BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Výsledková listina závodu Jablůnka 05.09.2021

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov 11 0 0 Ne
Adam Surovec 1 0 0 Ne
Aron Šimčík 2 0 0 Ne
Šimon Erban TUFO CykloZákladna Otrokovice 8 0 0 Ne
Miriam Malíková BIKE 2000 12 0 0 Ne
Sofie Kulajtová BIKE PRO RACING 4 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominik Vodica DRAHANSKÝ SPORT TEAM 107 0 0 Ne
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 102 0 0 Ne
Filip Vaculík 103 0 0 Ne
Metoděj Müller KOLOKROUŽEK Zlín 105 0 0 Ne
Oliver Potsch BIKE PRO RACING 101 0 0 Ne
Jakub Loubal 108 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 198 0 0 Ne
Adéla Konečná BIKE 2000 196 0 0 Ne
Olivie Šimečková DK BIKESHOP Racing Team 199 0 0 Ne
Lucie Malíková BIKE 2000 194 0 0 Ne
Sára Klanicová 192 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 203 0 0 Ne
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 202 0 0 Ne
Tomáš Huťka TUFO CykloZákladna Otrokovice 205 0 0 Ne
Tobiáš Měřínský TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 0 0 Ne
Dominik Hasalík BIKE PRO RACING 211 0 0 Ne
Jan Šťastný SK EDIE TEAM 204 0 0 Ne
Matěj Konečný BIKE 2000 206 0 0 Ne
Josef Gaja TUFO CykloZákladna Otrokovice 207 0 0 Ne
Daniel Schachl 209 0 0 Ne
Jan Grulík 212 0 0 Ne
Jindra Chudý Team Forman Cinelli Kids 210 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sofie Drongová ... 299 0 0 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 293 0 0 Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 290 0 0 Ne
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 298 0 0 Ne
Laura Janečková SK EDIE TEAM 297 0 0 Ne
Kristýna Dolečková BIKE PRO RACING 296 0 0 Ne
Nella Vhová Cykloteam MXM Hulín 289 0 0 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 301 0 0 Ne
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 312 0 0 Ne
Adrian Polášek BIKE 2000 316 0 0 Ne
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 311 0 0 Ne
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 303 0 0 Ne
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 305 0 0 Ne
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 310 0 0 Ne
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 307 0 0 Ne
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team 302 0 0 Ne
Štěpán Kučírek Cykloteam MXM Hulín 315 0 0 Ne
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 309 0 0 Ne
Juráš Doříčák BIKE 2000 317 0 0 Ne
Michal Szalóki SK EDIE TEAM 304 0 0 Ne
Ondřej Bednář SK EDIE TEAM - 0 0 Ne
Kryštof Šimeček DK BIKESHOP Racing Team 314 0 0 Ne
Václav Šíbl 313 0 0 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 393 0 0 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 398 0 0 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 396 0 0 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 395 0 0 Ne
Adéla Kulihová DK BIKESHOP Racing Team 397 0 0 Ne
Valerie Müllerová KOLOKROUŽEK Zlín 392 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 407 0 0 Ne
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 405 0 0 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 412 0 0 Ne
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 411 0 0 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM 416 0 0 Ne
Jakub Šimík TUFO CykloZákladna Otrokovice 402 0 0 Ne
Filip Fojtík 412 0 0 Ne
Jan Žídek SK EDIE TEAM 414 0 0 Ne
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 401 0 0 Ne
Pospíšil Tomáš BIKE PRO RACING 413 0 0 Ne
Filip Macůrek Cykloch team z.s. 408 0 0 Ne
Vít Lettovský BIKE 2000 409 0 0 Ne
Matěj Maxim Axman DK BIKESHOP Racing Team 415 0 0 Ne
Ondřej Bačík BIKE PRO RACING 408 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 491 0 0 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 499 0 0 Ne
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 497 0 0 Ne
Adina Křenková BIKE PRO RACING 498 0 0 Ne
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 496 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 505 0 0 Ne
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 506 0 0 Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 511 0 0 Ne
Richard Polášek BIKE 2000 504 0 0 Ne
Kryštof Rycek BIKE 2000 518 0 0 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 517 0 0 Ne
Martin Dubec 510 0 0 Ne
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 512 0 0 Ne
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 509 0 0 Ne
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 501 0 0 Ne
Daniel Svěrkot BIKE 2000 501 0 0 Ne
MATYÁŠ PÍREK TUFO CykloZákladna Otrokovice 515 0 0 Ne
Václav Plšek Cykloch team z.s. 520 0 0 Ne
Radim Křiva SK EDIE TEAM 513 0 0 Ne
Vojta Chudý Team Forman Cinelli 514 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Kateřina Seidlová CykloMIRAracing tým 599 0 0 Ne
Anna Dubcová 597 0 0 Ne
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně - 0 0 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 598 0 0 Ne
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 595 0 0 Ne
Veronika Chudárková Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Kateřina Fojtů SK EDIE TEAM 594 0 0 Ne
Julie Stříbná HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
David Vašut BIKE PRO RACING 4 0 0 Ne
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 3 0 0 Ne
David Zonyga VRV TEAM 3 0 0 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING 7 0 0 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 6 0 0 Ne
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 1 0 0 Ne
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 10 0 0 Ne
Štěpán Kubina SK Jiří team 11 0 0 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 105 0 0 Ne
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 101 0 0 Ne
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 102 0 0 Ne
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 103 0 0 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Polášek BIKE 2000 201 0 0 Ne
Karel Brudný BIKE 2000 202 0 0 Ne
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 207 0 0 Ne
Martin Petrů HEAD PRO TEAM OPAVA 213 0 0 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 204 0 0 Ne
Lukáš Szczepański HEAD PRO TEAM OPAVA 210 0 0 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Malík BIKE 2000 302 0 0 Ne
Ondřej Rakus TJ TŽ Třinec - 0 0 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 411 0 0 Ne
Daniel Šimčík BIKE PRO RACING 402 0 0 Ne
Marek Axman 412 0 0 Ne

Kategorie Muži 3

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Petr Hašek SK Bagbike 602 0 0 Ne
Jan Michalík x 607 0 0 Ne

Kategorie Ženy

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři