Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Vanessa Schneiderová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 001 | 0 | 0 | Ne |
Veronika Kulajtová | BIKE PRO RACING | 002 | 2 | 55 | Ne |
Dominik Vodica | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | 004 | 2 | 30 | Ne |
Vojtěch Kovařík | Bruslárna.cz | 005 | 0 | 0 | Ne |
Václav Klakurka | 006 | 2 | 24 | Ne | |
Petr Zuzaňák | 007 | 2 | 33 | Ne | |
Martin Melichar | 008 | 2 | 42 | Ne | |
Eliška Tomanová | 009 | 2 | 48 | Ne | |
Jonáš Gerla | 010 | 0 | 0 | Ne | |
Janek Martinásek | 011 | 1 | 22 | Ne | |
Barbora Jochcová | 012 | 2 | 26 | Ne | |
Oskar Škrabánek | 013 | 2 | 37 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Ondřej Matušů | SK EDIE TEAM | 101 | 2 | 26 | Ne |
Max Mucha | SK Jiří team | 102 | 2 | 37 | Ne |
Eduard Grencner | BIKE PRO RACING | 103 | 2 | 48 | Ne |
Radim LAJCHA | Team Forman Cinelli Kids | 104 | 2 | 28 | Ne |
Tomáš Grygar | SK EDIE TEAM | 105 | 2 | 55 | Ne |
Oliver Čechmánek | AD Team | 106 | 2 | 30 | Ne |
Tomáš Huťka | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 107 | 2 | 42 | Ne |
Ondřej Kowolowski | TJ TŽ Třinec | 108 | 2 | 33 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Berta Janíčková | 190 | 1 | 22 | Ne | |
Anna Špilerová | CK PeMaP Přerov | 193 | 2 | 55 | Ne |
Markéta Mušálková | HEAD PRO TEAM OPAVA | 194 | 2 | 42 | Ne |
Laura Janečková | 195 | 2 | 26 | Ne | |
Anna Klakurková | 196 | 2 | 28 | Ne | |
Veronika Kučerová | 197 | 2 | 24 | Ne | |
Adéla Vodicová | DRAHANSKÝ SPORT TEAM | 198 | 2 | 48 | Ne |
Sofie Drongová | ... | 199 | 2 | 37 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Matyáš Orsava | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 201 | 4 | 55 | Ne |
Matyáš Navrátil | SK EDIE TEAM | 202 | 3 | 9 | Ne |
Adrian Polášek | BIKE 2000 | 203 | 3 | 12 | Ne |
Filip Petrčka | SK EDIE TEAM | 204 | 4 | 19 | Ne |
Lukáš Richter | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 205 | 4 | 37 | Ne |
Viktor Beitl | BIKE PRO RACING | 206 | 4 | 30 | Ne |
Jan Kulajta | BIKE PRO RACING | 207 | 3 | 14 | Ne |
Ondřej Valerián | KOLOKROUŽEK Zlín | 208 | 0 | 0 | Ne |
Bernard Grencner | BIKE PRO RACING | 209 | 4 | 28 | Ne |
Tobias Hromada | SK EDIE TEAM | 210 | 4 | 22 | Ne |
Luděk Kovařík | Bruslárna.cz | 211 | 0 | 0 | Ne |
Jakub Dedek | AD Team | 212 | 3 | 18 | Ne |
Eduard Čechmánek | AD Team | 213 | 4 | 20 | Ne |
Matouš Haluzík | 214 | 3 | 15 | Ne | |
Jan Karafiát | 215 | 4 | 48 | Ne | |
Antonín Halás | CYKLO TEAM KOLARNA | 216 | 4 | 42 | Ne |
Ondrej Vojtíšek | CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín | 217 | 4 | 24 | Ne |
Jakub Nevrlý | 218 | 4 | 26 | Ne | |
Matyáš Bechný | 219 | 3 | 10 | Ne | |
Viktor Kowolowski | TJ TŽ Třinec | 220 | 3 | 13 | Ne |
Richard Dresler | BIKE PRO RACING | 221 | 4 | 33 | Ne |
Tomáš Melichar | 222 | 3 | 11 | Ne | |
Tobiáš Foltýn | BIKE PRO RACING | 223 | 3 | 17 | Ne |
Tobiáš Němec | 224 | 3 | 16 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Anna Lazecká | 288 | 3 | 22 | Ne | |
Klára Hořanská | 289 | 4 | 42 | Ne | |
Rozi Janíčková | 290 | 3 | 20 | Ne | |
Anna Zimmermannová | 292 | 3 | 24 | Ne | |
Natálie Beata Pluhá | 293 | 3 | 28 | Ne | |
Karolína Černá | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 294 | 4 | 30 | Ne |
Nella Gabriela Jaklová | SK EDIE TEAM | 295 | 4 | 33 | Ne |
Markéta Lajchová | Team Forman Cinelli Kids | 296 | 3 | 26 | Ne |
Ella Surovcová | SK EDIE TEAM | 297 | 4 | 48 | Ne |
Barbora Vašutová | BIKE PRO RACING | 298 | 4 | 37 | Ne |
Sára Škubalová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 299 | 4 | 55 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Adam Rasocha | SK EDIE TEAM | 301 | 2 | 14 | Ne |
Štěpán Lebeda | KOLOKROUŽEK Zlín | 302 | 2 | 37 | Ne |
Jakub Křupala | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 303 | 2 | 33 | Ne |
Antonín Valerián | KOLOKROUŽEK Zlín | 304 | 0 | 0 | Ne |
Samuel Mucha | SK Jiří team | 305 | 2 | 55 | Ne |
Filip Janoš | SK EDIE TEAM | 306 | 2 | 13 | Ne |
Vojtěch Kučera | 4EVER CYKLOBULIS | 307 | 2 | 22 | Ne |
Dominik Záruba | VRV TEAM | 308 | 2 | 17 | Ne |
Adam Maliňák | VRV pro sport z.s | 309 | 2 | 42 | Ne |
Matěj Dedek | TUFO Pardus Prostějov | 310 | 2 | 30 | Ne |
Marek Petřek | BTO Zašová | 311 | 2 | 18 | Ne |
Jakub Šimík | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 314 | 2 | 48 | Ne |
Tomáš Machač | Cykloteam MXM Hulín | 315 | 2 | 20 | Ne |
Ondřej Karafiát | 316 | 2 | 15 | Ne | |
Filip Fojtík | 317 | 2 | 28 | Ne | |
Petr Krompolc | 318 | 2 | 16 | Ne | |
Adam Chladoň | CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín | 319 | 2 | 26 | Ne |
Tomáš Pospíšil | 320 | 2 | 24 | Ne | |
Jan Žídek | 321 | 2 | 12 | Ne | |
Juráš Janíček | 322 | 2 | 11 | Ne | |
Lukáš Mikulík | 323 | 2 | 19 | Ne | |
Ondřej Bukovský | 324 | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Tatiana KURNICKÁ | Novomestský Superbiker | 388 | 2 | 48 | Ne |
Eliška Válová | 389 | 2 | 28 | Ne | |
Tereza Dolečková | BIKE PRO RACING | 390 | 2 | 37 | Ne |
Eliška Kuráňová | 391 | 2 | 30 | Ne | |
Ella Synková | 392 | 2 | 19 | Ne | |
Barbora Kokešová | 393 | 2 | 33 | Ne | |
Kateřina Křístková | 394 | 2 | 55 | Ne | |
Lucie Černá | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 395 | 2 | 42 | Ne |
Eliška Drongová | ... | 396 | 2 | 26 | Ne |
Eliška Čechová | HEAD PRO TEAM OPAVA | 397 | 2 | 24 | Ne |
Sofie Kolovratniková | BIKE PRO RACING | 398 | 2 | 20 | Ne |
Eliška Kroupová | SK EDIE TEAM | 399 | 2 | 22 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Marek Šulák | SK EDIE TEAM | 401 | 2 | 1 | Ne |
Radmil Schneider | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 402 | 2 | 2 | Ne |
Lukáš Rasocha | SK EDIE TEAM | 403 | 3 | 18 | Ne |
Jakub Orsava | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 404 | 3 | 33 | Ne |
Jiří Kroupa | SK EDIE TEAM | 405 | 2 | 1 | Ne |
Richard Polášek | BIKE 2000 | 406 | 3 | 22 | Ne |
Kryštof Rycek | BIKE 2000 | 407 | 0 | 0 | Ne |
Marek Stodůlka | BIKE PRO RACING | 408 | 2 | 5 | Ne |
Martin Dubec | 409 | 3 | 24 | Ne | |
Jakub Franek | BIKE PRO RACING | 410 | 3 | 10 | Ne |
Albert Blažek | Team Forman Cinelli Kids | 411 | 3 | 11 | Ne |
Jakub Mikuš | TJ Slávia ŠG Trenčín | 412 | 0 | 0 | Ne |
Jakub Javor | TJ Slávia ŠG Trenčín | 413 | 0 | 0 | Ne |
Jan Hába | SK EDIE TEAM | 414 | 2 | 4 | Ne |
Michal Fujerík | BLOCK TEAM | 415 | 0 | 0 | Ne |
Matouš Gerla | BIKE PRO RACING | 416 | 3 | 6 | Ne |
Jakub Urban | VRV TEAM | 417 | 3 | 42 | Ne |
Max Jakeš | VRV pro sport z.s | 418 | 0 | 0 | Ne |
Šimon Konečný | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 419 | 3 | 13 | Ne |
Jakub Tesařík | 420 | 3 | 48 | Ne | |
Jan Kutáč | BIKE 2000 | 421 | 3 | 9 | Ne |
Dominik Daněk | 422 | 3 | 30 | Ne | |
Václav Halás | CYKLO TEAM KOLARNA | 423 | 3 | 37 | Ne |
Václav Mach | 424 | 3 | 14 | Ne | |
Jakub Mušálek | HEAD PRO TEAM OPAVA | 425 | 3 | 55 | Ne |
Marko Novotný | 426 | 3 | 7 | Ne | |
Martin Perutka | 427 | 3 | 12 | Ne | |
Felix Kokeš | 428 | 3 | 16 | Ne | |
Filip Raška | 429 | 1 | 0 | Ne | |
Marcel Morvay | SK EDIE TEAM | 430 | 2 | 3 | Ne |
Filip Brtníček | 4EVER CYKLOBULIS | 431 | 3 | 28 | Ne |
Sebastian Dvořák | HEAD PRO TEAM OPAVA | 432 | 3 | 20 | Ne |
Václav Sýkora | HEAD PRO TEAM OPAVA | 433 | 3 | 17 | Ne |
Ondřej Vála | 434 | 3 | 8 | Ne | |
Filip Škubal | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 435 | 3 | 19 | Ne |
436 | 3 | 15 | Ne | ||
Marek Lazecký | HEAD PRO TEAM OPAVA | 437 | 3 | 26 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Dominika Kráčmarová | Cykloteam MXM Hulín | 486 | 2 | 18 | Ne |
Barbora Bukovská | 487 | 3 | 30 | Ne | |
Nikola Voženílková | HEAD PRO TEAM OPAVA | 488 | 3 | 33 | Ne |
Katka Teslíková | 489 | 3 | 26 | Ne | |
Veronika Machová | 490 | 3 | 37 | Ne | |
Adela Kokešová | SK Kohouti Pržno | 491 | 3 | 24 | Ne |
Petra Juřenová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 492 | 3 | 28 | Ne |
Ema Magdalena Jaklová | SK EDIE TEAM | 493 | 3 | 22 | Ne |
Anna Hudečková | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 494 | 3 | 48 | Ne |
Nikol Pavlicová | TJ Sokol Kněhyně | 495 | 2 | 19 | Ne |
Ema Polášková | Team Forman Cinelli Kids | 496 | 0 | 0 | Ne |
Anna Dubcová | 497 | 3 | 42 | Ne | |
Kateřina Chytilová | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 498 | 2 | 20 | Ne |
Kateřina Seidlová | CykloMIRAracing tým | 499 | 3 | 55 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
David Vašut | BIKE PRO RACING | 501 | 3 | 42 | Ne |
Ondřej Matula | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 502 | 0 | 0 | Ne |
Adam Světlík | BIKE PRO RACING | 503 | 3 | 15 | Ne |
Matyáš Grygar | BIKE PRO RACING | 504 | 3 | 28 | Ne |
Karel Štelc | BIKE PRO RACING | 505 | 3 | 11 | Ne |
Jakub Sviták | BIKE PRO RACING | 506 | 0 | 0 | Ne |
Štěpán Gajdoš | 4EVER CYKLOBULIS | 507 | 3 | 8 | Ne |
František Valerián | KOLOKROUŽEK Zlín | 508 | 0 | 0 | Ne |
Jan Hyneček | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 509 | 3 | 24 | Ne |
Tomáš Kurcik | 4EVER CYKLOBULIS | 510 | 3 | 9 | Ne |
Adam Bernát | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 511 | 3 | 55 | Ne |
David Fujerík | BLOCK TEAM | 512 | 2 | 3 | Ne |
David Zonyga | VRV TEAM | 513 | 3 | 37 | Ne |
Miroslav Urban | VRV TEAM | 514 | 3 | 48 | Ne |
Marek Mojto | Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom | 515 | 3 | 17 | Ne |
Jakub Kovařík | Bruslárna.cz | 516 | 0 | 0 | Ne |
Jaroslav Prchal | 4EVER CYKLOBULIS | 517 | 3 | 26 | Ne |
Erik Tala | 518 | 3 | 12 | Ne | |
Patrik Toman | BIKE PRO RACING | 519 | 3 | 22 | Ne |
Šimon Tabara | EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN | 520 | 3 | 33 | Ne |
Dan Kokeš | SK Kohouti Pržno | 530 | 3 | 14 | Ne |
Jakub Sacke | SK Jiří team | 531 | 3 | 7 | Ne |
Lumír Raška | 532 | 2 | 5 | Ne | |
Martin Čihař | 533 | 2 | 6 | Ne | |
Matěj Martinásek | HEAD PRO TEAM OPAVA | 534 | 3 | 13 | Ne |
Tomáš Rubač | 535 | 3 | 16 | Ne | |
Josef Sýkora | HEAD PRO TEAM OPAVA | 536 | 3 | 19 | Ne |
Filip Kráčmar | Cykloteam MXM Hulín | 537 | 2 | 4 | Ne |
Daniel Kejnar | Cykloteam MXM Hulín | 538 | 3 | 18 | Ne |
Karel Najser | 539 | 3 | 20 | Ne | |
Vojtěch Plšek | Cykloch team z.s. | 540 | 3 | 10 | Ne |
Roman Šindelář | 541 | 3 | 30 | Ne | |
Matouš Raška | 542 | 0 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Denisa Olivová | HEAD PRO TEAM OPAVA | 584 | 3 | 30 | Ne |
Amálie Holášková | 585 | 3 | 19 | Ne | |
Sára Motyčková | 586 | 2 | 15 | Ne | |
Amálie Macolová | HEAD PRO TEAM OPAVA | 587 | 3 | 24 | Ne |
Karolína Neugebauerová | SPORTOVNI KURZY.CZ | 588 | 3 | 28 | Ne |
Veronika Máčková | Novomestský Superbiker | 589 | 3 | 18 | Ne |
Daniela Hulová | 590 | 3 | 42 | Ne | |
Viktória Chladoňová | CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín | 591 | 3 | 33 | Ne |
Dorotka Vojtíšková | 592 | 3 | 37 | Ne | |
Adina Daňková | SPORTOVNI KURZY.CZ | 593 | 3 | 26 | Ne |
Zuzana Krompolcová | 594 | 3 | 20 | Ne | |
Alžběta Westová | Bike team Sportovní kurzy | 595 | 3 | 22 | Ne |
Ema Lajchová | Team Forman Cinelli Kids | 596 | 3 | 16 | Ne |
Nela Riedlová | Team Forman Cinelli Kids | 597 | 3 | 17 | Ne |
Adéla Pernická | BIKE PRO RACING | 598 | 3 | 55 | Ne |
Štěpánka Dubcová | 599 | 3 | 48 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Ondřej Polášek | BIKE 2000 | 001 | 5 | 28 | Ne |
Adam Štěpánek | DK BIKESHOP Racing Team | 002 | 5 | 26 | Ne |
Karel Brudný | BIKE 2000 | 003 | 5 | 33 | Ne |
Tomáš Mazůrek | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 004 | 5 | 13 | Ne |
Jan Hudeček | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 005 | 5 | 22 | Ne |
Martin Petrů | HEAD PRO TEAM OPAVA | 006 | 5 | 19 | Ne |
Ondřej Růžička | VRV TEAM | 007 | 5 | 37 | Ne |
Tomáš Chovanec | 4EVER CYKLOBULIS | 008 | 5 | 15 | Ne |
Antonín Kratochvíl | 209 | 4 | 12 | Ne | |
Pavel Dubčák | 4EVER CYKLOBULIS | 009 | 5 | 30 | Ne |
Karel Šidlík | BIKE PRO RACING | 010 | 5 | 16 | Ne |
Filip Krištof | 011 | 1 | 0 | Ne | |
Marek Letev | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 012 | 5 | 20 | Ne |
Matěj Prachař | 013 | 4 | 11 | Ne | |
Michal Neugebauer | HEAD PRO TEAM OPAVA | 014 | 5 | 42 | Ne |
Maxim Lakota | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 015 | 5 | 14 | Ne |
Martin Voženílek | HEAD PRO TEAM OPAVA | 016 | 0 | 0 | Ne |
Lukáš Szczepaňski | HEAD PRO TEAM OPAVA | 017 | 5 | 48 | Ne |
Šimon Koller | HEAD PRO TEAM OPAVA | 018 | 5 | 24 | Ne |
Jakub Šindler | 019 | 4 | 10 | Ne | |
Adam Hlávka | SUPERIOR RIDERS | 020 | 5 | 55 | Ne |
Max Figel | HEAD PRO TEAM OPAVA | 021 | 5 | 17 | Ne |
Jakub Švidrnoch | 022 | 4 | 8 | Ne | |
Marek Oborný | 023 | 5 | 18 | Ne | |
Jakub Klesnil | 024 | 4 | 7 | Ne | |
Ondřej Ševčík | HEAD PRO TEAM OPAVA | 025 | 4 | 9 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Michaela Bojková | BIKE 2000 | 101 | 0 | 0 | Ne |
Sabina Sobková | VRV TEAM | 102 | 4 | 48 | Ne |
Lada Fusková | VRV TEAM | 103 | 3 | 20 | Ne |
Kateřina Krutílková | Team Forman Cinelli | 104 | 4 | 26 | Ne |
Libuše Prchalová | 4EVER CYKLOBULIS | 105 | 4 | 37 | Ne |
Kateřina Kutáčová | BIKE 2000 | 106 | 4 | 24 | Ne |
Petra Binderová | HEAD PRO TEAM OPAVA | 107 | 4 | 33 | Ne |
Barbora Máčková | 108 | 3 | 18 | Ne | |
Michaela Brtníčková | 4EVER CYKLOBULIS | 109 | 4 | 42 | Ne |
Justýna Holášková | Team Forman Cinelli | 110 | 4 | 22 | Ne |
Natálie Šimoňuková | Cykloteam MXM Hulín | 111 | 4 | 30 | Ne |
Zoe Zdražilová | 112 | 3 | 17 | Ne | |
Julie Malošíková | Cykloteam MXM Hulín | 113 | 4 | 28 | Ne |
Sophie Malošíková | Cykloteam MXM Hulín | 114 | 3 | 19 | Ne |
Tereza KURNICKÁ | ... | 115 | 4 | 55 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Vojtěch Neradil | Kolovna KM-BT Morkovice | 201 | 7 | 26 | Ne |
Karel Ponížil | 4EVER CYKLOBULIS | 202 | 7 | 33 | Ne |
Jakub Letev | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 203 | 0 | 0 | Ne |
František Vinklárek | 204 | 7 | 28 | Ne | |
Jan Šindelář | HEAD PRO TEAM OPAVA | 205 | 7 | 30 | Ne |
Matyáš Malík | BIKE 2000 | 206 | 6 | 19 | Ne |
Tomáš Vítek | HEAD PRO TEAM OPAVA | 207 | 7 | 48 | Ne |
Filip Pietroň | HEAD PRO TEAM OPAVA | 208 | 6 | 22 | Ne |
Jiří Bohdalovský | HEAD PRO TEAM OPAVA | 210 | 6 | 24 | Ne |
Daniel Žvak | 211 | 7 | 55 | Ne | |
Vít Balcárek | Cykloteam MXM Hulín | 212 | 6 | 20 | Ne |
Jakub Malý | 213 | 7 | 37 | Ne | |
Josef Macháč | 214 | 7 | 42 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Tomáš Paprstka | EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN | 301 | 8 | 55 | Ne |
Roman Bulis | 4EVER CYKLOBULIS | 302 | 8 | 22 | Ne |
Branislav Gašparík | Top Sport Team | 303 | 7 | 16 | Ne |
Filip Lužný | ... | 304 | 0 | 0 | Ne |
Tomáš Lettovský | SUPERIOR RIDERS | 305 | 7 | 13 | Ne |
Martin Haman | 306 | 8 | 28 | Ne | |
Adam Lamich | 307 | 7 | 14 | Ne | |
David Kovařík | DK BIKESHOP Racing Team | 308 | 1 | 0 | Ne |
Hynek Tekula | DK BIKESHOP Racing Team | 309 | 7 | 12 | Ne |
David Bártek | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 310 | 8 | 42 | Ne |
Vojtěch Šván | 311 | 7 | 15 | Ne | |
Martin Tvarog | HEAD PRO TEAM OPAVA | 312 | 8 | 20 | Ne |
Tomáš Višňovský | 313 | 8 | 48 | Ne | |
Jan Kresta | 314 | 8 | 26 | Ne | |
Viktor Klos | 315 | 8 | 33 | Ne | |
Hynek Bělunek | 316 | 2 | 0 | Ne | |
Jiří Keisler | 317 | 6 | 9 | Ne | |
Jaroslav Marek | 318 | 8 | 18 | Ne | |
Filip Pěgřím | TJ TŽ Třinec | 319 | 8 | 30 | Ne |
Matěj Malý | 320 | 8 | 37 | Ne | |
Marek Hřivňacký | 321 | 7 | 10 | Ne | |
Dominik Průdek | 322 | 8 | 24 | Ne | |
Zdeněk Skyba | 323 | 8 | 19 | Ne | |
Petr Oravec | CK PeMaP Přerov | 326 | 7 | 17 | Ne |
Martin Šima | 327 | 1 | 0 | Ne |
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Petr Wojnar | 401 | 1 | 0 | Ne | |
Zbyšek Ripňák | BLOCK TEAM | 402 | 0 | 0 | Ne |
Pavol Žídek | Top Sport Team | 403 | 4 | 9 | Ne |
Martin Duřpek | ALARM INSTAL TEAM Vsetín | 404 | 5 | 30 | Ne |
Tomáš Kašný | NAPOHODU! bike team Píšť | 405 | 5 | 26 | Ne |
Jozef Mojto | Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom | 406 | 4 | 6 | Ne |
Radovan Holík | Cyklogat | 407 | 0 | 0 | Ne |
Aleš Dedek | AD Team | 408 | 5 | 16 | Ne |
Václav Klakurka | AD Team | 409 | 5 | 17 | Ne |
Michal Veber | DK BIKESHOP Racing Team | 410 | 5 | 24 | Ne |
Lukáš Bukavský | 411 | 5 | 42 | Ne | |
Jakub Král | 412 | 5 | 15 | Ne | |
Stanislav Špiler | CK PeMaP Přerov | 413 | 5 | 33 | Ne |
Petr Březina | 414 | 5 | 48 | Ne | |
Roman Paprstka | 415 | 4 | 7 | Ne | |
Jiří Sedláček | 416 | 5 | 14 | Ne | |
Peter Vojtíšek | CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín | 417 | 4 | 8 | Ne |
Michal Chladoň | CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín | 418 | 4 | 11 | Ne |
Jan Šindelář | 419 | 5 | 19 | Ne | |
Marek Michalík | 420 | 4 | 12 | Ne | |
Miloš Králík | 421 | 5 | 20 | Ne | |
Petr Martinec | 422 | 0 | 0 | Ne | |
Jakub Pilař | 423 | 0 | 0 | Ne | |
Petr Hašek | SK Bagbike | 424 | 5 | 13 | Ne |
Radim Olajoš | 425 | 1 | 0 | Ne | |
Martin Fus | 426 | 5 | 55 | Ne | |
Marek Žák | 427 | 4 | 10 | Ne | |
Roman Hyneček | 428 | 5 | 28 | Ne | |
Martin Šima | 429 | 5 | 18 | Ne | |
Jaroslav Mach | 430 | 5 | 22 | Ne |
V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.
Přijmení a jméno závodníka | Název týmu | Startovní číslo | Počet kol | Počet bodů | Uhrazeno |
---|---|---|---|---|---|
Petra Krutílková | Team Forman Cinelli | 501 | 4 | 30 | Ne |
Alexandra Olivová | HEAD PRO TEAM OPAVA | 502 | 4 | 48 | Ne |
Sofie Joannidu | 503 | 4 | 37 | Ne | |
Šárka Chmurová | 504 | 4 | 55 | Ne | |
Pavlína Maračková | 505 | 4 | 33 | Ne | |
Lucie Skřivánková | 506 | 4 | 42 | Ne | |
Monika Dinková | 507 | 0 | 0 | Ne |
V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.
Přihlášení na jednotlivé závody Valašského poháru MTB XC 2022 je možné provést zde: https://www.edieteam.cz/