BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Veselá 01.05.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 001 0 0 Ne
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 002 2 55 Ne
Sarah Muchova SK Jiří team 003 2 28 Ne
Dominik Vodica 004 2 30 Ne
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 005 0 0 Ne
Václav Klakurka 006 2 24 Ne
Petr Zuzaňák 007 2 33 Ne
Martin Melichar 008 2 42 Ne
Eliška Tomanová 009 2 48 Ne
Jonáš Gerla 010 0 0 Ne
Janek Martinásek 011 1 22 Ne
Barbora Jochcová 012 2 26 Ne
Oskar Škrabánek 013 2 37 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 101 2 26 Ne
Max Mucha SK Jiří team 102 2 37 Ne
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 103 2 48 Ne
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 104 2 28 Ne
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 105 2 55 Ne
Oliver Čechmánek AD Team 106 2 30 Ne
Tomáš Huťka 107 2 42 Ne
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 108 2 33 Ne
David Glogar 109 2 22 Ne
Adam Podzemný 110 2 24 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Berta Janíčková 190 1 22 Ne
Beáta Nevrlá 191 2 33 Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 193 2 55 Ne
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 194 2 42 Ne
Laura Janečková 195 2 26 Ne
Anna Klakurková 196 2 28 Ne
Veronika Kučerová 197 2 24 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 198 2 48 Ne
Sofie Drongová ... 199 2 37 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 4 55 Ne
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 202 3 9 Ne
Adrian Polášek BIKE 2000 203 3 12 Ne
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 204 4 19 Ne
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 205 4 37 Ne
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 206 4 30 Ne
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 207 3 14 Ne
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 208 0 0 Ne
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 209 4 28 Ne
Tobias Hromada SK EDIE TEAM 210 4 22 Ne
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 211 0 0 Ne
Jakub Dedek AD Team 212 3 18 Ne
Eduard Čechmánek AD Team 213 4 20 Ne
Matouš Haluzík 214 3 15 Ne
Jan Karafiát 215 4 48 Ne
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 216 4 42 Ne
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 217 4 24 Ne
Jakub Nevrlý 218 4 26 Ne
Matyáš Bechný 219 3 10 Ne
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 220 3 13 Ne
Richard Dresler BIKE PRO RACING 221 4 33 Ne
Tomáš Melichar 222 3 11 Ne
Tobiáš Foltýn BIKE PRO RACING 223 3 17 Ne
Tobiáš Němec 224 3 16 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Anna Lazecká 288 3 22 Ne
Klára Hořanská 289 4 42 Ne
Rozi Janíčková 290 3 20 Ne
Anna Zimmermannová 292 3 24 Ne
Natálie Beata Pluhá 293 3 28 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 294 4 30 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 4 33 Ne
Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 296 3 26 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 297 4 48 Ne
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 298 4 37 Ne
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 4 55 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 301 2 14 Ne
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 302 2 37 Ne
Jakub Křupala 303 2 33 Ne
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 304 0 0 Ne
Samuel Mucha SK Jiří team 305 2 55 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 306 2 13 Ne
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 307 2 22 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM 308 2 17 Ne
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 309 2 42 Ne
Matěj Dedek TUFO Pardus Prostějov 310 2 30 Ne
Marek Petřek BTO Zašová 311 2 18 Ne
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 314 2 48 Ne
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 315 2 20 Ne
Ondřej Karafiát 316 2 15 Ne
Filip Fojtík 317 2 28 Ne
Petr Krompolc 318 2 16 Ne
Adam Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 319 2 26 Ne
Tomáš Pospíšil 320 2 24 Ne
Jan Žídek 321 2 12 Ne
Juráš Janíček 322 2 11 Ne
Lukáš Mikulík 323 2 19 Ne
Ondřej Bukovský 324 0 0 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 388 2 48 Ne
Eliška Válová 389 2 28 Ne
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 390 2 37 Ne
Eliška Kuráňová 391 2 30 Ne
Ella Synková 392 2 19 Ne
Barbora Kokešová 393 2 33 Ne
Kateřina Křístková 394 2 55 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 395 2 42 Ne
Eliška Drongová ... 396 2 26 Ne
Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 397 2 24 Ne
Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 398 2 20 Ne
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 399 2 22 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Marek Šulák SK EDIE TEAM 401 2 1 Ne
Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice 402 2 2 Ne
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 403 3 18 Ne
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 404 3 33 Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 405 2 1 Ne
Richard Polášek BIKE 2000 406 3 22 Ne
Kryštof Rycek BIKE 2000 407 0 0 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 408 2 5 Ne
Martin Dubec 409 3 24 Ne
Jakub Franek BIKE PRO RACING 410 3 10 Ne
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 411 3 11 Ne
Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 412 0 0 Ne
Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 413 0 0 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM 414 2 4 Ne
Michal Fujerík BLOCK TEAM 415 0 0 Ne
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 416 3 6 Ne
Jakub Urban VRV TEAM 417 3 42 Ne
Max Jakeš VRV pro sport z.s 418 0 0 Ne
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 419 3 13 Ne
Jakub Tesařík 420 3 48 Ne
Jan Kutáč BIKE 2000 421 3 9 Ne
Dominik Daněk 422 3 30 Ne
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 423 3 37 Ne
Václav Mach 424 3 14 Ne
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 425 3 55 Ne
Marko Novotný 426 3 7 Ne
Martin Perutka 427 3 12 Ne
Felix Kokeš 428 3 16 Ne
Filip Raška 429 1 0 Ne
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 430 2 3 Ne
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 431 3 28 Ne
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 432 3 20 Ne
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 433 3 17 Ne
Ondřej Vála 434 3 8 Ne
Filip Škubal 435 3 19 Ne
Jan Škubal 436 3 15 Ne
Marek Lazecký HEAD PRO TEAM OPAVA 437 3 26 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 486 2 18 Ne
Barbora Bukovská 487 3 30 Ne
Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 488 3 33 Ne
Katka Teslíková 489 3 26 Ne
Veronika Machová 490 3 37 Ne
Adela Kokešová SK Kohouti Pržno 491 3 24 Ne
Petra Juřenová TUFO CykloZákladna Otrokovice 492 3 28 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 493 3 22 Ne
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 494 3 48 Ne
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 495 2 19 Ne
Ema Polášková Team Forman Cinelli Kids 496 0 0 Ne
Anna Dubcová 497 3 42 Ne
Kateřina Chytilová TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 2 20 Ne
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 3 55 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
David Vašut BIKE PRO RACING 501 3 42 Ne
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 502 0 0 Ne
Adam Světlík BIKE PRO RACING 503 3 15 Ne
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 504 3 28 Ne
Karel Štelc BIKE PRO RACING 505 3 11 Ne
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 506 0 0 Ne
Štěpán Gajdoš 4EVER CYKLOBULIS 507 3 8 Ne
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 508 0 0 Ne
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 509 3 24 Ne
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 510 3 9 Ne
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 511 3 55 Ne
David Fujerík BLOCK TEAM 512 2 3 Ne
David Zonyga VRV TEAM 513 3 37 Ne
Miroslav Urban VRV TEAM 514 3 48 Ne
Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 515 3 17 Ne
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 516 0 0 Ne
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 517 3 26 Ne
Erik Tala 518 3 12 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING 519 3 22 Ne
Šimon Tabara EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 520 3 33 Ne
Dan Kokeš SK Kohouti Pržno 530 3 14 Ne
Jakub Sacke SK Jiří team 531 3 7 Ne
Lumír Raška 532 2 5 Ne
Martin Čihař 533 2 6 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 534 3 13 Ne
Tomáš Rubač 535 3 16 Ne
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 536 3 19 Ne
Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 537 2 4 Ne
Daniel Kejnar Cykloteam MXM Hulín 538 3 18 Ne
Karel Najser 539 3 20 Ne
Vojtěch Plšek Cykloch team z.s. 540 3 10 Ne
Roman Šindelář 541 3 30 Ne
Matouš Raška 542 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 584 3 30 Ne
Amálie Holášková 585 3 19 Ne
Sára Motyčková 586 2 15 Ne
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 587 3 24 Ne
Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 588 3 28 Ne
Veronika Máčková Novomestský Superbiker 589 3 18 Ne
Daniela Hulová 590 3 42 Ne
Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 591 3 33 Ne
Dorotka Vojtíšková 592 3 37 Ne
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 593 3 26 Ne
Zuzana Krompolcová 594 3 20 Ne
Alžběta Westová Bike team Sportovní kurzy 595 3 22 Ne
Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 596 3 16 Ne
Nela Riedlová Team Forman Cinelli Kids 597 3 17 Ne
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 598 3 55 Ne
Štěpánka Dubcová 599 3 48 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Polášek BIKE 2000 001 5 28 Ne
Adam Štěpánek DK BIKESHOP Racing Team 002 5 26 Ne
Karel Brudný BIKE 2000 003 5 33 Ne
Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 004 5 13 Ne
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 005 5 22 Ne
Martin Petrů BLOCK TEAM 006 5 19 Ne
Ondřej Růžička VRV TEAM 007 5 37 Ne
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 008 5 15 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 009 5 30 Ne
Antonín Kratochvíl 209 4 12 Ne
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 010 5 16 Ne
Filip Krištof 011 1 0 Ne
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 012 5 20 Ne
Matěj Prachař 013 4 11 Ne
Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 014 5 42 Ne
Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 015 5 14 Ne
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 016 0 0 Ne
Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 017 5 48 Ne
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 018 5 24 Ne
Jakub Šindler 019 4 10 Ne
Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 020 5 55 Ne
Max Figel 021 5 17 Ne
Jakub Švidrnoch 022 4 8 Ne
Marek Oborný 023 5 18 Ne
Jakub Klesnil 024 4 7 Ne
Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 025 4 9 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Michaela Bojková BIKE 2000 101 0 0 Ne
Sabina Sobková VRV TEAM 102 4 48 Ne
Lada Fusková VRV TEAM 103 3 20 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 104 4 26 Ne
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 105 4 37 Ne
Kateřina Kutáčová BIKE 2000 106 4 24 Ne
Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 107 4 33 Ne
Barbora Máčková 108 3 18 Ne
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 109 4 42 Ne
Justýna Holášková Team Forman Cinelli 110 4 22 Ne
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 111 4 30 Ne
Zoe Zdražilová 112 3 17 Ne
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 113 4 28 Ne
Sophie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 114 3 19 Ne
Tereza KURNICKÁ ... 115 4 55 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 201 7 26 Ne
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 202 7 33 Ne
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 203 0 0 Ne
František Vinklárek 204 7 28 Ne
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 205 7 30 Ne
Matyáš Malík BIKE 2000 206 6 19 Ne
Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 207 7 48 Ne
Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 208 6 22 Ne
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 210 6 24 Ne
Daniel Žvak 211 7 55 Ne
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 212 6 20 Ne
Jakub Malý 213 7 37 Ne
Josef Macháč 214 7 42 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tomáš Paprstka EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 301 8 55 Ne
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 302 8 22 Ne
Branislav Gašparík Top Sport Team 303 7 16 Ne
Filip Lužný ... 304 0 0 Ne
Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 305 7 13 Ne
Martin Haman 306 8 28 Ne
Adam Lamich 307 7 14 Ne
David Kovařík DK BIKESHOP Racing Team 308 1 0 Ne
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 309 7 12 Ne
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 310 8 42 Ne
Vojtěch Šván 311 7 15 Ne
Martin Tvarog HEAD PRO TEAM OPAVA 312 8 20 Ne
Tomáš Višňovský 313 8 48 Ne
Jan Kresta 314 8 26 Ne
Viktor Klos 315 8 33 Ne
Hynek Bělunek 316 2 0 Ne
Jiří Keisler 317 6 9 Ne
Jaroslav Marek 318 8 18 Ne
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 319 8 30 Ne
Matěj Malý 320 8 37 Ne
Marek Hřivňacký 321 7 10 Ne
Dominik Průdek 322 8 24 Ne
Zdeněk Skyba 323 8 19 Ne
Mohamed Khamlichi 325 4 8 Ne
Petr Oravec CK PeMaP Přerov 326 7 17 Ne
Martin Šima 327 1 0 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Petr Wojnar 401 1 0 Ne
Zbyšek Ripňák BLOCK TEAM 402 0 0 Ne
Pavol Žídek Top Sport Team 403 4 9 Ne
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 404 5 30 Ne
Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť 405 5 26 Ne
Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 406 4 6 Ne
Radovan Holík Cyklogat 407 0 0 Ne
Aleš Dedek AD Team 408 5 16 Ne
Václav Klakurka AD Team 409 5 17 Ne
Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 410 5 24 Ne
Lukáš Bukavský 411 5 42 Ne
Jakub Král 412 5 15 Ne
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 413 5 33 Ne
Petr Březina 414 5 48 Ne
Roman Paprstka 415 4 7 Ne
Jiří Sedláček 416 5 14 Ne
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 417 4 8 Ne
Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 418 4 11 Ne
Jan Šindelář 419 5 19 Ne
Marek Michalík 420 4 12 Ne
Miloš Králík 421 5 20 Ne
Petr Martinec 422 0 0 Ne
Jakub Pilař 423 0 0 Ne
Petr Hašek SK Bagbike 424 5 13 Ne
Radim Olajoš 425 1 0 Ne
Martin Fus 426 5 55 Ne
Marek Žák 427 4 10 Ne
Roman Hyneček 428 5 28 Ne
Martin Šima 429 5 18 Ne
Jaroslav Mach 430 5 22 Ne

Kategorie Muži 3

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 501 4 30 Ne
Alexandra Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 502 4 48 Ne
Sofie Joannidu 503 4 37 Ne
Šárka Chmurová 504 4 55 Ne
Pavlína Maračková 505 4 33 Ne
Lucie Skřivánková 506 4 42 Ne
Monika Dinková 507 0 0 Ne

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři