BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Jablůnka 31.08.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 001 1 55 Ne
Dominik Vodica 004 1 16 Ne
Adriana Věntusová ... 011 1 30 Ne
Adéla Ptáčková ROHÁLOV bike team 012 1 28 Ne
Sarah Muchova 013 1 37 Ne
Nikol Švachová 014 1 48 Ne
Adéla Konečná BIKE 2000 015 1 22 Ne
Dominika Stolařová 016 1 26 Ne
Krystof Mazurek 017 1 42 Ne
Eva Slováková 018 1 17 Ne
Tereza Slámová 019 1 15 Ne
Rozárka Petrová 020 1 19 Ne
Václav Klakurka 021 0 20 Ne
Aneta Štachová 022 0 0 Ne
Jakub Čižmář 023 1 24 Ne
Dominik Ovčáčik 024 1 14 Ne
Ester Bechná 025 0 0 Ne
Viktorie Stojanová 026 1 33 Ne
Barbora Jochcová 027 1 18 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 101 3 55 Ne
Tomáš Huťka 103 3 42 Ne
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 104 3 17 Ne
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 107 3 30 Ne
David Glogar 108 2 0 Ne
Max Mucha SK Jiří team 109 3 37 Ne
Radim Ptáček ROHÁLOV bike team 111 3 33 Ne
Tobiáš Měřínský 112 3 48 Ne
Daniel Mazůrek 113 1 13 Ne
Dominik Hasalík 114 3 28 Ne
Daniel Schachl 115 3 24 Ne
Sebastian Švach 116 3 26 Ne
Matěj Konečný 117 3 19 Ne
Nikola Vítek 118 1 0 Ne
Lukáš Vítek 119 2 14 Ne
Michael Ovčáčík 120 1 12 Ne
Jan Šťastný 121 3 22 Ne
Michal Šmíd 122 3 20 Ne
Jáchym Filák 123 2 16 Ne
Vojta Stojan 124 3 18 Ne
Martin Huťka 125 2 15 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 182 3 22 Ne
Štěpánka Petrová 183 2 18 Ne
Zuzana Vacková 184 1 17 Ne
Sabina Pavlíková 186 3 30 Ne
Veronika Gajdůšková 187 3 20 Ne
Laura Janečková SK EDIE TEAM 188 3 26 Ne
Valerie Valová 189 0 0 Ne
Anna Klakurková 191 3 19 Ne
Iva Smetanova 193 3 48 Ne
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 194 3 33 Ne
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 196 3 28 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 197 3 24 Ne
Sofie Drongová ... 198 3 55 Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 199 3 37 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 5 55 Ne
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 202 5 42 Ne
Jan Karafiát 203 5 48 Ne
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 204 5 22 Ne
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 205 5 37 Ne
Richard Dresler BIKE PRO RACING 207 5 30 Ne
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 208 5 24 Ne
Jakub Nevrlý 210 5 33 Ne
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 0 0 Ne
Adrian Polášek BIKE 2000 212 4 15 Ne
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 213 5 18 Ne
Matouš Haluzík 214 5 26 Ne
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 215 4 14 Ne
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 216 5 28 Ne
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team 217 0 0 Ne
Filip Hrazdil Aspire SCM Brno 218 5 19 Ne
Alex Vala 219 0 0 Ne
Vojtěch Lacný 220 5 17 Ne
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 221 5 20 Ne
Jonatan Tran 222 3 9 Ne
Tadeáš Petr 223 4 13 Ne
Juráš Dořičák BIKE 2000 224 4 10 Ne
Matyáš Duřpek 225 4 12 Ne
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 226 4 16 Ne
Matyáš Bechný 227 3 0 Ne
Ondřej Makovička 228 4 11 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Nikola Janošová 285 3 24 Ne
Lucie Šmídová 286 4 26 Ne
Agáta Pavlíková 287 5 30 Ne
Tereza Hrazdilová Aspire SCM Brno 289 5 42 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 294 5 28 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 0 33 Ne
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 296 5 37 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 298 5 48 Ne
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 55 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 301 2 48 Ne
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 302 0 42 Ne
Filip Fojtík 303 2 37 Ne
Samuel Mucha SK Jiří team 307 2 55 Ne
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 308 2 33 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 310 0 0 Ne
Lukáš Mikulík 311 2 28 Ne
Ondřej Karafiát SKI Klub Kopřivnice, z.s. 312 0 0 Ne
Matyáš Lacný 313 0 0 Ne
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 314 0 30 Ne
Tomáš Pospíšil 315 2 24 Ne
Adam Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 316 2 22 Ne
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 317 2 26 Ne
Jan Štěpánek 318 2 19 Ne
Filip Štěpánek 319 2 18 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM 320 2 20 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Laura Majkráková 384 2 26 Ne
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 385 2 37 Ne
Zuzana Hradílková 387 2 55 Ne
Lujza Bartošíková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 388 2 42 Ne
Adina Křenková 389 2 28 Ne
Eliška Válová 390 2 24 Ne
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 392 2 20 Ne
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 394 2 33 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 396 2 48 Ne
Eliška Kuráňová 397 2 22 Ne
Kateřina Křístková 398 2 30 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 401 3 55 Ne
Jakub Tesařík 402 3 48 Ne
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 403 3 37 Ne
Jakub Urban VRV TEAM 404 0 42 Ne
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 405 3 22 Ne
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 406 3 19 Ne
Martin Dubec 407 3 33 Ne
Richard Polášek BIKE 2000 408 3 30 Ne
Filip Škubal 410 3 28 Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 411 2 9 Ne
Kryštof Rycek BIKE 2000 412 3 24 Ne
Jakub Franek BIKE PRO RACING 413 0 0 Ne
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 414 3 13 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM 415 3 14 Ne
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 416 2 8 Ne
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 417 3 15 Ne
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 418 3 17 Ne
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 419 3 20 Ne
Václav Mach 420 3 16 Ne
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 421 3 18 Ne
Jan Škubal 422 3 26 Ne
František Zetek BK Jarcová 424 2 7 Ne
Ondřej Vála 425 3 12 Ne
Martin Perutka 426 3 11 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 428 2 10 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 485 1 0 Ne
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 488 3 37 Ne
Barbora Pechlátová BIKE 2000 489 2 26 Ne
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 490 3 28 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 491 0 30 Ne
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 492 3 33 Ne
Anna Dubcová 497 3 42 Ne
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 0 48 Ne
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 3 55 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 501 3 55 Ne
Miroslav Urban VRV TEAM 502 0 48 Ne
David Vašut BIKE PRO RACING 503 3 42 Ne
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 505 3 26 Ne
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 506 0 0 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING 508 3 20 Ne
Adam Světlík BIKE PRO RACING 509 3 30 Ne
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 511 3 12 Ne
Erik Tala 512 3 15 Ne
Vojta Kravák 513 3 18 Ne
Jakub Svitak BIKE PRO RACING 514 3 37 Ne
Karel Štelc BIKE PRO RACING 515 3 13 Ne
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 516 3 22 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 517 3 24 Ne
Martin Čihař 518 2 10 Ne
Daniel Moroň 519 3 33 Ne
Tomáš Rubač 520 3 19 Ne
Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 521 1 0 Ne
Tomáš Neradil 522 3 17 Ne
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 524 3 28 Ne
Roman Šindelář 525 3 14 Ne
Vilém Vagner 526 3 16 Ne
Jakub Sacke SK Jiří team 527 3 11 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 588 3 30 Ne
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 589 3 42 Ne
Tereze Rapantová 590 2 26 Ne
Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 592 0 0 Ne
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 593 3 33 Ne
Štěpánka Dubcová 594 3 48 Ne
Amálie Holášková 595 3 28 Ne
Daniela Hulová 597 2 0 Ne
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 598 3 37 Ne
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 599 3 55 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Karel Brudný BIKE 2000 002 4 48 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 003 4 30 Ne
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 004 4 55 Ne
Adam Štěpánek DK BIKESHOP Racing Team 005 2 0 Ne
Ondřej Polášek BIKE 2000 008 4 33 Ne
Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 009 4 17 Ne
Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 010 4 42 Ne
Jakub Švidrnoch SK Jiří team 011 3 13 Ne
Zdeněk Mišurec TUFO CykloZákladna Otrokovice 012 1 0 Ne
Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 013 0 0 Ne
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 014 4 19 Ne
Lukáš Szczepański HEAD PRO TEAM OPAVA 015 4 24 Ne
Marek Oborný 016 1 0 Ne
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 017 0 20 Ne
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 018 4 22 Ne
Filip Holub 019 4 37 Ne
Kvido Kozlovský TJ TŽ Třinec 020 4 15 Ne
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 021 4 28 Ne
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 022 4 26 Ne
Max Figel 023 0 0 Ne
Jakub Žurek 024 4 16 Ne
Martin Rafaj 025 4 14 Ne
Martin Petrů BLOCK TEAM 026 4 18 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sabina Sobková VRV TEAM 102 4 48 Ne
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 103 4 42 Ne
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 104 4 55 Ne
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 105 4 37 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 107 4 28 Ne
Sophie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 109 4 26 Ne
Denisa Bravencová 110 4 30 Ne
Michaela Bojková BIKE 2000 111 0 0 Ne
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 112 0 0 Ne
Lada Fusková VRV TEAM 113 4 24 Ne
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 114 4 33 Ne
Silvie Holoubková 115 4 22 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Daniel Žvak 201 5 55 Ne
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 202 5 48 Ne
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 203 5 42 Ne
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 204 0 0 Ne
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 207 5 37 Ne
Matyáš Malík BIKE 2000 211 0 0 Ne
Jakub Malý 281 5 30 Ne
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 282 4 28 Ne
Ondřej Rakus TJ TŽ Třinec 283 4 26 Ne
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 284 5 33 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tomáš Paprstka EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 301 6 55 Ne
Matěj Malý 302 6 33 Ne
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 303 6 48 Ne
Daniel Lev 311 0 0 Ne
David Bulawa 312 5 30 Ne
Jan Kresta 313 6 42 Ne
Martin Haman 314 6 37 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 401 4 55 Ne
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 402 4 42 Ne
Petr Březina 405 4 48 Ne
Petr Hašek SK Bagbike 406 4 24 Ne
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 411 3 17 Ne
Zbyněk Dostál ... 412 0 0 Ne
Marek Michalík 413 4 26 Ne
Martin Holiš 414 4 28 Ne
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 416 4 18 Ne
Jan Šindelář 417 4 30 Ne
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 418 4 37 Ne
Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 419 4 33 Ne
Petr Jasanský 420 4 19 Ne
Jiří Sedláček 421 4 20 Ne
René Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 422 4 22 Ne

Kategorie Muži 3

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 502 3 33 Ne
Monika Kučerová 503 4 55 Ne
Martina Kukulová 511 4 42 Ne
Markéta Odehnalová 512 3 37 Ne
Lucie Veselá 513 4 48 Ne

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři