BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Výsledková listina závodu Veselá 01.05.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 002 2 55
Eliška Tomanová 009 2 48
Martin Melichar 008 2 42
Oskar Škrabánek 013 2 37
Petr Zuzaňák 007 2 33
Dominik Vodica 004 2 30
Sarah Muchova SK Jiří team 003 2 28
Barbora Jochcová 012 2 26
Václav Klakurka 006 2 24
Janek Martinásek 011 1 22
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 001 0 0
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 005 0 0
Jonáš Gerla 010 0 0

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 105 2 55
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 103 2 48
Tomáš Huťka 107 2 42
Max Mucha SK Jiří team 102 2 37
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 108 2 33
Oliver Čechmánek AD Team 106 2 30
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 104 2 28
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 101 2 26
Adam Podzemný 110 2 24
David Glogar 109 2 22

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 193 2 55
Adéla Vodicová 198 2 48
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 194 2 42
Sofie Drongová ... 199 2 37
Beáta Nevrlá 191 2 33
Kristýna Dolečková 192 2 30
Anna Klakurková 196 2 28
Laura Janečková 195 2 26
Veronika Kučerová 197 2 24
Berta Janíčková 190 1 22

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 4 55
Jan Karafiát 215 4 48
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 216 4 42
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 205 4 37
Richard Dresler BIKE PRO RACING 221 4 33
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 206 4 30
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 209 4 28
Jakub Nevrlý 218 4 26
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 217 4 24
Tobias Hromada SK EDIE TEAM 210 4 22
Eduard Čechmánek AD Team 213 4 20
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 204 4 19
Jakub Dedek 212 3 18
Tobiáš Foltýn BIKE PRO RACING 223 3 17
Tobiáš Němec 224 3 16
Matouš Haluzík 214 3 15
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 207 3 14
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 220 3 13
Adrian Polášek BIKE 2000 203 3 12
Tomáš Melichar 222 3 11
Matyáš Bechný 219 3 10
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 202 3 9
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 208 0 0
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 211 0 0

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 4 55
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 297 4 48
Klára Hořanská 289 4 42
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 298 4 37
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 4 33
Karolína Černá HBT Zlín 294 4 30
Natálie Beata Pluhá 293 3 28
Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 296 3 26
Anna Zimmermannovå 292 3 24
Anna Lazecká 288 3 22
Rozi Janíčková 290 3 20

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Samuel Mucha SK Jiří team 305 2 55
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 314 2 48
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 309 2 42
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 302 2 37
Jakub Křupala 303 2 33
Matěj Dedek 310 2 30
Filip Fojtík 317 2 28
Adam Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 319 2 26
Tomáš Pospíšil 320 2 24
Vojtěch Kučera Laguna cycles team Přerov 307 2 22
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 315 2 20
Lukáš Mikulík 323 2 19
Marek Petřek BTO Zašová 311 2 18
Dominik Záruba VRV TEAM 308 2 17
Petr Krompolc 318 2 16
Ondřej Karafiát 316 2 15
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 301 2 14
Filip Janoš SK EDIE TEAM 306 2 13
Jan Žídek 321 2 12
Juráš Janíček 322 2 11
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 304 0 0
Ondřej Bukovský 324 0 0

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Kateřina Křístková 394 2 55
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 388 2 48
Lucie Černá HBT Zlín 395 2 42
Tereza Dolečková 390 2 37
Barbora Kokešová 393 2 33
Eliška Kuráňová 391 2 30
Eliška Válová 389 2 28
Eliška Drongová ... 396 2 26
Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 397 2 24
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 399 2 22
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 398 2 20
Ella Synková 392 2 19

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 425 3 55
Jakub Tesařík 420 3 48
Jakub Urban VRV TEAM 417 3 42
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 423 3 37
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 404 3 33
Dominik Daněk 422 3 30
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 431 3 28
Marek Lazecký HEAD PRO TEAM OPAVA 437 3 26
Martin Dubec 409 3 24
Richard Polášek BIKE 2000 406 3 22
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 432 3 20
Filip Škubal 435 3 19
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 403 3 18
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 433 3 17
Felix Kokeš 428 3 16
Jan Škubal 436 3 15
Václav Mach 424 3 14
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 419 3 13
Martin Perutka 427 3 12
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 411 3 11
Jakub Franek BIKE PRO RACING 410 3 10
Jan Kutáč BIKE 2000 421 3 9
Ondřej Vála 434 3 8
Marko Novotný 426 3 7
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 416 3 6
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 408 2 5
Jan Hába SK EDIE TEAM 414 2 4
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 430 2 3
Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice 402 2 2
Marek Šulák SK EDIE TEAM 401 2 1
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 405 2 1
Kryštof Rycek BIKE 2000 407 0 0
Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 412 0 0
Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 413 0 0
Michal Fujerík BLOCK TEAM 415 0 0
Max Jakeš VRV pro sport z.s 418 0 0
Filip Raška 429 1 0

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 3 55
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 494 3 48
Anna Dubcová 497 3 42
Veronika Machová 490 3 37
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 488 3 33
Barbora Bukovská 487 3 30
Petra Juřenová TUFO CykloZákladna Otrokovice 492 3 28
Katka Teslíková 489 3 26
Adela Kokešová SK Kohouti Pržno 491 3 24
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 493 3 22
Kateřina Chytilová TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 2 20
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 495 2 19
Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 486 2 18
Ema Polášková Team Forman kids 496 0 0

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 511 3 55
Miroslav Urban VRV TEAM 514 3 48
David Vašut BIKE PRO RACING 501 3 42
David Zonyga VRV TEAM 513 3 37
Šimon Tabara 520 3 33
Roman Šindelář 541 3 30
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 504 3 28
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 517 3 26
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 509 3 24
Patrik Toman BIKE PRO RACING 519 3 22
Karel Najser 539 3 20
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 536 3 19
Daniel Kejnar Cykloteam MXM Hulín 538 3 18
Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 515 3 17
Tomáš Rubač 535 3 16
Adam Světlík BIKE PRO RACING 503 3 15
Dan Kokeš SK Kohouti Pržno 530 3 14
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 534 3 13
Erik Tala 518 3 12
Karel Štelc BIKE PRO RACING 505 3 11
Vojtěch Plšek 540 3 10
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 510 3 9
Štěpán Gajdoš 4EVER CYKLOBULIS 507 3 8
Jakub Sacke SK Jiří team 531 3 7
Martin Čihař 533 2 6
Lumír Raška 532 2 5
Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 537 2 4
David Fujerík BLOCK TEAM 512 2 3
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 502 0 0
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 506 0 0
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 508 0 0
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 516 0 0
Matouš Raška 542 0 0

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 598 3 55
Štěpánka Dubcová 599 3 48
Daniela Hulová 590 3 42
Dorotka Vojtíšková 592 3 37
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 591 3 33
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 584 3 30
Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 588 3 28
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 593 3 26
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 587 3 24
Alžběta Westová Bike team Sportovní kurzy 595 3 22
Zuzana Krompolcová 594 3 20
Amálie Holášková 585 3 19
Veronika Máčková Novomestský Superbiker 589 3 18
Nela Riedlová Team Forman Cinelli Kids 597 3 17
Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 596 3 16
Sára Motyčková 586 2 15

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 020 5 55
Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 017 5 48
Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 014 5 42
Ondřej Růžička VRV TEAM 007 5 37
Karel Brudný BIKE 2000 003 5 33
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 009 5 30
Ondřej Polášek BIKE 2000 001 5 28
Adam Štěpánek BIKE 2000 002 5 26
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 018 5 24
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 005 5 22
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 012 5 20
Martin Petrů BLOCK TEAM 006 5 19
Marek Oborný 023 5 18
Max Figel 021 5 17
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 010 5 16
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 008 5 15
Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 015 5 14
Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 004 5 13
Antonín Kratochvíl 209 4 12
Matěj Prachař 013 4 11
Jakub Šindler 019 4 10
Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 025 4 9
Jakub Švidrnoch 022 4 8
Jakub Klesnil 024 4 7
Filip Krištof 011 1 0
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 016 0 0

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tereza KURNICKÁ ... 115 4 55
Sabina Sobková VRV TEAM 102 4 48
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 109 4 42
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 105 4 37
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 107 4 33
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 111 4 30
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 113 4 28
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 104 4 26
Kateřina Kutáčová BIKE 2000 106 4 24
Justýna Holášková Team Forman Cinelli 110 4 22
Lada Fusková VRV TEAM 103 3 20
Sophie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 114 3 19
Barbora Máčková 108 3 18
Zoe Zdražilová 112 3 17
Michaela Bojková BIKE 2000 101 0 0

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Daniel Žvak 211 7 55
Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 207 7 48
Josef Macháč 214 7 42
Jakub Malý 213 7 37
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 202 7 33
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 205 7 30
František Vinklárek 204 7 28
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 201 7 26
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 210 6 24
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 208 6 22
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 212 6 20
Matyáš Malík BIKE 2000 206 6 19
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 203 0 0

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tomáš Paprstka EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 301 8 55
Tomáš Višňovský 313 8 48
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 310 8 42
Matěj Malý 320 8 37
Viktor Klos 315 8 33
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 319 8 30
Martin Haman 306 8 28
Jan Kresta 314 8 26
Dominik Průdek 322 8 24
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 302 8 22
Martin Tvarog HEAD PRO TEAM OPAVA 312 8 20
Zdeněk Skyba 323 8 19
Jaroslav Marek 318 8 18
Petr Oravec CK PeMaP Přerov 326 7 17
Branislav Gašparík Top Sport Team 303 7 16
Vojtěch Šván 311 7 15
Adam Lamich 307 7 14
Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 305 7 13
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 309 7 12
Marek Hřivňacký 321 7 10
Jiří Keisler 317 6 9
Mohamed Khamlichi 325 4 8
Filip Lužný ... 304 0 0
Hynek Bělunek 316 2 0
David Kovařík 308 1 0
Martin Šima 327 1 0

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Martin Fus 426 5 55
Petr Březina 414 5 48
Lukáš Bukavský 411 5 42
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 413 5 33
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 404 5 30
Roman Hyneček 428 5 28
Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť 405 5 26
Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 410 5 24
Jaroslav Mach 430 5 22
Miloš Králík 421 5 20
Jan Šindelář 419 5 19
Martin Šima 429 5 18
Václav Klakurka AD Team 409 5 17
Aleš Dedek 408 5 16
Jakub Král 412 5 15
Jiří Sedláček 416 5 14
Petr Hašek SK Bagbike 424 5 13
Marek Michalík 420 4 12
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 418 4 11
Marek Žák 427 4 10
Pavol Žídek Top Sport Team 403 4 9
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 417 4 8
Roman Paprstka 415 4 7
Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 406 4 6
Petr Wojnar 401 1 0
Zbyšek Ripňák BLOCK TEAM 402 0 0
Radovan Holík Cyklogat 407 0 0
Petr Martinec 422 0 0
Jakub Pilař 423 0 0
Radim Olajoš 425 1 0

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Šárka Chmurová 504 4 55
Alexandra Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 502 4 48
Lucie Skřivánková 506 4 42
Sofie Joannidu 503 4 37
Pavlína Maračková 505 4 33
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 501 4 30
Monika Dinková 507 0 0

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři