BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Veselá 01.05.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 001 0 0
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 002 2 55
Sarah Muchova SK Jiří team 003 2 28
Dominik Vodica 004 2 30
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 005 0 0
Václav Klakurka 006 2 24
Petr Zuzaňák 007 2 33
Martin Melichar 008 2 42
Eliška Tomanová 009 2 48
Jonáš Gerla 010 0 0
Janek Martinásek 011 1 22
Barbora Jochcová 012 2 26
Oskar Škrabánek 013 2 37

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 101 2 26
Max Mucha SK Jiří team 102 2 37
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 103 2 48
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 104 2 28
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 105 2 55
Oliver Čechmánek AD Team 106 2 30
Tomáš Huťka 107 2 42
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 108 2 33
David Glogar 109 2 22
Adam Podzemný 110 2 24

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Berta Janíčková 190 1 22
Beáta Nevrlá 191 2 33
Kristýna Dolečková 192 2 30
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 193 2 55
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 194 2 42
Laura Janečková 195 2 26
Anna Klakurková 196 2 28
Veronika Kučerová 197 2 24
Adéla Vodicová 198 2 48
Sofie Drongová ... 199 2 37

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 4 55
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 202 3 9
Adrian Polášek BIKE 2000 203 3 12
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 204 4 19
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 205 4 37
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 206 4 30
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 207 3 14
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 208 0 0
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 209 4 28
Tobias Hromada SK EDIE TEAM 210 4 22
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 211 0 0
Jakub Dedek 212 3 18
Eduard Čechmánek AD Team 213 4 20
Matouš Haluzík 214 3 15
Jan Karafiát 215 4 48
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 216 4 42
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 217 4 24
Jakub Nevrlý 218 4 26
Matyáš Bechný 219 3 10
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 220 3 13
Richard Dresler BIKE PRO RACING 221 4 33
Tomáš Melichar 222 3 11
Tobiáš Foltýn BIKE PRO RACING 223 3 17
Tobiáš Němec 224 3 16

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Anna Lazecká 288 3 22
Klára Hořanská 289 4 42
Rozi Janíčková 290 3 20
Anna Zimmermannovå 292 3 24
Natálie Beata Pluhá 293 3 28
Karolína Černá HBT Zlín 294 4 30
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 4 33
Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 296 3 26
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 297 4 48
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 298 4 37
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 4 55

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 301 2 14
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 302 2 37
Jakub Křupala 303 2 33
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 304 0 0
Samuel Mucha SK Jiří team 305 2 55
Filip Janoš SK EDIE TEAM 306 2 13
Vojtěch Kučera Laguna cycles team Přerov 307 2 22
Dominik Záruba VRV TEAM 308 2 17
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 309 2 42
Matěj Dedek 310 2 30
Marek Petřek BTO Zašová 311 2 18
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 314 2 48
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 315 2 20
Ondřej Karafiát 316 2 15
Filip Fojtík 317 2 28
Petr Krompolc 318 2 16
Adam Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 319 2 26
Tomáš Pospíšil 320 2 24
Jan Žídek 321 2 12
Juráš Janíček 322 2 11
Lukáš Mikulík 323 2 19
Ondřej Bukovský 324 0 0

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 388 2 48
Eliška Válová 389 2 28
Tereza Dolečková 390 2 37
Eliška Kuráňová 391 2 30
Ella Synková 392 2 19
Barbora Kokešová 393 2 33
Kateřina Křístková 394 2 55
Lucie Černá HBT Zlín 395 2 42
Eliška Drongová ... 396 2 26
Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 397 2 24
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 398 2 20
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 399 2 22

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Marek Šulák SK EDIE TEAM 401 2 1
Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice 402 2 2
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 403 3 18
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 404 3 33
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 405 2 1
Richard Polášek BIKE 2000 406 3 22
Kryštof Rycek BIKE 2000 407 0 0
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 408 2 5
Martin Dubec 409 3 24
Jakub Franek BIKE PRO RACING 410 3 10
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 411 3 11
Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 412 0 0
Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 413 0 0
Jan Hába SK EDIE TEAM 414 2 4
Michal Fujerík BLOCK TEAM 415 0 0
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 416 3 6
Jakub Urban VRV TEAM 417 3 42
Max Jakeš VRV pro sport z.s 418 0 0
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 419 3 13
Jakub Tesařík 420 3 48
Jan Kutáč BIKE 2000 421 3 9
Dominik Daněk 422 3 30
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 423 3 37
Václav Mach 424 3 14
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 425 3 55
Marko Novotný 426 3 7
Martin Perutka 427 3 12
Felix Kokeš 428 3 16
Filip Raška 429 1 0
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 430 2 3
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 431 3 28
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 432 3 20
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 433 3 17
Ondřej Vála 434 3 8
Filip Škubal 435 3 19
Jan Škubal 436 3 15
Marek Lazecký HEAD PRO TEAM OPAVA 437 3 26

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 486 2 18
Barbora Bukovská 487 3 30
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 488 3 33
Katka Teslíková 489 3 26
Veronika Machová 490 3 37
Adela Kokešová SK Kohouti Pržno 491 3 24
Petra Juřenová TUFO CykloZákladna Otrokovice 492 3 28
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 493 3 22
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 494 3 48
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 495 2 19
Ema Polášková Team Forman kids 496 0 0
Anna Dubcová 497 3 42
Kateřina Chytilová TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 2 20
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 3 55

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
David Vašut BIKE PRO RACING 501 3 42
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 502 0 0
Adam Světlík BIKE PRO RACING 503 3 15
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 504 3 28
Karel Štelc BIKE PRO RACING 505 3 11
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 506 0 0
Štěpán Gajdoš 4EVER CYKLOBULIS 507 3 8
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 508 0 0
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 509 3 24
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 510 3 9
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 511 3 55
David Fujerík BLOCK TEAM 512 2 3
David Zonyga VRV TEAM 513 3 37
Miroslav Urban VRV TEAM 514 3 48
Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 515 3 17
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 516 0 0
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 517 3 26
Erik Tala 518 3 12
Patrik Toman BIKE PRO RACING 519 3 22
Šimon Tabara 520 3 33
Dan Kokeš SK Kohouti Pržno 530 3 14
Jakub Sacke SK Jiří team 531 3 7
Lumír Raška 532 2 5
Martin Čihař 533 2 6
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 534 3 13
Tomáš Rubač 535 3 16
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 536 3 19
Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 537 2 4
Daniel Kejnar Cykloteam MXM Hulín 538 3 18
Karel Najser 539 3 20
Vojtěch Plšek 540 3 10
Roman Šindelář 541 3 30
Matouš Raška 542 0 0

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 584 3 30
Amálie Holášková 585 3 19
Sára Motyčková 586 2 15
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 587 3 24
Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 588 3 28
Veronika Máčková Novomestský Superbiker 589 3 18
Daniela Hulová 590 3 42
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 591 3 33
Dorotka Vojtíšková 592 3 37
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 593 3 26
Zuzana Krompolcová 594 3 20
Alžběta Westová Bike team Sportovní kurzy 595 3 22
Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 596 3 16
Nela Riedlová Team Forman Cinelli Kids 597 3 17
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 598 3 55
Štěpánka Dubcová 599 3 48

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Ondřej Polášek BIKE 2000 001 5 28
Adam Štěpánek BIKE 2000 002 5 26
Karel Brudný BIKE 2000 003 5 33
Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 004 5 13
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 005 5 22
Martin Petrů BLOCK TEAM 006 5 19
Ondřej Růžička VRV TEAM 007 5 37
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 008 5 15
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 009 5 30
Antonín Kratochvíl 209 4 12
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 010 5 16
Filip Krištof 011 1 0
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 012 5 20
Matěj Prachař 013 4 11
Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 014 5 42
Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 015 5 14
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 016 0 0
Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 017 5 48
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 018 5 24
Jakub Šindler 019 4 10
Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 020 5 55
Max Figel 021 5 17
Jakub Švidrnoch 022 4 8
Marek Oborný 023 5 18
Jakub Klesnil 024 4 7
Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 025 4 9

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Michaela Bojková BIKE 2000 101 0 0
Sabina Sobková VRV TEAM 102 4 48
Lada Fusková VRV TEAM 103 3 20
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 104 4 26
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 105 4 37
Kateřina Kutáčová BIKE 2000 106 4 24
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 107 4 33
Barbora Máčková 108 3 18
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 109 4 42
Justýna Holášková Team Forman Cinelli 110 4 22
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 111 4 30
Zoe Zdražilová 112 3 17
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 113 4 28
Sophie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 114 3 19
Tereza KURNICKÁ ... 115 4 55

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 201 7 26
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 202 7 33
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 203 0 0
František Vinklárek 204 7 28
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 205 7 30
Matyáš Malík BIKE 2000 206 6 19
Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 207 7 48
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 208 6 22
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 210 6 24
Daniel Žvak 211 7 55
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 212 6 20
Jakub Malý 213 7 37
Josef Macháč 214 7 42

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tomáš Paprstka EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 301 8 55
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 302 8 22
Branislav Gašparík Top Sport Team 303 7 16
Filip Lužný ... 304 0 0
Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 305 7 13
Martin Haman 306 8 28
Adam Lamich 307 7 14
David Kovařík 308 1 0
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 309 7 12
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 310 8 42
Vojtěch Šván 311 7 15
Martin Tvarog HEAD PRO TEAM OPAVA 312 8 20
Tomáš Višňovský 313 8 48
Jan Kresta 314 8 26
Viktor Klos 315 8 33
Hynek Bělunek 316 2 0
Jiří Keisler 317 6 9
Jaroslav Marek 318 8 18
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 319 8 30
Matěj Malý 320 8 37
Marek Hřivňacký 321 7 10
Dominik Průdek 322 8 24
Zdeněk Skyba 323 8 19
Mohamed Khamlichi 325 4 8
Petr Oravec CK PeMaP Přerov 326 7 17
Martin Šima 327 1 0

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Petr Wojnar 401 1 0
Zbyšek Ripňák BLOCK TEAM 402 0 0
Pavol Žídek Top Sport Team 403 4 9
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 404 5 30
Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť 405 5 26
Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 406 4 6
Radovan Holík Cyklogat 407 0 0
Aleš Dedek 408 5 16
Václav Klakurka AD Team 409 5 17
Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 410 5 24
Lukáš Bukavský 411 5 42
Jakub Král 412 5 15
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 413 5 33
Petr Březina 414 5 48
Roman Paprstka 415 4 7
Jiří Sedláček 416 5 14
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 417 4 8
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 418 4 11
Jan Šindelář 419 5 19
Marek Michalík 420 4 12
Miloš Králík 421 5 20
Petr Martinec 422 0 0
Jakub Pilař 423 0 0
Petr Hašek SK Bagbike 424 5 13
Radim Olajoš 425 1 0
Martin Fus 426 5 55
Marek Žák 427 4 10
Roman Hyneček 428 5 28
Martin Šima 429 5 18
Jaroslav Mach 430 5 22

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 501 4 30
Alexandra Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 502 4 48
Sofie Joannidu 503 4 37
Šárka Chmurová 504 4 55
Pavlína Maračková 505 4 33
Lucie Skřivánková 506 4 42
Monika Dinková 507 0 0

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři