BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Výsledková listina závodu Jablůnka 31.08.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 001 1 55
Nikol Švachová 014 1 48
Krystof Mazurek 017 1 42
Sarah Muchova 013 1 37
Viktorie Stojanová 026 1 33
Adriana Věntusová ... 011 1 30
Adéla Ptáčková ROHÁLOV bike team 012 1 28
Dominika Stolařová 016 1 26
Jakub Čižmář 023 1 24
Adéla Konečná 015 1 22
Václav Klakurka 021 0 20
Rozárka Petrová 020 1 19
Barbora Jochcová 027 1 18
Eva Slováková 018 1 17
Dominik Vodica 004 1 16
Tereza Slámová 019 1 15
Dominik Ovčáčik 024 1 14
Aneta Štachová 022 0 0
Ester Bechná 025 0 0

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 101 3 55
Tobiáš Měřínský 112 3 48
Tomáš Huťka 103 3 42
Max Mucha SK Jiří team 109 3 37
Radim Ptáček ROHÁLOV bike team 111 3 33
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 107 3 30
Dominik Hasalík 114 3 28
Sebastian Švach 116 3 26
Daniel Schachl 115 3 24
Jan Šťastný 121 3 22
Michal Šmíd 122 3 20
Matěj Konečný 117 3 19
Vojta Stojan 124 3 18
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 104 3 17
Jáchym Filák 123 2 16
Martin Huťka 125 2 15
Lukáš Vítek 119 2 14
Daniel Mazůrek 113 1 13
Michael Ovčáčík 120 1 12
David Glogar 108 2 0
Nikola Vítek 118 1 0

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Sofie Drongová ... 198 3 55
Iva Smetanova 193 3 48
Kristýna Dolečková 195 3 42
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 199 3 37
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 194 3 33
Sabina Pavlíková 186 3 30
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 196 3 28
Laura Janečková SK EDIE TEAM 188 3 26
Adéla Vodicová 197 3 24
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 182 3 22
Veronika Gajdůšková 187 3 20
Anna Klakurková 191 3 19
Štěpánka Petrová 183 2 18
Zuzana Vacková 184 1 17
Valerie Valová 189 0 0

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 5 55
Jan Karafiát 203 5 48
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 202 5 42
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 205 5 37
Jakub Nevrlý 210 5 33
Richard Dresler BIKE PRO RACING 207 5 30
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 216 5 28
Matouš Haluzík 214 5 26
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 208 5 24
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 204 5 22
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 221 5 20
Filip Hrazdil Aspire SCM Brno 218 5 19
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 213 5 18
Vojtěch Lacný 220 5 17
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 226 4 16
Adrian Polášek BIKE 2000 212 4 15
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 215 4 14
Tadeáš Petr 223 4 13
Matyáš Duřpek 225 4 12
Ondřej Makovička 228 4 11
Juráš Dořičák BIKE 2000 224 4 10
Jonatan Tran 222 3 9
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 0 0
Matyáš Bechný 227 3 0
Jan Karafiát SKI Klub Kopřivnice, z.s. 217 0 0
Alex Vala 219 0 0

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 55
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 298 5 48
Tereza Hrazdilová Aspire SCM Brno 289 5 42
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 296 5 37
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 0 33
Agáta Pavlíková 287 5 30
Karolína Černá HBT Zlín 294 5 28
Lucie Šmídová 286 4 26
Nikola Janošová 285 3 24

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Samuel Mucha SK Jiří team 307 2 55
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 301 2 48
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 302 0 42
Filip Fojtík 303 2 37
Vojtěch Kučera Laguna cycles team Přerov 308 2 33
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 314 0 30
Lukáš Mikulík 311 2 28
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 317 2 26
Tomáš Pospíšil 315 2 24
Adam Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 316 2 22
Dominik Záruba VRV TEAM 320 2 20
Jan Štěpánek 318 2 19
Filip Štěpánek 319 2 18
Filip Janoš SK EDIE TEAM 310 0 0
Ondřej Karafiát SKI Klub Kopřivnice, z.s. 312 0 0
Matyáš Lacný 313 0 0

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Zuzana Hradílková 387 2 55
Lucie Černá HBT Zlín 396 2 48
Lujza Bartošíková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 388 2 42
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 385 2 37
Tereza Dolečková 394 2 33
Kateřina Křístková 398 2 30
Adina Křenková 389 2 28
Laura Majkráková 384 2 26
Eliška Válová 390 2 24
Eliška Kuráňová 397 2 22
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 392 2 20
Eliška Čechová 386 2 19

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 401 3 55
Jakub Tesařík 402 3 48
Jakub Urban VRV TEAM 404 0 42
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 403 3 37
Martin Dubec 407 3 33
Richard Polášek BIKE 2000 408 3 30
Filip Škubal 410 3 28
Jan Škubal 422 3 26
Kryštof Rycek BIKE 2000 412 3 24
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 405 3 22
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 419 3 20
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 406 3 19
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 421 3 18
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 418 3 17
Václav Mach 420 3 16
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 417 3 15
Jan Hába SK EDIE TEAM 415 3 14
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 414 3 13
Ondřej Vála 425 3 12
Martin Perutka 426 3 11
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 428 2 10
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 411 2 9
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 416 2 8
František Zetek BK Jarcová 424 2 7
Jakub Franek BIKE PRO RACING 413 0 0

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 3 55
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 0 48
Anna Dubcová 497 3 42
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 488 3 37
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 492 3 33
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 491 0 30
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 490 3 28
Barbora Pechlátová BIKE 2000 489 2 26
Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 485 1 0

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 501 3 55
Miroslav Urban VRV TEAM 502 0 48
David Vašut BIKE PRO RACING 503 3 42
Jakub Svitak BIKE PRO RACING 514 3 37
Daniel Moroň 519 3 33
Adam Světlík BIKE PRO RACING 509 3 30
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 524 3 28
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 505 3 26
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 517 3 24
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 516 3 22
Patrik Toman BIKE PRO RACING 508 3 20
Tomáš Rubač 520 3 19
Vojta Kravák 513 3 18
Tomáš Neradil 522 3 17
Vilém Vagner 526 3 16
Erik Tala 512 3 15
Roman Šindelář 525 3 14
Karel Štelc BIKE PRO RACING 515 3 13
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 511 3 12
Jakub Sacke SK Jiří team 527 3 11
Martin Čihař 518 2 10
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 506 0 0
Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 521 1 0

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 599 3 55
Štěpánka Dubcová 594 3 48
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 589 3 42
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 598 3 37
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 593 3 33
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 588 3 30
Amálie Holášková 595 3 28
Tereze Rapantová 590 2 26
Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 592 0 0
Daniela Hulová 597 2 0

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 004 4 55
Karel Brudný BIKE 2000 002 4 48
Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 010 4 42
Filip Holub 019 4 37
Ondřej Polášek BIKE 2000 008 4 33
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 003 4 30
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 021 4 28
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 022 4 26
Lukáš Szczepański HEAD PRO TEAM OPAVA 015 4 24
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 018 4 22
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 017 0 20
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 014 4 19
Martin Petrů BLOCK TEAM 026 4 18
Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 009 4 17
Jakub Žurek 024 4 16
Kvido Kozlovský TJ TŽ Třinec 020 4 15
Martin Rafaj 025 4 14
Jakub Švidrnoch SK Jiří team 011 3 13
Adam Štěpánek BIKE 2000 005 2 0
Max Figel 023 0 0
Marek Oborný 016 1 0
Zdeněk Mišurec TUFO CykloZákladna Otrokovice 012 1 0
Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 013 0 0

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 104 4 55
Sabina Sobková VRV TEAM 102 4 48
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 103 4 42
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 105 4 37
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 114 4 33
Denisa Bravencová 110 4 30
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 107 4 28
Sophie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 109 4 26
Lada Fusková VRV TEAM 113 4 24
Silvie Holoubková 115 4 22
Michaela Bojková BIKE 2000 111 0 0
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 112 0 0

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Daniel Žvak 201 5 55
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 202 5 48
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 203 5 42
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 207 5 37
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 284 5 33
Jakub Malý 281 5 30
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 282 4 28
Ondřej Rakus 283 4 26
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 204 0 0
Matyáš Malík BIKE 2000 211 0 0

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tomáš Paprstka EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 301 6 55
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 303 6 48
Jan Kresta 313 6 42
Martin Haman 314 6 37
Matěj Malý 302 6 33
David Bulawa 312 5 30
Daniel Lev 311 0 0

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 401 4 55
Petr Březina 405 4 48
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 402 4 42
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 418 4 37
Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 419 4 33
Jan Šindelář 417 4 30
Martin Holiš 414 4 28
Marek Michalík 413 4 26
Petr Hašek SK Bagbike 406 4 24
René Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 422 4 22
Jiří Sedláček 421 4 20
Petr Jasanský 420 4 19
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 416 4 18
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 411 3 17
Zbyněk Dostál ... 412 0 0

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Monika Kučerová 503 4 55
Lucie Veselá 513 4 48
Martina Kukulová 511 4 42
Markéta Odehnalová 512 3 37
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 502 3 33

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři