BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Informace k závodu Veselá 27.05.2023

Propozice

Kdy: 27.5.2023

 

Kde: horní úvrať lyžařského vleku Veselá, 756 51 Zašová

GPS 49.4489397N, 18.0195897E

 

Příjezd do areálu:

Odbočka na Hrachovec ze spojnice mezi Valašským Meziříčím a Rožnovem pod Radhoštěm. Odbočujete přes lanový most na místní část Hrachovec. 

Od tohoto místa budete stoupat rovné 3 km. Celou tuto cestu jedete pouze po hlavní cestě a neustále stoupáte, nikde neodbočujete. Dva kilometry jedete po krásném novém asfaltovém povrchu. V okamžiku, kdy tento stav končí, krásný asfalt vystřídá horší úsek,  je místy třeba dávat pozor na díry ve vozovce a také na skutečnost, že cesta se zde zužuje téměř na šířku jediného vozidla. Je nutné apelovat, abyste na této cestě v žádném případě neparkovali! Tato cesta Vás dovede až na horizont, kde se bude konat veškeré dění závodu: parkování, stavba týmových stanů, občerstvení, závodění apod. Dbejte pokynů pořadatelů. Pořadatelé Vás budou navádět na označená parkovací místa. Dbejte zde také zvýšené opatrnosti, část příjezdové komunikace k parkovišti vede po dětské trati závodu.

 

Kategorie

 

Hodnocení seriálu:

Za umístění v jednotlivých závodech budou přiděleny body dle pořadí v cíli jednotlivých kategorií podle následujícího klíče:

 

Na konci posledního závodu v sezóně proběhne vyhlášení celkových vítězů seriálu. Do celkových výsledků seriálu budou započítány body ze tří nejlepších výsledků jednotlivých závodů každého závodníka. Závod s nejhorším skóre se škrtá.

 

 • Za start závodníka mladšího 18 let nese odpovědnost jeho zákonný zástupce. V tomto případě vyžadujeme souhlas zákonného zástupce v přihlášce.
 • Všichni přihlášení startují na vlastní nebezpečí, včetně posouzení individuální připravenosti na závod.
 • Pořadatel nehradí škody na zdraví a majetku vzniklé účastníkům v souvislosti se závodem.
 • Není povolena účast elektrokol, popř. dalších typů kol, které pomáhají jízdnímu kolu v pohybu i jinou podporou, než kterou je tělesná námaha účastníka závodu.
 • Závodník musí být vybaven cyklistickou přilbou, kterou musí mít nasazenu na hlavě po celou dobu závodu. Závodník musí objet celou trasu se startovním číslem.
 • Reklamaci výsledků je možné uplatnit v den závodu pouze před vyhlášením vítězů. Výsledky všech kategorií jsou průběžně vyvěšeny po každém odjetém závodu dne na nástěnce v prostoru prezentace. Pozdější reklamace uvedených výsledků na internetu je možno uplatnit  e-mailem pouze v souvislosti s chybami zveřejněných výsledků způsobených dodavatelem softwaru u organizátora závodu.

 

Účastníci závodů souhlasí s pořizováním podobizny, obrazových a zvukových záznamů své osoby na fotografiích nebo videích souvisejících se seriálem „BLOCK Valašský pohár MTB–XC“. Tyto záznamy budou určeny pro potřeby prezentace závodu a jeho propagace na veřejnosti, zejména na webech organizátorů závodu www.mtb.block.cz, na facebookovém profilu závodu www.facebook.com/BLOCKValasskypoharMTB respektive pořádajícího týmu www.facebook.cz/edieteam , www.edieteam.cz , případně též v dalších médiích např. mediálních partnerů závodu. Výlučně však v souvislosti s propagací závodu. Souhlas se nevztahuje na komerční využití a nebude použit k propagaci určitých výrobků nebo značek.

 

 

Více o závodě: https://www.edieteam.cz/akce/details/105-vesela-block-valassky-mtb-pohar-2023

 

 

 

Harmonogram

 

Více o závodě: https://www.edieteam.cz/akce/details/105-vesela-block-valassky-mtb-pohar-2023

 

 

Partneři

 • Partneři

  Valašské Meziříčí

 • Partneři

  Ratiboř

 • Partneři
 • Partneři

  Vsetín

 • Partneři

  Jablůnka

Další partneři
×

Přihlášení na jednotlivé závody Valašského poháru MTB XC 2022 je možné provést zde: https://www.edieteam.cz/