BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Výsledková listina závodu Semetín 13.06.2021

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Mikoláš Přibyla - 0 0 Ne
Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov - 0 0 Ne
Adam Surovec - 0 0 Ne
Patrik Pancisyn - 0 0 Ano
Beáta Šerá - 0 0 Ne
Aron Šimčík - 0 0 Ne
Šimon Erban TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Miriam Malíková BIKE 2000 - 0 0 Ano
Sofie Kulajtová BIKE PRO RACING - 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz - 0 0 Ano
Martin Jurča TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Metoděj Müller KOLOKROUŽEK Zlín - 0 0 Ano
Matěj Bačík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Oliver Potsch BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Vojtěch Holčák VRV TEAM - 0 0 Ne
Matej Heczko - 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Sarah Muchova DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Adéla Konečná BIKE 2000 - 0 0 Ano
Rozárka Petrová - 0 0 Ne
Ella Chlubnová - 0 0 Ne
Olivie Šimečková DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
Lucie Malíková BIKE 2000 - 0 0 Ano
Sára Klanicová - 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids - 0 0 Ano
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Tomáš Huťka - 0 0 Ano
Šimon Videcký Bike Team Beskydy - 0 0 Ano
Tobiáš Měřínský TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Dominik Hasalík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Max Mucha DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Jonáš Bartoněk BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Jan Šťastný SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Matěj Konečný BIKE 2000 - 0 0 Ano
Josef Gaja TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Tobiáš Přibyla Kohouti Pržno - 0 0 Ne
Vítek Videcký Bike Team Beskydy - 0 0 Ano
Daniel Schachl - 0 0 Ne
Jan Grulík - 0 0 Ne
Adam Maršner VRV TEAM - 0 0 Ne
Přemysl Žaludek Cyklogat - 0 0 Ne
Adam Koňařík - 0 0 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sofie Drongová ... - 0 0 Ano
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov - 0 0 Ne
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno - 0 0 Ano
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Laura Janečková SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Štěpánka Petrová - 0 0 Ne
Kristýna Dolečková BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Terezka Pancisynová BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Laura Hudečková CK PeMaP Přerov - 0 0 Ne
Nella Vhová Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ne
Emma Mikulenčakova - 0 0 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Adrian Polášek BIKE 2000 - 0 0 Ano
Filip Petrčka SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Lukáš Richter AMENITY EXTREM SPORT TEAM - 0 0 Ne
Viktor Beitl BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Jan Kulajta BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Luděk Kovařík Bruslárna.cz - 0 0 Ano
Matouš Haluzík - 0 0 Ne
Richard Dresler BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ - 0 0 Ne
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno - 0 0 Ano
Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
Filip Hasalík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Tadeáš Petr Bike Team Beskydy - 0 0 Ne
Juráš Doříčák BIKE 2000 - 0 0 Ano
Petr Kuča Dracy - 0 0 Ano
Josef Jirout DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
Michal Szalóki SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Ondřej Bednář SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Šimon Chlubna - 0 0 Ne
Vojtěch Kubínek - 0 0 Ano
Kryštof Šimeček DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
Michal Opěra Bike Team Beskydy - 0 0 Ano
Petr Polášek Bike Team Beskydy - 0 0 Ano

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Dominika Škúciová - 0 0 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Marie Kučová Dracy - 0 0 Ano
Adéla Kulihová DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Kristýna Lamichová SupGirls - 0 0 Ne
Linda Šilberská Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Valerie Müllerová KOLOKROUŽEK Zlín - 0 0 Ano
Adéla Koňaříková - 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Rasocha SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín - 0 0 Ano
Jakub Křupala TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Filip Janoš SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM - 0 0 Ne
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ano
Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ano
Jan Žídek SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Samuel Mucha DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Pospíšil Tomáš BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Vašek Klučka DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Filip Jirout DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
Filip Macůrek Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Adam Březina Aspire SCM Brno - 0 0 Ne
Vít Lettovský BIKE 2000 - 0 0 Ano
Matěj Maxim Axman DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Ondřej Bačík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
David Opěra Bike Team Beskydy - 0 0 Ano
Jaromír Šarik SK Jiří team - 0 0 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker - 0 0 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker - 0 0 Ne
Laura Majkráková - 0 0 Ano
Adina Křenková BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Hanka Klučková DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Natália Letková - 0 0 Ne
Aneta Kahánková Bike Team Beskydy - 0 0 Ano
Beáta Jansová Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ne
Tereza Žaludková Cyklogat - 0 0 Ne
Apolena Pechová Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Richard Polášek BIKE 2000 - 0 0 Ano
Kryštof Rycek BIKE 2000 - 0 0 Ano
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Martin Dubec - 0 0 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Matouš Gerla BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Filip Škubal TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Tomáš Dvořák Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Daniel Svěrkot BIKE 2000 - 0 0 Ano
MATYÁŠ PÍREK TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Václav Plšek Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Radim Křiva SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Nikolas Dlabaja Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Jakub Havel Bike Team Beskydy - 0 0 Ne
Dominik Tománek Bike Team Beskydy - 0 0 Ano
Vojta Chudý Team Forman Cinelli - 0 0 Ano
Max Matyáštík - 0 0 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Kateřina Seidlová CykloMIRAracing tým - 0 0 Ne
Anna Dubcová - 0 0 Ne
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Kristýna Křupalová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano
Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Veronika Chudárková Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Dorota Štramberská Cykloch team z.s. - 0 0 Ne
Barbora Žaludková Cyklogat - 0 0 Ne
Kateřina Fojtů SK EDIE TEAM - 0 0 Ano
Julie Stříbná HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
David Zonyga VRV TEAM - 0 0 Ne
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Jakub Sviták BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Martin Čihař 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ano
Mikuláš Jansa Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ne
Matěj Hruzík HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Mathias Stralka Bike Team Beskydy - 0 0 Ano
Štěpán Kubina SK Jiří team - 0 0 Ano
Tomáš Pavelka BIKE PRO RACING - 0 0 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids - 0 0 Ano
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín - 0 0 Ne
Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Max Figel HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Silvie Holoubková HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ne
Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ - 0 0 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Ondřej Polášek BIKE 2000 - 0 0 Ano
Karel Brudný BIKE 2000 - 0 0 Ano
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ne
Martin Petrů HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Karel Šidlík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Michal Neugebauer HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ne
Marian Böhm HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
David Pravda HEAD PRO TEAM OPAVA - 0 0 Ano
Tomáš Dittrich Cyklogat - 0 0 Ano

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Branislav Gašparík Top Sport Team - 0 0 Ne
Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS - 0 0 Ne
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
Matěj Malý - 0 0 Ano
Radovan Holík Cyklogat - 0 0 Ne
Dalibor Hudeček Sportovní tým Kola Koblížek - 0 0 Ne
Lukáš Turek Bike Team Beskydy - 0 0 Ano
Dalibor Vinklar HR boys bike team - 0 0 Ne
Martin Haman SUPERIOR RIDERS - 0 0 Ne
Jan Šváček - 0 0 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ne
Pavol Žídek Top Sport Team - 0 0 Ne
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov - 0 0 Ne
David Kovařík DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ano
Robert Kocián Titan Trilife - 0 0 Ne
Michal Straka SUPERIOR RIDERS - 0 0 Ne
Daniel Šimčík BIKE PRO RACING - 0 0 Ne
Marek Axman - 0 0 Ne
Přemysl Žaludek Cyklogat - 0 0 Ne
Petr Hudeček - 0 0 Ne

Kategorie Muži 3

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Petr Hašek SK Bagbike - 0 0 Ano
Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team - 0 0 Ne
René Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice - 0 0 Ano

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS - 0 0 Ne
Ivana Strakova SUPERIOR RIDERS - 0 0 Ne
Erika Pavlicová HR girls bike team - 0 0 Ne
Monika Pavelková - 0 0 Ne

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři