BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Výsledková listina závodu Semetín 15.09.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 001 1 55
Antonín Zdráhala 018 1 48
Sarah Muchova SK Jiří team 012 1 42
František Zdráhala 017 1 37
Nikol Švachová 007 1 33
Šimon Pastorek 019 1 30
Isabel Trochanová 016 1 28
Eva Slováková 015 1 26
Mikoláš Přibyla 014 1 24
Dominik Vodica 004 0 0
Adriana Věntusová ... 011 0 0
Sarah Muchova SK Jiří team 012 0 0
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 013 0 0

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Max Mucha SK Jiří team 114 3 55
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 102 3 48
Šimon Bielik 116 3 42
Tobiáš Měřínský 112 3 37
Tomáš Huťka 103 3 33
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 104 3 30
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 107 3 28
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 101 3 26
Daniel Schachl 117 3 24
Matěj Konečný 118 3 22
Jáchym Filák 122 3 20
Dominik Hasalík 113 3 19
Daniel Adam Šimčík 121 2 18
Tobiáš Přibyla 120 2 17
David Glogar 111 1 0
Martin Huťka 115 0 0
Jonáš Bartoněk BIKE PRO RACING 119 0 0

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Sofie Drongová ... 198 3 55
Ella Trochanová 185 3 48
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 189 3 42
Kristýna Dolečková 196 3 37
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 199 3 33
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 187 3 30
Laura Janečková SK EDIE TEAM 188 3 28
Iva Smetanova 195 3 26
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 194 3 24
Linda Maslíková 186 2 22
Adéla Vodicová 197 0 0
Anna Zdráhalová 184 1 0

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 210 5 55
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 205 5 48
Jan Karafiát SKI Klub Kopřivnice, z.s. 218 5 42
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 217 5 37
Richard Dresler BIKE PRO RACING 206 5 33
Jakub Bielik 223 5 30
Michal Szaloki 228 5 28
Václav Vacek 226 5 26
Peťo Žáček Cyklistická tour 224 5 24
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 222 5 22
Matouš Haluzík 214 5 20
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 213 5 19
Adrian Polášek BIKE 2000 212 4 18
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 215 4 17
Ondřej Makovička 225 4 16
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 4 15
Juráš Dořičák BIKE 2000 221 4 14
Daniel Gabriel 227 4 13
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 0 0
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 204 0 0
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 209 0 0
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 202 0 0
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 216 0 0
Filip Hrazdil Aspire SCM Brno 219 0 0
Vojtěch Lacný 220 0 0

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 55
Vivien Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 287 5 48
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 296 5 42
Klára Hořanská 297 5 37
Dominika Škúciová 286 4 33
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 298 0 0
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 0 0
Anna Zimmermannovå 292 0 0
Karolína Černá HBT Zlín 294 0 0
Tereza Hrazdilová Aspire SCM Brno 289 0 0

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 301 2 55
Richard Ondák Cyklistická tour 319 2 48
Samuel Mucha SK Jiří team 318 2 42
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 317 2 37
Filip Fojtík 303 2 33
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 302 2 30
Vojtěch Kučera Laguna cycles team Přerov 308 2 28
Tomáš Pospíšil 320 2 26
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 304 2 24
Dominik Záruba VRV TEAM 312 2 22
Ondřej Karafiát SKI Klub Kopřivnice, z.s. 315 2 20
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 311 2 19
Štěpán Kačor 322 2 18
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 306 2 17
Filip Janoš SK EDIE TEAM 310 2 16
Jan Žídek SK EDIE TEAM 314 2 15
Damián Blahušiak CyS - Akadémia Petra Sagana 321 2 14
Lukáš Mikulík 313 0 0
Matyáš Lacný 316 0 0

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker 384 2 55
Barbora Kokešová 395 2 48
Lucie Černá HBT Zlín 397 2 42
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 385 2 37
Tereza Dolečková 399 2 33
Kateřina Křístková TJ TŽ Třinec 386 2 30
Lujza Bartošíková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 380 2 28
Eliška Kuráňová 396 2 26
Laura Majkráková 379 2 24
Adina Křenková 381 2 22
Nikola Kocianová 382 2 20
Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 388 2 19
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 392 2 18
Veronika Gabrielová 378 2 17
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 389 0 0
Eliška Drongová ... 387 0 0
Nikola Pospíšilová 383 0 0

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 401 3 55
Jakub Urban VRV TEAM 404 3 48
Tadeáš Cesnek 429 3 42
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 403 3 37
Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 418 3 33
Filip Škubal 409 3 30
Martin Surman TJ Slávia ŠG Trenčín 422 3 28
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 412 3 26
Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 419 3 24
Dominik Daněk 427 3 22
Jan Škubal 410 3 20
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 432 3 19
David Hulala 428 3 18
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 430 3 17
Richard Polášek BIKE 2000 408 3 16
Kryštof Rycek BIKE 2000 414 3 15
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 407 3 14
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 431 3 13
Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 424 3 12
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 413 2 11
Jan Hába SK EDIE TEAM 420 2 10
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 425 2 9
Martin Dubec 406 2 8
Simon Vaculín 426 2 7
Marek Šulák SK EDIE TEAM 411 0 0
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 415 0 0
Jakub Franek BIKE PRO RACING 416 0 0
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 417 0 0
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 421 0 0
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 405 0 0
František Zetek BK Jarcová 423 0 0

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 3 55
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 486 3 48
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 484 3 42
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 490 3 37
Anna Dubcová 497 3 33
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 488 3 30
Barbora Pechlátová BIKE 2000 487 2 28
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 0 0
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 489 0 0
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 492 0 0
Bára Dořičáková BIKE 2000 485 0 0
Laura Jarošová 491 2 0
Rebeka Maslíková 493 2 0

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
David Vašut BIKE PRO RACING 503 3 55
Miroslav Urban VRV TEAM 502 3 48
Daniel Moroň 526 3 42
David Zonyga VRV TEAM 504 3 37
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 523 3 33
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 513 3 30
Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 510 3 28
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 525 3 26
Matej Hruška 519 3 24
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 516 3 22
Adam Světlík BIKE PRO RACING 509 3 20
Karel Najser 521 3 19
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 506 3 18
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 505 3 17
Tomáš Rubač 524 3 16
Nicolas Kadlec Novomestský Superbiker 517 3 15
Martin Cesnek 522 3 14
Karel Štelc BIKE PRO RACING 512 3 13
Sebastián Michalec 528 3 12
Jakub Sacke SK Jiří team 515 3 11
Adrián Maják TJ Slávia ŠG Trenčín 518 3 10
Tadeáš Papučík 520 2 9
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 511 0 0
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 514 0 0
Patrik Toman BIKE PRO RACING 508 0 0

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 599 3 55
Sofia Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 587 3 48
Štěpánka Dubcová 597 3 42
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 589 3 37
Terezia Ciriaková 585 3 33
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 586 3 30
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 593 3 28
Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 592 3 26
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 588 3 24
Sára Motyčková 584 2 22
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 598 1 0

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 001 5 55
Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 010 5 48
Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 020 5 42
Karel Brudný BIKE 2000 002 5 37
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 004 5 33
Ondřej Polášek BIKE 2000 008 5 30
Ondřej Růžička VRV TEAM 003 5 28
Lukáš Szczepański HEAD PRO TEAM OPAVA 016 5 26
Martin Petrů BLOCK TEAM 011 5 24
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 019 5 22
Jakub Žurek 021 5 20
Max Figel 018 5 19
Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 014 4 18
Adam Štěpánek BIKE 2000 005 0 0
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 012 2 0
Jakub Švidrnoch SK Jiří team 013 1 0
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 015 0 0
Kvido Kozlovský TJ TŽ Třinec 017 0 0

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Michaela Bojková BIKE 2000 111 5 55
Sabina Sobková VRV TEAM 102 5 48
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 103 5 42
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 104 5 37
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 106 5 33
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 105 5 30
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 107 5 28
Lada Fusková VRV TEAM 109 5 26
Silvie Holoubková 113 4 24
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 112 0 0

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Malý 206 7 55
Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 207 7 48
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 210 7 42
Ondřej Rakus 213 6 37
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 205 6 33
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 209 0 30
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 204 0 0
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 202 0 0
Matyáš Malík BIKE 2000 211 0 0
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 212 0 0

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Michael Zeťák 311 7 55
Martin Haman 306 7 48
Petr Ježek 312 7 42
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 302 7 37
Matěj Malý 303 7 33
Marek Hřivňacký 314 6 30
David Bulawa 315 6 28
Vítězslav Zedník 313 3 0

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 415 5 55
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 402 5 48
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 418 5 42
Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 405 5 37
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 401 5 33
Robert Kocián Titan Trilife 417 5 30
Jaroslav Mach 406 5 28
Petr Hašek SK Bagbike 404 5 26
Peter Unger Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 419 5 24
Jiří Sedláček 425 5 22
René Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 416 5 20
Jakub Mrkva M+D market 422 5 19
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 413 5 18
Jakub Pilař 424 4 17
Jaroslav Smetana 423 4 16
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 412 4 15
Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 411 4 14
Tomáš Papay 420 4 13
Michal Urban 421 4 12
Jan Procházka ... 414 0 0

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Monika Kučerová 501 5 55
Denisa Stodůlková 512 5 48
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 502 4 42
Pavlína Maračková 513 4 37
Žofia Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 511 4 33

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři