BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Semetín 15.09.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 001 1 55 Ne
Dominik Vodica 004 0 0 Ne
Nikol Švachová 007 1 33 Ne
Adriana Věntusová ... 011 0 0 Ne
Sarah Muchova SK Jiří team 012 1 42 Ne
Sarah Muchova SK Jiří team 012 0 0 Ne
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 013 0 0 Ne
Mikoláš Přibyla 014 1 24 Ne
Eva Slováková 015 1 26 Ne
Isabel Trochanová XC Bikers Trenčín 016 1 28 Ne
František Zdráhala 017 1 37 Ne
Antonín Zdráhala 018 1 48 Ne
Šimon Pastorek 019 1 30 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 101 3 26 Ne
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 102 3 48 Ne
Tomáš Huťka 103 3 33 Ne
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 104 3 30 Ne
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 107 3 28 Ne
David Glogar 111 1 0 Ne
Tobiáš Měřínský 112 3 37 Ne
Dominik Hasalík BIKE PRO RACING 113 3 19 Ne
Max Mucha SK Jiří team 114 3 55 Ne
Martin Huťka 115 0 0 Ne
Šimon Bielik 116 3 42 Ne
Daniel Schachl 117 3 24 Ne
Matěj Konečný 118 3 22 Ne
Jonáš Bartoněk BIKE PRO RACING 119 0 0 Ne
Tobiáš Přibyla 120 2 17 Ne
Daniel Adam Šimčík 121 2 18 Ne
Jáchym Filák 122 3 20 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Anna Zdráhalová 184 1 0 Ne
Ella Trochanová XC Bikers Trenčín 185 3 48 Ne
Linda Maslíková 186 2 22 Ne
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 187 3 30 Ne
Laura Janečková SK EDIE TEAM 188 3 28 Ne
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 189 3 42 Ne
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 194 3 24 Ne
Iva Smetanova 195 3 26 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 197 0 0 Ne
Sofie Drongová ... 198 3 55 Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 199 3 33 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 0 0 Ne
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 202 0 0 Ne
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 204 0 0 Ne
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 205 5 48 Ne
Richard Dresler BIKE PRO RACING 206 5 33 Ne
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 209 0 0 Ne
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 210 5 55 Ne
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 4 15 Ne
Adrian Polášek BIKE 2000 212 4 18 Ne
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 213 5 19 Ne
Matouš Haluzík 214 5 20 Ne
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 215 4 17 Ne
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 216 0 0 Ne
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 217 5 37 Ne
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team 218 5 42 Ne
Filip Hrazdil Aspire SCM Brno 219 0 0 Ne
Vojtěch Lacný 220 0 0 Ne
Juráš Dořičák BIKE 2000 221 4 14 Ne
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 222 5 22 Ne
Jakub Bielik 223 5 30 Ne
Peťo Žáček Cyklistická tour 224 5 24 Ne
Ondřej Makovička 225 4 16 Ne
Václav Vacek 226 5 26 Ne
Daniel Gabriel 227 4 13 Ne
Michal Szaloki 228 5 28 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominika Škúciová 286 4 33 Ne
Vivien Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 287 5 48 Ne
Tereza Hrazdilová Aspire SCM Brno 289 0 0 Ne
Anna Zimmermannová 292 0 0 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 294 0 0 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 0 0 Ne
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 296 5 42 Ne
Klára Hořanská 297 5 37 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 298 0 0 Ne
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 55 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 301 2 55 Ne
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 302 2 30 Ne
Filip Fojtík 303 2 33 Ne
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 304 2 24 Ne
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 306 2 17 Ne
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 308 2 28 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 310 2 16 Ne
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 311 2 19 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM 312 2 22 Ne
Lukáš Mikulík 313 0 0 Ne
Jan Žídek SK EDIE TEAM 314 2 15 Ne
Ondřej Karafiát SKI Klub Kopřivnice, z.s. 315 2 20 Ne
Matyáš Lacný 316 0 0 Ne
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 317 2 37 Ne
Samuel Mucha SK Jiří team 318 2 42 Ne
Richard Ondák Cyklistická tour 319 2 48 Ne
Tomáš Pospíšil 320 2 26 Ne
Damián Blahušiak CyS - Akadémia Petra Sagana 321 2 14 Ne
Štěpán Kačor 322 2 18 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Veronika Gabrielová 378 2 17 Ne
Laura Majkráková 379 2 24 Ano
Lujza Bartošíková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 380 2 28 Ne
Adina Křenková 381 2 22 Ne
Nikola Kocianová 382 2 20 Ne
Nikola Pospíšilová 383 0 0 Ne
Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker 384 2 55 Ne
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 385 2 37 Ne
Kateřina Křístková TJ TŽ Třinec 386 2 30 Ne
Eliška Drongová ... 387 0 0 Ne
Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 388 2 19 Ne
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 389 0 0 Ne
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 392 2 18 Ne
Barbora Kokešová 395 2 48 Ne
Eliška Kuráňová 396 2 26 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 397 2 42 Ne
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 399 2 33 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 401 3 55 Ne
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 403 3 37 Ne
Jakub Urban VRV TEAM 404 3 48 Ne
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 405 0 0 Ne
Martin Dubec 406 2 8 Ne
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 407 3 14 Ne
Richard Polášek BIKE 2000 408 3 16 Ne
Filip Škubal 409 3 30 Ne
Jan Škubal 410 3 20 Ne
Marek Šulák SK EDIE TEAM 411 0 0 Ne
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 412 3 26 Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 413 2 11 Ne
Kryštof Rycek BIKE 2000 414 3 15 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 415 0 0 Ne
Jakub Franek BIKE PRO RACING 416 0 0 Ne
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 417 0 0 Ne
Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 418 3 33 Ne
Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 419 3 24 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM 420 2 10 Ne
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 421 0 0 Ne
Martin Surman TJ Slávia ŠG Trenčín 422 3 28 Ne
František Zetek BK Jarcová 423 0 0 Ne
Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 424 3 12 Ne
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 425 2 9 Ne
Tomáš Dvořák Cykloch team z.s. 426 2 7 Ne
Dominik Daněk 427 3 22 Ne
Radim Vala Yogi Racing Team 428 3 18 Ne
Tadeáš Cesnek 429 3 42 Ne
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 430 3 17 Ne
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 431 3 13 Ne
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 432 3 19 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 484 3 42 Ne
Bára Dořičáková BIKE 2000 485 0 0 Ne
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 486 3 48 Ne
Barbora Pechlátová BIKE 2000 487 2 28 Ne
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 488 3 30 Ne
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 489 0 0 Ne
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 490 3 37 Ne
Laura Jarošová CyS - Akadémia Petra Sagana 491 2 0 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 492 0 0 Ne
Rebeka Maslíková 493 2 0 Ne
Anna Dubcová 497 3 33 Ne
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 3 55 Ne
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Miroslav Urban VRV TEAM 502 3 48 Ne
David Vašut BIKE PRO RACING 503 3 55 Ne
David Zonyga VRV TEAM 504 3 37 Ne
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 505 3 17 Ne
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 506 3 18 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING 508 0 0 Ne
Adam Světlík BIKE PRO RACING 509 3 20 Ne
Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 510 3 28 Ne
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 511 0 0 Ne
Karel Štelc BIKE PRO RACING 512 3 13 Ne
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 513 3 30 Ne
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 514 0 0 Ne
Jakub Sacke SK Jiří team 515 3 11 Ne
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 516 3 22 Ne
Nicolas Kadlec Novomestský Superbiker 517 3 15 Ne
Adrián Maják TJ Slávia ŠG Trenčín 518 3 10 Ne
Matej Hruška 519 3 24 Ne
Tadeáš Papučík 520 2 9 Ne
Karel Najser 521 3 19 Ne
Martin Cesnek 522 3 14 Ne
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 523 3 33 Ne
Tomáš Rubač 524 3 16 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 525 3 26 Ne
Daniel Moroň 526 3 42 Ne
Sebastián Michalec 528 3 12 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sára Motyčková 584 2 22 Ne
Terezia Ciriaková 585 3 33 Ne
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 586 3 30 Ne
Sofia Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 587 3 48 Ne
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 588 3 24 Ne
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 589 3 37 Ne
Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 592 3 26 Ne
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 593 3 28 Ne
Štěpánka Dubcová 597 3 42 Ne
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 598 1 0 Ne
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 599 3 55 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 001 5 55 Ne
Karel Brudný BIKE 2000 002 5 37 Ne
Ondřej Růžička VRV TEAM 003 5 28 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 004 5 33 Ne
Adam Štěpánek DK BIKESHOP Racing Team 005 0 0 Ne
Ondřej Polášek BIKE 2000 008 5 30 Ne
Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 010 5 48 Ne
Martin Petrů BLOCK TEAM 011 5 24 Ne
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 012 2 0 Ne
Jakub Švidrnoch SK Jiří team 013 1 0 Ne
Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 014 4 18 Ne
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 015 0 0 Ne
Lukáš Szczepański HEAD PRO TEAM OPAVA 016 5 26 Ne
Kvido Kozlovský TJ TŽ Třinec 017 0 0 Ne
Max Figel 018 5 19 Ne
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 019 5 22 Ne
Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 020 5 42 Ne
Jakub Žurek 021 5 20 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sabina Sobková VRV TEAM 102 5 48 Ne
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 103 5 42 Ne
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 104 5 37 Ne
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 105 5 30 Ne
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 106 5 33 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 107 5 28 Ne
Lada Fusková VRV TEAM 109 5 26 Ne
Michaela Bojková BIKE 2000 111 5 55 Ne
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 112 0 0 Ne
Silvie Holoubková 113 4 24 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 202 0 0 Ne
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 204 0 0 Ne
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 205 6 33 Ne
Jakub Malý 206 7 55 Ne
Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 207 7 48 Ne
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 209 0 30 Ne
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 210 7 42 Ne
Matyáš Malík BIKE 2000 211 0 0 Ne
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 212 0 0 Ne
Ondřej Rakus TJ TŽ Třinec 213 6 37 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 302 7 37 Ne
Matěj Malý 303 7 33 Ne
Martin Haman 306 7 48 Ne
Michael Zeťák 311 7 55 Ne
Petr Ježek 312 7 42 Ne
Vítězslav Zedník 313 3 0 Ne
Marek Hřivňacký 314 6 30 Ne
David Bulawa 315 6 28 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 401 5 33 Ne
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 402 5 48 Ne
Petr Hašek SK Bagbike 404 5 26 Ne
Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 405 5 37 Ne
Jaroslav Mach 406 5 28 Ne
Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 411 4 14 Ne
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 412 4 15 Ne
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 413 5 18 Ne
Jan Procházka GAPP System - Kolofix 414 0 0 Ne
Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 415 5 55 Ne
René Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 416 5 20 Ne
Robert Kocián Titan Trilife 417 5 30 Ne
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 418 5 42 Ne
Peter Unger Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 419 5 24 Ne
Tomáš Papay 420 4 13 Ne
Michal Urban DK BIKESHOP Racing Team 421 4 12 Ne
Jakub Mrkva M+D market 422 5 19 Ne
Jaroslav Smetana 423 4 16 Ne
Jakub Pilař 424 4 17 Ne
Jiří Sedláček 425 5 22 Ne

Kategorie Muži 3

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Monika Kučerová 501 5 55 Ne
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 502 4 42 Ne
Žofia Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 511 4 33 Ne
Denisa Stodůlková 512 5 48 Ne
Pavlína Maračková 513 4 37 Ne

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři