BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Semetín 20.06.2020

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominik Vodica 002 1 33 Ano
Adriana Věntusová ... 008 1 42 Ano
Sarah Muchova SK Jiří team 001 1 48 Ano
Julie Bartoňková 005 1 37 Ne
Nikol Švachová 003 1 55 Ano
Isabel Trochanová XC Bikers Trenčín 004 0 0 Ne
Sebastian Jaroš 007 0 0 Ne
Michaela Pancisynová 006 1 24 Ne
Štěpán Rösner 009 0 0 Ne
Tereza Slámová 010 1 22 Ne
Martin Jurča TUFO CykloZákladna Otrokovice 011 1 30 Ano
Mikoláš Přibyla 012 1 26 Ne
Diana Plandorova BIKE PRO RACING 013 1 20 Ne
Lilien Michelová 014 1 28 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 101 3 55 Ano
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 107 3 33 Ano
Dominik Hasalík BIKE PRO RACING 102 3 37 Ne
Jonáš Bartoněk BIKE PRO RACING 104 0 0 Ne
Sebastian Švach 103 3 28 Ano
Matias Ďurec CYKLISTICKÁ TOUR 105 3 48 Ano
Josef Gaja TUFO CykloZákladna Otrokovice 106 3 42 Ano
Tobiáš Přibyla Kohouti Pržno 108 3 30 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 193 3 30 Ano
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 198 2 28 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 199 3 55 Ano
Adéla Konečná BIKE 2000 196 0 0 Ano
Kristýna Dolečková BIKE PRO RACING 197 3 48 Ne
Terezka Pancisynová BIKE PRO RACING 195 3 37 Ne
Valentina Blažková Team Forman Cinelli Kids 194 0 0 Ne
Karolína Slámová 192 3 33 Ne
Iva Smetanova 191 3 42 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 201 4 15 Ano
Adrian Polášek BIKE 2000 203 5 24 Ano
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 210 5 55 Ne
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 221 5 22 Ano
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 215 5 20 Ne
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 223 0 0 Ne
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 202 5 37 Ano
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 224 5 33 Ano
Matouš Haluzík 207 5 42 Ano
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 217 4 14 Ano
Tomáš Huťka 211 0 0 Ano
Tobiáš Měřínský 218 5 26 Ano
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 212 5 28 Ne
Max Mucha SK Jiří team 206 5 19 Ano
Šimon Bielik 216 5 18 Ano
Peťo Žáček Cyklistická tour 214 5 48 Ano
Jan Šťastný 226 4 13 Ne
Matěj Konečný BIKE 2000 204 5 30 Ano
Juráš Doříčák BIKE 2000 205 5 16 Ano
Petr Kuča Dracy 209 0 0 Ano
David Seidl SK EDIE TEAM 208 0 0 Ano
Daniel Kubina Top Sport Team 213 0 0 Ano
Šimon Pavlica TJ Sokol Kněhyně 219 0 0 Ano
Ondrej Solovic Novomestský Superbiker 220 0 0 Ne
Adam Stieranka Novomestský Superbiker 222 0 0 Ne
Lukáš Tesař 225 0 0 Ano
Sebastian Labaj 228 5 17 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Anna Zimmermannová 291 5 30 Ano
Dominika Škúciová 292 5 37 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 55 Ano
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 295 0 0 Ano
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 293 4 26 Ano
Laura Janečková SK EDIE TEAM 297 5 42 Ano
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 296 4 28 Ano
Ella Trochanová XC Bikers Trenčín 294 0 0 Ne
Sofie Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 298 5 48 Ne
Klára Hořanská 290 5 33 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 305 2 19 Ano
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 304 2 42 Ne
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 329 2 7 Ne
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 306 2 16 Ano
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 311 2 20 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 302 2 11 Ano
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 301 2 33 Ano
Dominik Záruba VRV TEAM 315 2 24 Ne
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 322 2 5 Ano
Filip Fojtík 307 2 37 Ano
Richard Dresler BIKE PRO RACING 312 2 15 Ne
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 323 2 14 Ano
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 308 0 0 Ano
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team 313 2 28 Ano
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 324 2 48 Ano
Samuel Mucha SK Jiří team 303 2 55 Ano
Jakub Bielik 320 2 10 Ano
Adam Gebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 310 2 17 Ano
Oliver Samák 309 0 0 Ne
Michal Szalóki SK EDIE TEAM 314 2 22 Ano
Sebastián Trnka Cyklistická tour 316 2 30 Ano
Vojtěch Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín 317 0 0 Ano
Kristián Ďurec CYKLISTICKÁ TOUR 318 2 26 Ano
Jakub Hnojčík CYKLISTICKÁ TOUR 319 2 12 Ano
Adam Březina Aspire SCM Brno 321 0 0 Ne
Marko Mackanič Novomestský Superbiker 325 0 0 Ne
Emma Erdöšová Epic 326 0 0 Ne
Juraj Stieranka Novomestský Superbiker 327 0 0 Ne
Štefan Šidelský CyS - Akadémia Petra Sagana 328 2 18 Ano
Quido Pokorný ŠK Železiarne Podbrezová 330 2 9 Ano
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 331 2 13 Ne
Václav Vacek 332 2 8 Ne
Damián Hula 333 2 6 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 394 2 55 Ano
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 391 2 26 Ne
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 398 2 20 Ano
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 399 2 42 Ano
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 388 2 19 Ne
Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 392 2 24 Ano
Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 387 0 0 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 390 2 30 Ano
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 389 2 28 Ne
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 396 2 48 Ano
Laura Majkráková 386 2 33 Ne
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 395 2 37 Ne
Marie Kučová Dracy 393 0 0 Ano
Emília Schedlingová NovoCK Lučenec 397 0 0 Ano
Kristýna Lamichová SupGirls 385 2 22 Ne
Eliška Kuráňová 383 1 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 405 3 18 Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 406 3 11 Ano
Richard Polášek BIKE 2000 401 3 48 Ano
Kryštof Rycek BIKE 2000 402 0 0 Ano
Martin Dubec 423 3 37 Ano
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 428 0 0 Ano
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 429 3 24 Ano
Jakub Křupala 410 3 19 Ano
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 430 0 0 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM 409 3 20 Ano
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 417 0 0 Ne
Jakub Urban VRV TEAM 419 3 55 Ne
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 413 0 0 Ne
Max Jakeš VRV pro sport z.s 414 0 0 Ne
Ondřej Němec SK Jiří team 412 0 0 Ano
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 422 3 22 Ano
Tomaš Machač Cykloteam MXM Hulín 420 3 16 Ano
Jan Žídek SK EDIE TEAM 411 3 10 Ano
Jerguš Solovic Novomestský Superbiker 424 0 0 Ne
Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 408 3 15 Ne
Pospíšil Tomáš BIKE PRO RACING 421 3 13 Ne
Tomáš Dvořák Cykloch team z.s. 415 3 30 Ano
Daniel Svěrkot BIKE 2000 403 3 28 Ano
Martin Mišeje Proefekt 407 0 0 Ano
MATYÁŠ PÍREK TUFO CykloZákladna Otrokovice 404 3 17 Ano
Václav Plšek Cykloch team z.s. 416 3 14 Ano
Lukáš Večeřa Cykloch team z.s. 418 0 0 Ne
Ondřej Mazoch 425 0 0 Ne
Filip Magdolen CYKLISTICKÁ TOUR 426 3 26 Ano
Dávid Kobelár CYKLISTICKÁ TOUR 427 3 42 Ano
Jakub Gróf CyS - Akadémia Petra Sagana 431 2 9 Ano
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 432 3 33 Ne
Adam Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 433 3 12 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Anna Dubcová 493 3 42 Ano
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 495 0 0 Ano
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín 497 3 33 Ano
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 498 1 0 Ano
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 492 3 30 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 499 3 37 Ano
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 491 3 48 Ano
Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker 496 3 55 Ano
Laura Jarošová CyS - Akadémia Petra Sagana 490 3 24 Ano
Emílie Jarošová 494 0 0 Ne
Kateřina Křístková 487 3 22 Ne
Zuzana Hradílková 488 3 28 Ne
Lujza Bartošíková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 489 3 26 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 502 3 22 Ano
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 508 2 8 Ano
David Vašut BIKE PRO RACING 504 3 55 Ne
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 519 1 0 Ano
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 511 2 11 Ne
Jakub Franek BIKE PRO RACING 515 2 10 Ne
Karel Štelc BIKE PRO RACING 513 3 24 Ne
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 521 2 9 Ano
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 512 3 12 Ano
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 501 3 13 Ano
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 522 0 0 Ne
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 505 3 30 Ano
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 518 3 17 Ne
David Friedel SK Jiří team 503 3 48 Ano
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 517 3 26 Ano
Tomáš Jelínek 506 3 28 Ne
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 510 3 42 Ne
Nicolas Kadlec Novomestský Superbiker 514 3 19 Ano
Martin Čihař 4EVER CYKLOBULIS 509 0 0 Ano
Nikola Jaroš ... 516 0 0 Ne
Jakub Kočvara DRAHANSKÝ SPORT TEAM 507 3 33 Ne
Alex Mackanič Novomestský Superbiker 520 0 0 Ne
Matěj Hruzík 523 3 20 Ne
Marek Lazecký HEAD PRO TEAM OPAVA 524 3 14 Ne
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 525 3 16 Ne
Jan Škubal 526 3 15 Ne
Filip Škubal 527 3 18 Ne
Karel Najser 528 3 37 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 591 3 55 Ano
Štěpánka Dubcová 594 3 48 Ano
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 595 3 33 Ano
Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 596 0 0 Ano
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 593 3 20 Ano
Barbora Pechlátová BIKE 2000 599 0 0 Ano
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 598 3 24 Ano
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 592 3 22 Ne
Dorota Smutná DRAHANSKÝ SPORT TEAM 597 0 0 Ne
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 586 3 30 Ne
Barbora Pavelková SupGirls 587 3 26 Ne
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 588 3 37 Ne
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 589 3 42 Ne
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 590 3 28 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Polášek BIKE 2000 001 5 33 Ano
Adam Štěpánek DK BIKESHOP Racing Team 012 5 19 Ano
Adam Světlík BIKE PRO RACING 007 4 12 Ano
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 005 5 28 Ne
Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 020 0 0 Ano
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 013 5 24 Ano
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 004 5 30 Ano
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 014 0 0 Ne
Martin Petrů BLOCK TEAM 022 0 0 Ano
David Zonyga VRV TEAM 009 5 48 Ne
Miroslav Urban VRV TEAM 010 5 42 Ne
Ondřej Růžička VRV TEAM 011 0 0 Ne
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 021 5 20 Ano
Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 017 5 55 Ano
Patrik Toman BIKE PRO RACING 006 5 18 Ne
Šimon Tabara EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 016 5 17 Ne
Vojtěch Plšek Cykloch team z.s. 008 3 0 Ano
Jakub Švidrnoch BIKE 2000 002 4 13 Ano
Matouš Raška BIKE 2000 003 1 0 Ano
Vít Hýžďal KOLOKROUŽEK Zlín 015 0 0 Ano
Matúš Mikulec Novomestský Superbiker 018 2 0 Ne
Lukáš Sedlák Force Fojtík Willier team 019 0 0 Ne
Peter Jurík CyS - Akadémia Petra Sagana 023 4 11 Ano
Matúš Privalinec TJ Slávia ŠG Trenčín 024 0 0 Ne
Marian Böhm 025 5 37 Ne
David Pravda 026 5 16 Ne
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 028 0 0 Ne
Roman Šindelář 029 5 22 Ne
Daniel Moroň 030 5 26 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 031 5 15 Ne
Matouš Pavelka 032 3 9 Ne
Mikuláš Jansa Cykloteam MXM Hulín 033 4 10 Ne
Daniel Kejnar Cykloteam MXM Hulín 034 5 14 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 104 5 55 Ne
Lada Fusková VRV TEAM 103 0 0 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 105 5 48 Ano
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 106 0 0 Ne
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 108 4 26 Ne
Natálie Jelínková 101 5 33 Ne
Anna Smutná DRAHANSKÝ SPORT TEAM 102 0 0 Ne
Linda Paulechová Novomestský Superbiker 107 5 30 Ano
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 109 5 37 Ne
Silvie Holoubková 110 5 28 Ne
Dorka Ševčíková 4EVER CYKLOBULIS 111 5 42 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Karel Brudný BIKE 2000 201 6 37 Ano
Jan Čech 206 2 0 Ano
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 205 6 30 Ano
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 204 0 0 Ne
Matyáš Malík BIKE 2000 202 5 18 Ano
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 207 5 16 Ano
Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 203 6 33 Ano
Lukáš Sokolík TJ Slávia ŠG Trenčín 209 0 0 Ne
Dominik Gábriš Finančné Centrum Team 208 5 19 Ne
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 210 6 42 Ne
Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 211 6 48 Ne
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 212 6 26 Ne
Max Figel 213 5 17 Ne
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 214 6 55 Ne
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 215 5 22 Ne
Matúš Mazán CyS - Akadémia Petra Sagana 216 6 28 Ne
Jakub Zemene 217 2 0 Ne
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 218 2 0 Ne
Kvido Kozlovský TJ TŽ Třinec 219 5 14 Ne
Jakub Šindler 220 5 20 Ne
Josef Macháč 221 3 0 Ne
Ondřej Rakus TJ TŽ Třinec 222 5 15 Ne
Jakub Žurek 223 5 24 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 302 6 42 Ano
Branislav Gašparík Top Sport Team 303 0 0 Ano
Filip Lužný ... 312 6 19 Ne
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 309 6 22 Ne
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 301 6 48 Ano
Matěj Malý 310 2 0 Ano
Michal Sláma 305 6 20 Ne
Jan Mazoch DK BIKESHOP Racing Team 304 0 0 Ano
Daniel Drga 306 0 0 Ne
Matej Minarovič Fatra Team 307 0 0 Ne
Michal Straka SUPERIOR RIDERS 308 6 28 Ne
Vladimír Hojdík Finančné Centrum Team 311 0 0 Ne
Jan Chytil 313 5 17 Ne
Marek Hejtmánek 314 6 33 Ne
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 315 6 37 Ne
Tomáš Denk 316 5 18 Ne
David Hladiš 317 1 0 Ne
Tomáš Fláma 318 6 55 Ne
Martin Haman 319 0 0 Ne
Jakub Matejovič 320 6 24 Ne
Jaroslav Marek 322 6 30 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Pavol Žídek Top Sport Team 401 0 0 Ano
Radovan Holík Cyklogat 404 0 0 Ne
Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 406 0 0 Ne
David Kovařík DK BIKESHOP Racing Team 409 4 33 Ne
Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 405 4 48 Ano
Michal Urban DK BIKESHOP Racing Team 408 4 26 Ano
Libor Darebník TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 402 0 0 Ne
Stanislav Červený TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 403 0 0 Ne
Tomáš Papaj DK BIKESHOP Racing Team 407 3 24 Ne
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 410 0 0 Ne
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 411 4 28 Ne
Eim Daniel 412 4 30 Ne
Michal Murárik 413 4 37 Ne
Adam Pilčík 414 4 55 Ne
Karel Videcký 415 4 42 Ne

Kategorie Muži 3

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Petr Hašek SK Bagbike 603 4 48 Ne
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 604 4 55 Ne
Marek Haluzík Dracy 601 0 0 Ne
Slavomír Kultan 602 0 0 Ano
Miloš Neománi Fatra Team 605 0 0 Ne
Daniel Žák 606 4 37 Ne
Libor Oplt 607 0 0 Ne
Martin Šima 608 4 42 Ne
Aleš Siřínek 609 4 33 Ne

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Michaela Bojková BIKE 2000 501 5 37 Ano
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 502 5 33 Ano
Ivana Strakova SUPERIOR RIDERS 503 5 28 Ne
Radka Paulechová CyS - Akadémia Petra Sagana 504 5 48 Ano
Anna Lužná 505 5 42 Ano
Monika Kučerová 506 5 55 Ne
Denisa Knapková 507 5 30 Ne

Kategorie Ženy 35+

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Silvia Červená TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM 701 0 0 Ne
Pavlína Maračková 702 5 55 Ne

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři