Laura Janečková SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Eliška Lašková - 0 0 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Bukovský 302 2 55 Ne
Matej Galovič 324 2 28 Ne
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 323 2 17 Ne
Štěpán Kačor 322 2 15 Ne
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 321 2 13 Ne
Jaroslav Palat 320 2 12 Ne
Adam Rasocha SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Filip Petrčka SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Viktor Beitl BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM - 0 0 Ne
Filip Fojtík - 0 0 Ne
Richard Dresler BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ - 0 0 Ne
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno - 0 0 Ne
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
Samuel Mucha SK Jiří team - 0 0 Ne
Adam Gebauer SPORTOVNI KURZY.CZ - 0 0 Ne
Michal Szalóki SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Eduard Stříž SPORTOVNI KURZY.CZ - 0 0 Ne
Vojtěch Kubínek - 0 0 Ne
Jan Daňa 325 0 0 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Barbora Kokešová 385 2 30 Ne
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Laura Majkráková - 0 0 Ne
Adina Křenková BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Ema Hubíková - 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 405 3 19 Ne
Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Richard Polášek BIKE 2000 - 0 0 Ne
Kryštof Rycek BIKE 2000 - 0 0 Ne
Martin Dubec - 0 0 Ne
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín - 0 0 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Matouš Gerla BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Jakub Urban VRV TEAM - 0 0 Ne
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ne
Jan Žídek SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Pospíšil Tomáš BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Tomáš Dvořák Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Daniel Svěrkot BIKE 2000 - 0 0 Ne
Vít Lettovský BIKE 2000 - 0 0 Ne
Lukáš Černín TJ Sokol Smolkov - 0 0 Ne
Ondřej Černín TJ Sokol Smolkov - 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Barbora Bukovská 499 3 55 Ne
Kateřina Křístková 493 3 33 Ne
Zuzana Hradílková 494 3 30 Ne
Anna Dubcová - 0 0 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker - 0 0 Ne
Anežka Lašková - 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
David Friedel SK Jiří team 502 3 48 Ne
Jan Škubal 516 3 30 Ne
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 509 3 28 Ne
Filip Škubal 517 3 26 Ne
Felix Kokeš 518 3 22 Ne
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Marcel Morvay SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
David Vašut BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Jakub Franek BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Karel Štelc BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ne
Jakub Sviták BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Nicolas Kadlec Novomestský Superbiker - 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 597 2 48 Ne
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Štěpánka Dubcová - 0 0 Ne
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 005 4 55 Ne
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 010 4 30 Ne
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 006 4 28 Ne
Marek Oborný 017 4 26 Ne
Ondřej Polášek BIKE 2000 - 0 0 Ne
Adam Světlík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Martin Petrů BLOCK TEAM - 0 0 Ne
David Zonyga VRV TEAM - 0 0 Ne
Miroslav Urban VRV TEAM - 0 0 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Jakub Švidrnoch BIKE 2000 - 0 0 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 106 3 37 Ne
Adéla Pernická BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli - 0 0 Ne
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ne
Ondřej Sypták OGAŘI Růžďka - 0 0 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Rakus TJ TŽ Třinec 209 5 37 Ne
Karel Brudný BIKE 2000 - 0 0 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ne
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 211 5 0 Ne
Matyáš Malík BIKE 2000 - 0 0 Ne
Karel Šidlíki BIKE PRO RACING - 0 0 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Štěpán Stloukal ACT leraK Blansko 306 6 55 Ne
Michael Zeťák 311 6 48 Ne
Rasťo Galovič 312 6 37 Ne
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ne
Matěj Malý - 0 0 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 401 4 55 Ne
Michal Weber 417 4 42 Ne
Daniel Šimčík BIKE PRO RACING 413 4 37 Ne
Jiří Gerža 416 4 33 Ne
David Kovařík DK BIKESHOP Racing Team 404 4 30 Ne
Jan Reif 415 4 26 Ne
Petr Vandlík 414 3 24 Ne
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov - 0 0 Ne
Marek Michalík - 0 0 Ne
Martin Kolar TJ Sokol Smolkov - 0 0 Ne

Kategorie Muži 3

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Aleš Siřínek 603 4 37 Ne
Petr Hašek SK Bagbike - 0 0 Ne
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Naděžda Reifová 508 3 48 Ne
Michaela Bojková BIKE 2000 - 0 0 Ne

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři