Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Štěpán Rösner | 017 | 1 | 30 | Ne | |
Barbora Jochcová | 018 | 1 | 24 | Ne | |
Josefína Jalůvková | 020 | 1 | 20 | Ne | |
Aron Šimčík | 019 | 1 | 18 | Ne | |
Tereza Slámová | - | 0 | 0 | Ne | |
Beáta Šerá | - | 0 | 0 | Ne | |
Mikoláš Přibyla | - | 0 | 0 | Ne | |
Dominik Vodica | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Michaela Pancisynová | - | 0 | 0 | Ne | |
Jakub Růžička | - | 0 | 0 | Ne | |
Martin Jurča | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ano |
Filip Havlíček | - | 0 | 0 | Ne | |
Adriana Věntusová | ... | - | 0 | 0 | Ne |
Adam Surovec | - | 0 | 0 | Ne | |
Kristýna Špilerová | CK PeMaP Přerov | - | 0 | 0 | Ne |
Rozárka Petrová | - | 0 | 0 | Ne | |
Sarah Muchova | DK BIKESHOP Racing Team | - | 0 | 0 | Ne |
Patrik Pancisyn | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Daniel Adam Šimčík | 116 | 3 | 48 | Ne | |
Viktor Byrtus | 117 | 3 | 37 | Ne | |
Filip Vaculík | 114 | 3 | 28 | Ne | |
Ladislav Orság | 113 | 2 | 24 | Ne | |
Maximilián Klíma | 115 | 2 | 22 | Ne | |
Dominik Kaňák | 118 | 2 | 20 | Ne | |
Tobiáš Přibyla | Kohouti Pržno | - | 0 | 0 | Ne |
Ondřej Matušů | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Dominik Hasalík | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Filip Holba | - | 0 | 0 | Ne | |
Robin Hubík | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Simona Čumová | 188 | 2 | 26 | Ne | |
Adéla Konečná | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Adéla Vodicová | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Veronika Kulajtová | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Štěpánka Petrová | - | 0 | 0 | Ne | |
Terezka Pancisynová | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Vanessa Schneiderová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Karolína Slámová | - | 0 | 0 | Ne | |
Kristýna Dolečková | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Ondřej Bednář | SK EDIE TEAM | 218 | 5 | 30 | Ne |
Nikolaj Galovič | 220 | 5 | 24 | Ne | |
Toby Gola | 217 | 5 | 22 | Ne | |
Jan Šťastný | SK EDIE TEAM | 216 | 5 | 19 | Ne |
Ondřej Valerián | KOLOKROUŽEK Zlín | 219 | 5 | 18 | Ne |
Jiří Palát | 215 | 5 | 17 | Ne | |
Juráš Doříčák | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Matouš Haluzík | - | 0 | 0 | Ne | |
Tomáš Grygar | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Peťo Žáček | Cyklistická tour | - | 0 | 0 | Ne |
Matěj Konečný | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Matyáš Navrátil | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Max Mucha | DK BIKESHOP Racing Team | - | 0 | 0 | Ne |
Adrian Polášek | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Filip Hasalík | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Tobiáš Měřínský | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Tadeáš Petr | Bike Team Beskydy | - | 0 | 0 | Ne |
Jan Kulajta | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Dominika Škúciová | 296 | 5 | 42 | Ne | |
Linda Wasserburgerová | 287 | 4 | 26 | Ne | |
Anna Špilerová | CK PeMaP Přerov | - | 0 | 0 | Ne |
Aneta Machová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Karolína Černá | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Sofie Drongová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Beáta Nevrlá | SK Kohouti Pržno | - | 0 | 0 | Ne |
Eliška Lašková | - | 0 | 0 | Ne | |
Laura Janečková | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Ondřej Bukovský | 302 | 2 | 55 | Ne | |
Matej Galovič | 324 | 2 | 28 | Ne | |
Bernard Grencner | BIKE PRO RACING | 323 | 2 | 17 | Ne |
Štěpán Kačor | 322 | 2 | 15 | Ne | |
Viktor Kowolowski | TJ TŽ Třinec | 321 | 2 | 13 | Ne |
Jaroslav Palat | 320 | 2 | 12 | Ne | |
Samuel Mucha | DK BIKESHOP Racing Team | - | 0 | 0 | Ne |
Jakub Nevrlý | SK Kohouti Pržno | - | 0 | 0 | Ne |
Jan Karafiát | DK BIKESHOP Racing Team | - | 0 | 0 | Ne |
Vojtěch Kubínek | - | 0 | 0 | Ne | |
Lukáš Richter | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Filip Petrčka | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Jan Daňa | 325 | 0 | 0 | Ne | |
Matyáš Orsava | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Adam Rasocha | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Viktor Beitl | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Adam Gebauer | SPORTOVNI KURZY.CZ | - | 0 | 0 | Ne |
Richard Dresler | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Eduard Stříž | SPORTOVNI KURZY.CZ | - | 0 | 0 | Ne |
Tadeáš Věntus | SPORTOVNI KURZY.CZ | - | 0 | 0 | Ne |
Vojtěch Kučera | 4EVER CYKLOBULIS | - | 0 | 0 | Ne |
Dominik Záruba | VRV TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Filip Fojtík | - | 0 | 0 | Ne | |
Filip Janoš | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Michal Szalóki | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Barbora Kokešová | 385 | 2 | 30 | Ne | |
Ella Surovcová | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Nella Gabriela Jaklová | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Viktorie Erbanová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Eliška Kroupová | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Barbora Vašutová | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Ema Hubíková | - | 0 | 0 | Ne | |
Sára Škubalová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Adina Křenková | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Tereza Dolečková | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Laura Majkráková | - | 0 | 0 | Ne | |
Eliška Drongová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Sofie Kolovratniková | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Sebastian Dvořák | HEAD PRO TEAM OPAVA | 405 | 3 | 19 | Ne |
Vít Lettovský | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Tomáš Dvořák | Cykloch team z.s. | - | 0 | 0 | Ne |
Pospíšil Tomáš | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Daniel Svěrkot | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Lukáš Černín | TJ Sokol Smolkov | - | 0 | 0 | Ne |
Ondřej Černín | TJ Sokol Smolkov | - | 0 | 0 | Ne |
Václav Mach | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Jakub Urban | VRV TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Jiří Kroupa | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Štěpán Lebeda | KOLOKROUŽEK Zlín | - | 0 | 0 | Ne |
Jakub Orsava | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Jakub Šimík | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Jan Žídek | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Richard Polášek | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Radmil Schneider | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Matouš Gerla | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Kryštof Rycek | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Jan Hába | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Martin Dubec | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Barbora Bukovská | 499 | 3 | 55 | Ne | |
Kateřina Křístková | 493 | 3 | 33 | Ne | |
Zuzana Hradílková | 494 | 3 | 30 | Ne | |
Ema Magdalena Jaklová | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Lucie Černá | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Anežka Lašková | - | 0 | 0 | Ne | |
Anna Dubcová | - | 0 | 0 | Ne | |
Alexandra Kadlecová | Novomestský Superbiker | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
David Friedel | SK Jiří team | 502 | 3 | 48 | Ne |
516 | 3 | 30 | Ne | ||
Václav Sýkora | HEAD PRO TEAM OPAVA | 509 | 3 | 28 | Ne |
Filip Škubal | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 517 | 3 | 26 | Ne |
Felix Kokeš | 518 | 3 | 22 | Ne | |
Jakub Franek | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Lukáš Rasocha | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Marcel Morvay | SK EDIE TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Marek Stodůlka | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Jakub Sviták | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Karel Štelc | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
David Vašut | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Nicolas Kadlec | Novomestský Superbiker | - | 0 | 0 | Ne |
Filip Brtníček | 4EVER CYKLOBULIS | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Nikola Voženílková | HEAD PRO TEAM OPAVA | 597 | 2 | 48 | Ne |
Kateřina Seidlová | CykloMIRAracing tým | - | 0 | 0 | Ne |
Štěpánka Dubcová | - | 0 | 0 | Ne | |
Veronika Machová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Adam Hlávka | SUPERIOR RIDERS | 005 | 4 | 55 | Ne |
Jan Hudeček | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 010 | 4 | 30 | Ne |
Jan Hyneček | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 006 | 4 | 28 | Ne |
Marek Oborný | 017 | 4 | 26 | Ne | |
Miroslav Urban | VRV TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Adam Světlík | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Patrik Toman | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Martin Petrů | HEAD PRO TEAM OPAVA | - | 0 | 0 | Ne |
Jakub Švidrnoch | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Matyáš Grygar | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
David Zonyga | VRV TEAM | - | 0 | 0 | Ne |
Ondřej Polášek | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Denisa Olivová | HEAD PRO TEAM OPAVA | 106 | 3 | 37 | Ne |
Julie Malošíková | Cykloteam MXM Hulín | - | 0 | 0 | Ne |
Kateřina Krutílková | Team Forman Cinelli | - | 0 | 0 | Ne |
Adéla Pernická | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Ondřej Sypták | OGAŘI Růžďka | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Ondřej Rakus | TJ TŽ Třinec | 209 | 5 | 37 | Ne |
Matyáš Malík | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Karel Brudný | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
Karel Šidlíki | BIKE PRO RACING | - | 0 | 0 | Ne |
Pavel Dubčák | 4EVER CYKLOBULIS | - | 0 | 0 | Ne |
Karel Šidlík | BIKE PRO RACING | 211 | 5 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Štěpán Stloukal | ACT leraK Blansko | 306 | 6 | 55 | Ne |
Michael Zeťák | 311 | 6 | 48 | Ne | |
Rasťo Galovič | 312 | 6 | 37 | Ne | |
Matěj Malý | - | 0 | 0 | Ne | |
Roman Bulis | 4EVER CYKLOBULIS | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Lukáš Bukovský | DK BIKESHOP Racing Team | 401 | 4 | 55 | Ne |
Michal Weber | 417 | 4 | 42 | Ne | |
Daniel Šimčík | BIKE PRO RACING | 413 | 4 | 37 | Ne |
Jiří Gerža | 416 | 4 | 33 | Ne | |
David Kovařík | DK BIKESHOP Racing Team | 404 | 4 | 30 | Ne |
Jan Reif | 415 | 4 | 26 | Ne | |
Petr Vandlík | 414 | 3 | 24 | Ne | |
Stanislav Špiler | CK PeMaP Přerov | - | 0 | 0 | Ne |
Martin Kolar | TJ Sokol Smolkov | - | 0 | 0 | Ne |
Marek Michalík | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Aleš Siřínek | 603 | 4 | 37 | Ne | |
Petr Hašek | SK Bagbike | - | 0 | 0 | Ne |
Ivo Kovářík | DK BIKESHOP Racing Team | - | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Naděžda Reifová | 508 | 3 | 48 | Ne | |
Michaela Bojková | BIKE 2000 | - | 0 | 0 | Ne |
V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.
Přihlášení na jednotlivé závody Valašského poháru MTB XC 2022 je možné provést zde: https://www.edieteam.cz/