BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Ratiboř 08.05.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 001 0 0
Dominik Vodica 006 0 0
Václav Klakurka 009 0 0
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 011 0 0
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 012 0 0
František Vinklárek 4EVER CYKLOBULIS 013 0 0
Aneta Huťková 014 0 0
Johana Kubová FK Prostřední Bečva 015 0 0

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 101 0 0
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 102 0 0
Tomáš Huťka 103 0 0
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 105 0 0
Oliver Čechmánek AD Team 106 0 0
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 107 0 0
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 108 0 0
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva 111 0 0

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 188 0 0
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 189 0 0
Anna Klakurková 193 0 0
Sofie Drongová ... 196 0 0
Adéla Vodicová 198 0 0
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 199 0 0

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 0 0
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 203 0 0
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 204 0 0
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 206 0 0
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 207 0 0
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 209 0 0
Tobias Hromada SK EDIE TEAM 210 0 0
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 0 0
Adrian Polášek BIKE 2000 212 0 0
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 213 0 0
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 214 0 0
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 215 0 0
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 216 0 0
Jakub Dedek 217 0 0
Eduard Čechmánek AD Team 218 0 0
Matouš Haluzík 219 0 0
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 220 0 0
Tobiáš Foltýn BIKE PRO RACING 221 0 0
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 222 0 0

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Dominika Škúciová 289 0 0
Anna Zimmermannovå 291 0 0
Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 292 0 0
Karolína Černá HBT Zlín 294 0 0
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 0 0
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 296 0 0
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 298 0 0
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 0 0

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 302 0 0
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 303 0 0
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 304 0 0
Jakub Křupala 305 0 0
Matěj Dedek 306 0 0
Filip Fojtík 307 0 0
Vojtěch Kučera Laguna cycles team Přerov 310 0 0
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 311 0 0
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 312 0 0
Filip Janoš SK EDIE TEAM 313 0 0
Dominik Záruba VRV TEAM 314 0 0
Lukáš Mikulík 315 0 0
Oskar Buček ... 316 0 0
Tomaš Machač Cykloteam MXM Hulín 317 0 0
Jan Žídek SK EDIE TEAM 318 0 0

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 390 0 0
Lucie Černá HBT Zlín 397 0 0
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 398 0 0

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Jakub Tesařík 402 0 0
Jakub Urban VRV TEAM 403 0 0
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 404 0 0
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 405 0 0
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 407 0 0
Martin Dubec 409 0 0
Richard Polášek BIKE 2000 410 0 0
Marek Šulák SK EDIE TEAM 411 0 0
Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice 412 0 0
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 413 0 0
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 414 0 0
Kryštof Rycek BIKE 2000 415 0 0
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 416 0 0
Jakub Franek BIKE PRO RACING 417 0 0
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 418 0 0
Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 419 0 0
Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 420 0 0
Jan Hába SK EDIE TEAM 421 0 0
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 422 0 0
Max Jakeš VRV pro sport z.s 423 0 0
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 424 0 0
Ondřej Němec SK Jiří team 425 0 0
Martin Surman TJ Slávia ŠG Trenčín 426 0 0
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 427 0 0

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Ema Polášková Team Forman kids 488 0 0
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 488 0 0
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín 488 0 0
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 488 0 0
Barbora Pechlátová BIKE 2000 488 0 0
Kateřina Chytilová TUFO CykloZákladna Otrokovice 489 0 0
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 490 0 0
Adela Kokešová SK Kohouti Pržno 491 0 0
Petra Juřenová TUFO CykloZákladna Otrokovice 493 0 0
Anna Dubcová 497 0 0
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 0 0
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 0 0

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 501 0 0
Miroslav Urban VRV TEAM 502 0 0
David Vašut BIKE PRO RACING 503 0 0
David Zonyga VRV TEAM 504 0 0
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 507 0 0
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 508 0 0
Patrik Toman BIKE PRO RACING 510 0 0
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 511 0 0
Adam Světlík BIKE PRO RACING 512 0 0
Karel Štelc BIKE PRO RACING 513 0 0
Štěpán Gajdoš 4EVER CYKLOBULIS 514 0 0
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 515 0 0
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 516 0 0
Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 517 0 0
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 518 0 0
Erik Tala 519 0 0
Jakub Sacke SK Jiří team 520 0 0
Dan Kokeš SK Kohouti Pržno 521 0 0
David Friedel SK Jiří team 522 0 0

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 588 0 0
Veronika Máčková Novomestský Superbiker 588 0 0
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 588 0 0
Amálie Holášková TEAM FORMAN CINELLI 588 0 0
Nela Riedlová Team Forman Cinelli Kids 589 0 0
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 599 0 0

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 002 0 0
Ondřej Růžička VRV TEAM 004 0 0
Karel Brudný BIKE 2000 005 0 0
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 006 0 0
Ondřej Polášek BIKE 2000 007 0 0
Adam Štěpánek BIKE 2000 008 0 0
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 010 0 0
Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 011 0 0
Martin Petrů BLOCK TEAM 012 0 0
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 013 0 0
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 014 0 0
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 015 0 0
Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 016 0 0
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 017 0 0
Jakub Klesnil 4EVER CYKLOBULIS 018 0 0
Jakub Švidrnoch SK Jiří team 019 0 0

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Tereza KURNICKÁ ... 101 0 0
Sabina Sobková VRV TEAM 102 0 0
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 103 0 0
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 104 0 0
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 108 0 0
Justýna Holášková Team Forman Cinelli 110 0 0
Lada Fusková VRV TEAM 111 0 0
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 112 0 0

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 205 0 0
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 208 0 0
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 211 0 0
Karel Ponizil 4EVER CYKLOBULIS 212 0 0

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 303 0 0
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 306 0 0
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 310 0 0
Branislav Gašparík Top Sport Team 311 0 0
Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 312 0 0
Hynek Bělunek 313 0 0
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 314 0 0
Petr Oravec CK PeMaP Přerov 315 0 0

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 404 0 0
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 405 0 0
Petr Wojnar 411 0 0
Pavol Žídek Top Sport Team 412 0 0
Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 413 0 0
Radovan Holík Cyklogat 414 0 0
Aleš Dedek 415 0 0
Václav Klakurka AD Team 416 0 0
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 417 0 0
Petr Hašek SK Bagbike 418 0 0

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 506 0 0
Karolína Kovářová 508 0 0

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři