BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Semetín 20.06.2021

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Surovec 1 0 0 Ne
Patrik Pancisyn 3 0 0 Ne
Miriam Malíková BIKE 2000 4 0 0 Ne
Šimon Erban TUFO CykloZákladna Otrokovice 5 0 0 Ne
Beáta Šerá 6 0 0 Ne
Aron Šimčík 7 0 0 Ne
Sofie Kulajtová BIKE PRO RACING 8 0 0 Ne
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov 9 0 0 Ne
Mikoláš Přibyla 10 0 0 Ne
Valentínka Žáčková Cyklistická tour 11 0 0 Ne
Viktor Houšť Cykloteam MXM Hulín 12 0 0 Ne
Karolína Šíblová 13 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 101 0 0 Ne
Vojtěch Holčák VRV TEAM 102 0 0 Ne
Matěj Bačík BIKE PRO RACING 103 0 0 Ne
Oliver Potsch BIKE PRO RACING 104 0 0 Ne
Metoděj Müller KOLOKROUŽEK Zlín 106 0 0 Ne
Martin Jurča TUFO CykloZákladna Otrokovice 107 0 0 Ne
Matej Heczko 109 0 0 Ne
Dominik Vodica DRAHANSKÝ SPORT TEAM 110 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 188 0 0 Ne
Matea Matkovičová 189 0 0 Ne
Tereza Lišková 190 0 0 Ne
Rozárka Petrová 192 0 0 Ne
Lucie Malíková BIKE 2000 193 0 0 Ne
Sára Klanicová 194 0 0 Ne
Adéla Konečná BIKE 2000 195 0 0 Ne
Sarah Muchova DK BIKESHOP Racing Team 196 0 0 Ne
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 197 0 0 Ne
Olivie Šimečková DK BIKESHOP Racing Team 198 0 0 Ne
Ella Chlubnová 199 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 201 0 0 Ano
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 202 0 0 Ano
Tobiáš Měřínský TUFO CykloZákladna Otrokovice 203 0 0 Ne
Jan Šťastný SK EDIE TEAM 204 0 0 Ano
Tomáš Huťka 205 0 0 Ne
Matěj Konečný BIKE 2000 206 0 0 Ne
Josef Gaja TUFO CykloZákladna Otrokovice 209 0 0 Ne
Dominik Hasalík BIKE PRO RACING 211 0 0 Ne
Max Mucha DK BIKESHOP Racing Team 212 0 0 Ne
Daniel Schachl 213 0 0 Ne
Šimon Videcký Bike Team Beskydy 214 0 0 Ano
Vítek Videcký Bike Team Beskydy 215 0 0 Ano
Tobiáš Přibyla Kohouti Pržno 216 0 0 Ne
Adam Maršner VRV TEAM 217 0 0 Ne
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 218 0 0 Ne
Jindra Chudý Team Forman Cinelli Kids 219 0 0 Ne
Radim Ptáček ROHÁLOV bike team 220 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Veronika Šíblová 286 0 0 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 287 0 0 Ne
Nella Vhová Cykloteam MXM Hulín 288 0 0 Ne
Štěpánka Petrová 289 0 0 Ne
Marie Křenková 290 0 0 Ne
Terezka Pancisynová BIKE PRO RACING 291 0 0 Ne
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 293 0 0 Ne
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 294 0 0 Ne
Kristýna Dolečková BIKE PRO RACING 295 0 0 Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 296 0 0 Ne
Laura Janečková SK EDIE TEAM 297 0 0 Ano
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 298 0 0 Ne
Sofie Drongová ... 299 0 0 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 301 0 0 Ne
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team 302 0 0 Ne
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 303 0 0 Ne
Michal Szalóki SK EDIE TEAM 304 0 0 Ano
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 305 0 0 Ne
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 306 0 0 Ne
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 307 0 0 Ne
Richard Dresler BIKE PRO RACING 308 0 0 Ne
Lukáš Richter AMENITY EXTREM SPORT TEAM 309 0 0 Ano
Filip Hasalík BIKE PRO RACING 310 0 0 Ne
Kryštof Šimeček DK BIKESHOP Racing Team 311 0 0 Ne
Matouš Haluzík 312 0 0 Ne
Josef Jirout DK BIKESHOP Racing Team 313 0 0 Ne
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 314 0 0 Ne
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 315 0 0 Ne
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 316 0 0 Ne
Vojtěch Kubínek 317 0 0 Ano
Šimon Chlubna 319 0 0 Ne
Adrian Polášek BIKE 2000 320 0 0 Ne
Juráš Doříčák BIKE 2000 321 0 0 Ne
Peťo Žáček Cyklistická tour 322 0 0 Ne
Martin Pozorský DRAHANSKÝ SPORT TEAM 323 0 0 Ne
Václav Šíbl 325 0 0 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Valerie Müllerová KOLOKROUŽEK Zlín 390 0 0 Ne
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 393 0 0 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 394 0 0 Ne
Linda Šilberská Cykloch team z.s. 395 0 0 Ne
Adéla Kulihová DK BIKESHOP Racing Team 396 0 0 Ano
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 397 0 0 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 398 0 0 Ano
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 399 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 401 0 0 Ne
Samuel Mucha DK BIKESHOP Racing Team 402 0 0 Ne
Filip Jirout DK BIKESHOP Racing Team 403 0 0 Ne
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 404 0 0 Ne
Vašek Klučka DK BIKESHOP Racing Team 405 0 0 Ne
Vít Lettovský BIKE 2000 406 0 0 Ne
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 407 0 0 Ne
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 408 0 0 Ne
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 409 0 0 Ano
Jakub Křupala TUFO CykloZákladna Otrokovice 411 0 0 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 412 0 0 Ano
Matěj Maxim Axman DK BIKESHOP Racing Team 413 0 0 Ne
Filip Fojtík 414 0 0 Ne
Ondřej Bačík BIKE PRO RACING 415 0 0 Ne
Jan Žídek SK EDIE TEAM 416 0 0 Ne
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 417 0 0 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM 418 0 0 Ne
Tomáš Raška Mapei Merida Kaňkovský 419 0 0 Ne
Jáchym Kuchař ACT leraK Blansko 420 0 0 Ne
Filip Macůrek Cykloch team z.s. 421 0 0 Ne
Ondřej Širuček Moravec team 422 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tereza Jahodová Team Forman Cinelli 485 0 0 Ne
Aneta Bradáčová ACT leraK Blansko 486 0 0 Ne
Ivona Pozorská DRAHANSKÝ SPORT TEAM 487 0 0 Ne
Beáta Jansová Cykloteam MXM Hulín 488 0 0 Ne
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 489 0 0 Ne
Laura Majkráková 490 0 0 Ne
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 492 0 0 Ne
Hanka Klučková DK BIKESHOP Racing Team 493 0 0 Ne
Natália Letková 494 0 0 Ne
Adina Křenková BIKE PRO RACING 495 0 0 Ne
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 496 0 0 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 497 0 0 Ne
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 0 0 Ne
Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker 499 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 501 0 0 Ne
Daniel Svěrkot BIKE 2000 502 0 0 Ne
Richard Polášek BIKE 2000 503 0 0 Ne
Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 504 0 0 Ne
Filip Škubal TUFO CykloZákladna Otrokovice 505 0 0 Ne
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 506 0 0 Ne
MATYÁŠ PÍREK TUFO CykloZákladna Otrokovice 508 0 0 Ne
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 509 0 0 Ne
Kryštof Rycek BIKE 2000 510 0 0 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM 511 0 0 Ano
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 512 0 0 Ne
Radim Křiva SK EDIE TEAM 513 0 0 Ne
Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 514 0 0 Ne
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 515 0 0 Ne
Lukáš Raška Mapei Merida Kaňkovský 516 0 0 Ne
Vojta Chudý Team Forman Cinelli 517 0 0 Ne
Jindřich Borovka 518 0 0 Ne
Lukáš Harlender CYKLO TEAM KOLARNA 519 0 0 Ne
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 520 0 0 Ne
Lukáš Frýdek ACT leraK Blansko 521 0 0 Ne
Martin Dubec 522 0 0 Ne
Max Matyáštík 523 0 0 Ne
Jakub Ševčík Team Forman Cinelli 524 0 0 Ne
Nikolas Dlabaja Cykloch team z.s. 526 0 0 Ne
Václav Plšek Cykloch team z.s. 527 0 0 Ne
Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 528 0 0 Ne
Jakub Kočvara DRAHANSKÝ SPORT TEAM 529 0 0 Ne
Kryštof Friedl ACT leraK Blansko 530 0 0 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 531 0 0 Ne
Matěj Hudeček SPORTOVNI KURZY.CZ 532 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Nikola Bradáčová ACT leraK Blansko 585 0 0 Ne
Eliška Širučková Moravec team 586 0 0 Ne
Dorota Štramberská Cykloch team z.s. 587 0 0 Ne
Barbora Pechlátová BIKE 2000 588 0 0 Ne
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 589 0 0 Ne
Kateřina Fojtů SK EDIE TEAM 590 0 0 Ne
Kristýna Křupalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 593 0 0 Ne
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 595 0 0 Ne
Anna Dubcová 596 0 0 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 597 0 0 Ne
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 598 0 0 Ne
Kateřina Seidlová CykloMIRAracing tým 599 0 0 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 1 0 0 Ne
David Zonyga VRV TEAM 2 0 0 Ne
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 3 0 0 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 6 0 0 Ne
Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 8 0 0 Ne
Matěj Hruzík HEAD PRO TEAM OPAVA 9 0 0 Ne
Mikuláš Jansa Cykloteam MXM Hulín 10 0 0 Ne
David Vašut BIKE PRO RACING 11 0 0 Ne
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 12 0 0 Ne
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 13 0 0 Ne
Jakub Sviták BIKE PRO RACING 14 0 0 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING 15 0 0 Ne
Martin Čihař 4EVER CYKLOBULIS 16 0 0 Ne
Štěpán Kubina SK Jiří team 17 0 0 Ne
Vilém Hrušák 18 0 0 Ne
Vojtěch Borovka 19 0 0 Ne
Šimon Tabara EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 20 0 0 Ne
Tadeáš Zouhar ACT leraK Blansko 21 0 0 Ne
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 22 0 0 Ne
Tomáš Pavelka BIKE PRO RACING 23 0 0 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 101 0 0 Ne
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 103 0 0 Ne
Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 105 0 0 Ne
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 106 0 0 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 107 0 0 Ne
Silvie Holoubková HEAD PRO TEAM OPAVA 108 0 0 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Polášek BIKE 2000 201 0 0 Ne
Karel Brudný BIKE 2000 202 0 0 Ne
Michal Neugebauer HEAD PRO TEAM OPAVA 203 0 0 Ne
Marian Böhm HEAD PRO TEAM OPAVA 204 0 0 Ne
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 206 0 0 Ne
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 210 0 0 Ne
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 211 0 0 Ne
David Pravda HEAD PRO TEAM OPAVA 212 0 0 Ne
Lukáš Szczepański HEAD PRO TEAM OPAVA 213 0 0 Ne
Martin Petrů HEAD PRO TEAM OPAVA 214 0 0 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 215 0 0 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matěj Malý 301 0 0 Ne
Radovan Holík Cyklogat 304 0 0 Ne
Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 305 0 0 Ne
Martin Haman SUPERIOR RIDERS 308 0 0 Ne
Branislav Gašparík Top Sport Team 311 0 0 Ne
Patrik Novák MTB Tribike Academy 312 0 0 Ne
Stanislav Dalajka 313 0 0 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Daniel Šimčík BIKE PRO RACING 402 0 0 Ne
David Kovařík DK BIKESHOP Racing Team 403 0 0 Ne
Robert Kocián Titan Trilife 405 0 0 Ne
Marek Axman 411 0 0 Ne
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 412 0 0 Ne
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 413 0 0 Ne
Pavol Žídek Top Sport Team 414 0 0 Ne
Petr Jakeš 415 0 0 Ne
Tomáš Kalita HEAD PRO TEAM OPAVA 416 0 0 Ne

Kategorie Muži 3

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 601 0 0 Ne
Petr Hašek SK Bagbike 603 0 0 Ne
René Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 605 0 0 Ne

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 502 0 0 Ne

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři