BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Startovní listina závodu Ratiboř 08.05.2019

Kategorie Odrážedla

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 001 1 30 Ne
Eliška Tomanová 002 1 28 Ne
Dominik Vodica 006 1 22 Ne
Václav Klakurka 009 0 0 Ne
Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 011 1 48 Ne
Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 012 1 55 Ne
František Vinklárek 4EVER CYKLOBULIS 013 0 0 Ne
Aneta Huťková 014 0 0 Ne
Johana Kubová FK Prostřední Bečva 015 0 0 Ne
Adam Urban 016 1 20 Ne
Jakub Čižmář 017 1 26 Ne
František Zdráhala 018 1 37 Ne
Antonín Zdráhala 019 1 42 Ne
Šimon Videcký 020 1 19 Ne
Tereza Šiblová 021 1 24 Ne
Dominik Rolinc 022 1 33 Ne

Kategorie Přípravka 1 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 101 3 55 Ne
Eduard Grencner BIKE PRO RACING 102 3 48 Ne
Tomáš Huťka 103 3 37 Ne
Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 105 3 42 Ne
Oliver Čechmánek AD Team 106 3 33 Ne
Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 107 3 28 Ne
Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 108 3 24 Ne
David Glogar 110 3 26 Ne
Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva 111 0 0 Ne
Martin Huťka 112 3 22 Ne
Lukáš Bartoň 113 3 30 Ne

Kategorie Přípravka 1 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Marie Křenková 186 3 24 Ne
Anna Zdráhalová 187 2 20 Ne
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 188 3 55 Ne
Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 189 3 26 Ne
Laura Janečková 192 3 28 Ne
Anna Klakurková 193 0 0 Ne
Sofie Drongová ... 196 3 48 Ne
Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 197 3 33 Ne
Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 198 3 30 Ne
Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 199 3 42 Ne

Kategorie Přípravka 2 kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 201 5 42 Ne
Jan Karafiát 202 5 48 Ne
Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 203 5 55 Ne
Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 204 5 33 Ne
Richard Dresler BIKE PRO RACING 205 5 20 Ne
Viktor Beitl BIKE PRO RACING 206 5 37 Ne
Bernard Grencner BIKE PRO RACING 207 5 30 Ne
Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 209 5 26 Ne
Tobias Hromada SK EDIE TEAM 210 5 28 Ne
Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 211 4 8 Ne
Adrian Polášek BIKE 2000 212 5 13 Ne
Filip Petrčka SK EDIE TEAM 213 5 14 Ne
Jan Kulajta BIKE PRO RACING 214 5 16 Ne
Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 215 0 0 Ne
Luděk Kovařík Bruslárna.cz 216 5 15 Ne
Jakub Dedek AD Team 217 5 22 Ne
Eduard Čechmánek AD Team 218 4 10 Ne
Matouš Haluzík 219 5 24 Ne
Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 220 4 12 Ne
Tobiáš Foltýn BIKE PRO RACING 221 0 0 Ne
Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 222 5 19 Ne
Sebastian Labaj 223 4 11 Ne
Ondrej Zubicek 224 4 4 Ne
Marek Vranák 225 4 9 Ne
Vojtěch Adámek 226 5 17 Ne
Matyáš Bechný 227 4 7 Ne
Matyáš Duřpek 228 4 6 Ne
Damián Lukáš 229 4 5 Ne
Matěj Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 230 4 3 Ne
Filip Janota 231 5 18 Ne

Kategorie Přípravka 2 holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominika Škúciová 289 4 28 Ne
Anna Zimmermannová 291 4 24 Ne
Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 292 4 26 Ne
Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 294 4 30 Ne
Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 295 5 33 Ne
Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 296 5 42 Ne
Klára Hořanská 297 5 37 Ne
Ella Surovcová SK EDIE TEAM 298 5 48 Ne
Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 299 5 55 Ne

Kategorie Předžáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 302 2 55 Ne
Adam Maliňák VRV pro sport z.s 303 2 24 Ne
Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 304 2 42 Ne
Jakub Křupala 305 2 28 Ne
Matěj Dedek TUFO Pardus Prostějov 306 2 37 Ne
Filip Fojtík 307 2 48 Ne
Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 310 2 26 Ne
Adam Rasocha SK EDIE TEAM 311 0 0 Ne
Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 312 0 0 Ne
Filip Janoš SK EDIE TEAM 313 2 18 Ne
Dominik Záruba VRV TEAM 314 0 0 Ne
Lukáš Mikulík 315 0 0 Ne
Oskar Buček ... 316 2 17 Ne
Tomaš Machač Cykloteam MXM Hulín 317 2 22 Ne
Jan Žídek SK EDIE TEAM 318 2 16 Ne
Ondřej Karafiát 319 2 20 Ne
Jerguš Solovic Novomestský Superbiker 320 2 30 Ne
Tomáš Dorňák 321 2 19 Ne
Adam Tivadar 323 2 15 Ne

Kategorie Předžáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Sofie Kolovratniková 388 2 26 Ne
Alexandra Pěluchová TUFO CykloZákladna Otrokovice 389 2 55 Ne
Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 390 2 24 Ne
Eliška Kuráňová 394 2 42 Ne
Barbora Kokešová 395 2 37 Ne
Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 396 2 33 Ne
Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 397 2 30 Ne
Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 398 2 48 Ne
Kateřina Křístková 399 2 28 Ne

Kategorie Ml. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 401 3 55 Ne
Jakub Tesařík 402 3 48 Ne
Jakub Urban VRV TEAM 403 3 28 Ne
Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 404 3 42 Ne
Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 405 3 24 Ne
Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 407 3 30 Ne
Martin Dubec 409 3 33 Ne
Richard Polášek BIKE 2000 410 3 26 Ne
Marek Šulák SK EDIE TEAM 411 2 4 Ne
Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice 412 3 10 Ne
Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 413 0 0 Ne
Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 414 2 5 Ne
Kryštof Rycek BIKE 2000 415 3 20 Ne
Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 416 3 9 Ne
Jakub Franek BIKE PRO RACING 417 3 13 Ne
Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 418 0 0 Ne
Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 419 0 0 Ne
Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 420 0 0 Ne
Jan Hába SK EDIE TEAM 421 3 15 Ne
Matouš Gerla BIKE PRO RACING 422 3 11 Ne
Max Jakeš VRV pro sport z.s 423 0 0 Ne
Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 424 3 17 Ne
Ondřej Němec SK Jiří team 425 3 8 Ne
Martin Surman TJ Slávia ŠG Trenčín 426 0 0 Ne
Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 427 0 0 Ne
Marcel Morvay SK EDIE TEAM 428 2 6 Ne
Felix Kokeš 429 3 14 Ne
Marek Cichý 430 3 12 Ne
Václav Mach 431 3 16 Ne
Filip Škubal 432 3 18 Ne
Jan Škubal 433 3 19 Ne
Martin Perutka 434 3 22 Ne
Tomáš Jelínek 435 3 37 Ne

Kategorie Ml. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 483 3 17 Ne
Ema Polášková Team Forman Cinelli Kids 484 3 30 Ne
Ema Polášková Team Forman Cinelli Kids 488 2 16 Ne
Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 488 2 16 Ne
Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín 488 2 16 Ne
Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 488 2 16 Ne
Barbora Pechlátová BIKE 2000 488 2 16 Ne
Kateřina Chytilová TUFO CykloZákladna Otrokovice 489 3 18 Ne
Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 490 3 20 Ne
Adela Kokešová SK Kohouti Pržno 491 3 28 Ne
Katka Teslíková 492 3 24 Ne
Petra Juřenová TUFO CykloZákladna Otrokovice 493 3 26 Ne
Veronika Machová 496 3 33 Ne
Anna Dubcová 497 3 42 Ne
Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 498 3 48 Ne
Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 499 3 55 Ne

Kategorie St. Žáci kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 501 3 55 Ne
Miroslav Urban VRV TEAM 502 3 48 Ne
David Vašut BIKE PRO RACING 503 3 42 Ne
David Zonyga VRV TEAM 504 3 33 Ne
Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 507 3 26 Ne
Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 508 3 28 Ne
Patrik Toman BIKE PRO RACING 510 3 22 Ne
Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 511 0 0 Ne
Adam Světlík BIKE PRO RACING 512 3 24 Ne
Karel Štelc BIKE PRO RACING 513 3 15 Ne
Štěpán Gajdoš 4EVER CYKLOBULIS 514 3 12 Ne
František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 515 0 0 Ne
Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 516 3 16 Ne
Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 517 3 20 Ne
Jakub Kovařík Bruslárna.cz 518 3 17 Ne
Erik Tala 519 0 0 Ne
Jakub Sacke SK Jiří team 520 3 11 Ne
Dan Kokeš SK Kohouti Pržno 521 3 18 Ne
David Friedel SK Jiří team 522 3 19 Ne
Lukáš Vranák 523 3 37 Ne
Matěj Gelnar 524 3 10 Ne
Daniel Kejnar Cykloteam MXM Hulín 525 3 30 Ne
Jan Lebeda 526 3 14 Ne
Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 527 2 9 Ne
Vojtěch Plšek Cykloch team z.s. 528 3 13 Ne

Kategorie St. Žáci holky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Amálie Holášková 587 3 30 Ne
Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 588 0 0 Ne
Veronika Máčková Novomestský Superbiker 588 0 0 Ne
Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 588 0 0 Ne
Amálie Holášková Team Forman Cinelli 588 0 0 Ne
Nela Riedlová Team Forman Cinelli Kids 589 0 0 Ne
Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 594 3 55 Ne
Daniela Hulová 597 3 42 Ne
Adéla Pernická BIKE PRO RACING 599 3 37 Ne

Kategorie Kadeti kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 002 5 37 Ne
Ondřej Růžička VRV TEAM 004 5 28 Ne
Karel Brudný BIKE 2000 005 5 42 Ne
Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 006 5 33 Ne
Ondřej Polášek BIKE 2000 007 5 26 Ne
Adam Štěpánek DK BIKESHOP Racing Team 008 5 30 Ne
Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 010 5 18 Ne
Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 011 4 11 Ne
Martin Petrů BLOCK TEAM 012 5 22 Ne
Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 013 0 0 Ne
Karel Šidlík BIKE PRO RACING 014 5 24 Ne
Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 015 5 20 Ne
Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 016 5 17 Ne
Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 017 5 55 Ne
Jakub Klesnil 4EVER CYKLOBULIS 018 4 7 Ne
Jakub Švidrnoch SK Jiří team 019 4 10 Ne
Lukáš Sokolík TJ Slávia ŠG Trenčín 020 5 48 Ne
Jakub Žurek 021 4 14 Ne
Max Figel 022 5 19 Ne
Marek Oborný 023 5 16 Ne
Matěj Prachař 024 4 13 Ne
David Šigut 025 4 12 Ne
Antonín Blažek 026 4 8 Ne
Jakub Tesař Ethic sport cycling team 027 5 15 Ne
Martin Rafaj 028 4 9 Ne

Kategorie Kadetky a juniorky

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tereza KURNICKÁ ... 101 4 48 Ne
Sabina Sobková VRV TEAM 102 4 37 Ne
Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 103 4 33 Ne
Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 104 4 42 Ne
Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 107 4 30 Ne
Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 108 4 26 Ne
Justýna Holášková Team Forman Cinelli 110 4 18 Ne
Lada Fusková VRV TEAM 111 4 19 Ne
Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 112 4 22 Ne
Sophie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 114 4 20 Ne
Dorka Ševčíková 4EVER CYKLOBULIS 115 4 24 Ne
Tereza Obořilová 116 4 55 Ne
Natálie Jelínková 117 4 28 Ne

Kategorie Junioři kluci

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Daniel Žvak 201 6 55 Ne
Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 205 6 48 Ne
Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 206 6 42 Ne
František Vinklárek 207 6 30 Ne
Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 208 6 37 Ne
Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 209 6 33 Ne
Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 211 6 26 Ne
Karel Ponizil 4EVER CYKLOBULIS 212 0 0 Ne
Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 213 6 28 Ne
Jan Masař 214 6 24 Ne

Kategorie Muži 1

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Tomáš Paprstka EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 301 7 55 Ne
David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 303 7 48 Ne
Matěj Malý 304 7 42 Ne
Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 306 7 37 Ne
Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 310 7 30 Ne
Branislav Gašparík Top Sport Team 311 0 0 Ne
Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 312 7 22 Ne
Hynek Bělunek 313 3 0 Ne
Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 314 0 0 Ne
Petr Oravec CK PeMaP Přerov 315 7 24 Ne
Jiří Javůrek 316 6 18 Ne
Martin Tvarog HEAD PRO TEAM OPAVA 317 7 28 Ne
Jan Wiesner 318 5 17 Ne
Ondřej Fukala 319 7 26 Ne
Jaroslav Marek 321 7 33 Ne
Michal Sláma 323 6 19 Ne

Kategorie Muži 2

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 404 5 48 Ne
Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 405 5 55 Ne
Jaroslav Mach 410 5 33 Ne
Petr Wojnar 411 0 0 Ne
Pavol Žídek Top Sport Team 412 0 0 Ne
Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 413 4 24 Ne
Radovan Holík Cyklogat 414 0 0 Ne
Aleš Dedek AD Team 415 0 0 Ne
Václav Klakurka AD Team 416 0 0 Ne
Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 417 4 22 Ne
Petr Hašek SK Bagbike 418 5 30 Ne
Zdeno Zeman 432 5 42 Ne
Marek Žák 433 5 26 Ne
Roman Paprstka 434 4 20 Ne
Michal Chmel 435 5 28 Ne
Miroslav Janota 436 5 37 Ne

Kategorie Muži 3

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Kategorie Ženy

Přijmení a jméno závodníka Název týmu Startovní číslo Počet kol Počet bodů Uhrazeno
Lucie Skřivánková 503 4 42 Ne
Petra Krutílková Team Forman Cinelli 506 4 33 Ne
Karolína Kovářová 508 1 0 Ne
Denisa Knapková 509 4 48 Ne
Jana Tesařová 510 4 37 Ne
Monika Kučerová 511 4 55 Ne

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři