BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Výsledková listina závodu Ratiboř 08.05.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 012 1 55
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 011 1 48
Antonín Zdráhala 019 1 42
František Zdráhala 018 1 37
Dominik Rolinc 022 1 33
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 001 1 30
Eliška Tomanová 002 1 28
Jakub Čižmář 017 1 26
Tereza Šiblová 021 1 24
Dominik Vodica 006 1 22
Adam Urban 016 1 20
Jakub Mikulaj 020 1 19
Václav Klakurka 009 0 0
František Vinklárek 4EVER CYKLOBULIS 013 0 0
Aneta Huťková 014 0 0
Johana Kubová FK Prostřední Bečva 015 0 0

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 101 3 55
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 102 3 48
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 105 3 42
Tomáš Huťka 103 3 37
Oliver Čechmánek AD Team 106 3 33
Lukáš Bartoň 113 3 30
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 107 3 28
David Glogar 110 3 26
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 108 3 24
Martin Huťka 112 3 22
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva 111 0 0

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 188 3 55
Sofie Drongová ... 196 3 48
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 199 3 42
Kristýna Dolečková 190 3 37
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 197 3 33
Adéla Vodicová 198 3 30
Laura Janečková 192 3 28
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 189 3 26
Marie Křenková 186 3 24
Anna Zdráhalová 187 2 20
Anna Klakurková 193 0 0

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 203 5 55
Jan Karafiát 202 5 48
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 5 42
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 206 5 37
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 204 5 33
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 207 5 30
Tobias Hromada SK EDIE TEAM 210 5 28
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 209 5 26
Matouš Haluzík 219 5 24
Jakub Dedek 217 5 22
Richard Dresler BIKE PRO RACING 205 5 20
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 222 5 19
Filip Janota 231 5 18
Vojtěch Adámek 226 5 17
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 214 5 16
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 216 5 15
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 213 5 14
Adrian Polášek BIKE 2000 212 5 13
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 220 4 12
Sebastian Labaj 223 4 11
Eduard Čechmánek AD Team 218 4 10
Marek Vranák 225 4 9
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 4 8
Matyáš Bechný 227 4 7
Matyáš Duřpek 228 4 6
Damián Lukáš 229 4 5
Ondrej Zubicek 224 4 4
Matěj Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 230 4 3
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 215 0 0
Tobiáš Foltýn BIKE PRO RACING 221 0 0

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 55
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 298 5 48
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 296 5 42
Klára Hořanská 297 5 37
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 5 33
Karolína Černá HBT Zlín 294 4 30
Dominika Škúciová 289 4 28
Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 292 4 26
Anna Zimmermannovå 291 4 24

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 302 2 55
Filip Fojtík 307 2 48
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 304 2 42
Matěj Dedek 306 2 37
Jerguš Solovic 320 2 30
Jakub Křupala 305 2 28
Vojtěch Kučera Laguna cycles team Přerov 310 2 26
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 303 2 24
Tomaš Machač Cykloteam MXM Hulín 317 2 22
Ondřej Karafiát 319 2 20
Tomáš Dorňák 321 2 19
Filip Janoš SK EDIE TEAM 313 2 18
Oskar Buček ... 316 2 17
Jan Žídek SK EDIE TEAM 318 2 16
Adam Tivadar 323 2 15
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 311 0 0
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 312 0 0
Dominik Záruba VRV TEAM 314 0 0
Lukáš Mikulík 315 0 0

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Alexandra Pěluchová TUFO CykloZákladna Otrokovice 389 2 55
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 398 2 48
Eliška Kuráňová 394 2 42
Barbora Kokešová 395 2 37
Tereza Dolečková 396 2 33
Lucie Černá HBT Zlín 397 2 30
Kateřina Křístková 399 2 28
Sofie Kolovratniková 388 2 26
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 390 2 24

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 401 3 55
Jakub Tesařík 402 3 48
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 404 3 42
Tomáš Jelínek 435 3 37
Martin Dubec 409 3 33
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 407 3 30
Jakub Urban VRV TEAM 403 3 28
Richard Polášek BIKE 2000 410 3 26
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 405 3 24
Martin Perutka 434 3 22
Kryštof Rycek BIKE 2000 415 3 20
Jan Škubal 433 3 19
Filip Škubal 432 3 18
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 424 3 17
Václav Mach 431 3 16
Jan Hába SK EDIE TEAM 421 3 15
Felix Kokeš 429 3 14
Jakub Franek BIKE PRO RACING 417 3 13
Marek Cichý 430 3 12
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 422 3 11
Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice 412 3 10
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 416 3 9
Ondřej Němec SK Jiří team 425 3 8
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 428 2 6
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 414 2 5
Marek Šulák SK EDIE TEAM 411 2 4
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 413 0 0
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 418 0 0
Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 419 0 0
Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 420 0 0
Max Jakeš VRV pro sport z.s 423 0 0
Martin Surman TJ Slávia ŠG Trenčín 426 0 0
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 427 0 0

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 3 55
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 3 48
Anna Dubcová 497 3 42
Veronika Machová 496 3 33
Ema Polášková Team Forman kids 484 3 30
Adela Kokešová SK Kohouti Pržno 491 3 28
Petra Juřenová TUFO CykloZákladna Otrokovice 493 3 26
Katka Teslíková 492 3 24
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 490 3 20
Kateřina Chytilová TUFO CykloZákladna Otrokovice 489 3 18
Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 483 3 17
Ema Polášková Team Forman kids 488 2 16
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 488 2 16
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín 488 2 16
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 488 2 16
Barbora Pechlátová BIKE 2000 488 2 16

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 501 3 55
Miroslav Urban VRV TEAM 502 3 48
David Vašut BIKE PRO RACING 503 3 42
Lukáš Vranák 523 3 37
David Zonyga VRV TEAM 504 3 33
Daniel Kejnar Cykloteam MXM Hulín 525 3 30
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 508 3 28
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 507 3 26
Adam Světlík BIKE PRO RACING 512 3 24
Patrik Toman BIKE PRO RACING 510 3 22
Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 517 3 20
David Friedel SK Jiří team 522 3 19
Dan Kokeš SK Kohouti Pržno 521 3 18
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 518 3 17
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 516 3 16
Karel Štelc BIKE PRO RACING 513 3 15
Jan Lebeda 526 3 14
Vojtěch Plšek 528 3 13
Štěpán Gajdoš 4EVER CYKLOBULIS 514 3 12
Jakub Sacke SK Jiří team 520 3 11
Matěj Gelnar 524 3 10
Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 527 2 9
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 511 0 0
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 515 0 0
Erik Tala 519 0 0

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 594 3 55
Daniela Hulová 597 3 42
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 599 3 37
Amálie Holášková 587 3 30
Nela Riedlová Team Forman Cinelli Kids 589 0 0
Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 588 0 0
Veronika Máčková Novomestský Superbiker 588 0 0
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 588 0 0
Amálie Holášková TEAM FORMAN CINELLI 588 0 0

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 017 5 55
Lukáš Sokolík TJ Slávia ŠG Trenčín 020 5 48
Karel Brudný BIKE 2000 005 5 42
Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 002 5 37
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 006 5 33
Adam Štěpánek BIKE 2000 008 5 30
Ondřej Růžička VRV TEAM 004 5 28
Ondřej Polášek BIKE 2000 007 5 26
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 014 5 24
Martin Petrů BLOCK TEAM 012 5 22
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 015 5 20
Max Figel 022 5 19
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 010 5 18
Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 016 5 17
Marek Oborný 023 5 16
Jakub Tesař Ethic sport cycling team 027 5 15
Jakub Žurek 021 4 14
Matěj Prachař 024 4 13
David Šigut 025 4 12
Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 011 4 11
Jakub Švidrnoch SK Jiří team 019 4 10
Martin Rafaj 028 4 9
Antonín Blažek 026 4 8
Jakub Klesnil 4EVER CYKLOBULIS 018 4 7
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 013 0 0

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tereza Obořilová 116 4 55
Tereza KURNICKÁ ... 101 4 48
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 104 4 42
Sabina Sobková VRV TEAM 102 4 37
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 103 4 33
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 107 4 30
Natálie Jelínková 117 4 28
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 108 4 26
Dorka Ševčíková 4EVER CYKLOBULIS 115 4 24
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 112 4 22
Sophie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 114 4 20
Lada Fusková VRV TEAM 111 4 19
Justýna Holášková Team Forman Cinelli 110 4 18

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Daniel Žvak 201 6 55
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 205 6 48
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 206 6 42
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 208 6 37
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 209 6 33
František Vinklárek 207 6 30
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 213 6 28
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 211 6 26
Jan Masař 214 6 24
Karel Ponizil 4EVER CYKLOBULIS 212 0 0

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tomáš Paprstka EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 301 7 55
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 303 7 48
Matěj Malý 304 7 42
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 306 7 37
Jaroslav Marek 321 7 33
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 310 7 30
Martin Tvarog HEAD PRO TEAM OPAVA 317 7 28
Ondřej Fukala 319 7 26
Petr Oravec CK PeMaP Přerov 315 7 24
Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 312 7 22
Michal Sláma 323 6 19
Jiří Javůrek 316 6 18
Jan Wiesner 318 5 17
Branislav Gašparík Top Sport Team 311 0 0
Hynek Bělunek 313 3 0
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 314 0 0

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 405 5 55
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 404 5 48
Zdeno Zeman 432 5 42
Miroslav Janota 436 5 37
Jaroslav Mach 410 5 33
Petr Hašek SK Bagbike 418 5 30
Michal Chmel 435 5 28
Marek Žák 433 5 26
Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 413 4 24
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 417 4 22
Roman Paprstka 434 4 20
Petr Wojnar 411 0 0
Pavol Žídek Top Sport Team 412 0 0
Radovan Holík Cyklogat 414 0 0
Aleš Dedek 415 0 0
Václav Klakurka AD Team 416 0 0

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Monika Kučerová 511 4 55
Denisa Knapková 509 4 48
Lucie Skřivánková 503 4 42
Jana Tesařová 510 4 37
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 506 4 33
Karolína Kovářová 508 1 0

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři