BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Průběžné celkové pořadí

Kategorie Odrážedla

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Viktor Houšť Cykloteam MXM Hulín 0 0
2. Beáta Šerá 0 0
3. Miriam Malíková BIKE 2000 0 0
4. Patrik Pancisyn 0 0
5. Karolína Šíblová 0 0
6. Adam Surovec 0 0
7. Valentínka Žáčková Cyklistická tour 0 0
8. Ondrej Toman Team Forman Cinelli 0 0
9. Mikoláš Přibyla 0 0
10. Sofie Kulajtová BIKE PRO RACING 0 0
11. Kristýna Špilerová CK PeMaP Přerov 0 0
12. Šimon Erban TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
13. Aron Šimčík 0 0

Kategorie Přípravka 1 kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Metoděj Müller KOLOKROUŽEK Zlín 0 0
2. Štěpán Grošek Open Cycling Academy 0 0
3. Jakub Loubal 0 0
4. Dominik Vodica DRAHANSKÝ SPORT TEAM 0 0
5. Oliver Potsch BIKE PRO RACING 0 0
6. Vojtěch Holčák VRV TEAM 0 0
7. Filip Vaculík 0 0
8. Matěj Bačík BIKE PRO RACING 0 0
9. Martin Jurča TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
10. Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 0 0
11. Matej Heczko 0 0
12. Vojtěch Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín 0 0

Kategorie Přípravka 1 holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Sára Klanicová 0 0
2. Rozárka Petrová 0 0
3. Sarah Muchova DK BIKESHOP Racing Team 0 0
4. Matea Matkovičová 0 0
5. Olivie Šimečková DK BIKESHOP Racing Team 0 0
6. Adéla Konečná BIKE 2000 0 0
7. Ella Chlubnová 0 0
8. Tereza Lišková 0 0
9. Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
10. Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 0 0
11. Lucie Malíková BIKE 2000 0 0
12. Veronika Bojko BIKE 2000 0 0

Kategorie Přípravka 2 kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Adam Koňařík 0 0
2. Daniel Schachl 0 0
3. Šimon Videcký Bike Team Beskydy 0 0
4. Tobiáš Přibyla Kohouti Pržno 0 0
5. Adam Dlabaja KOLOKROUŽEK Zlín 0 0
6. Tomáš Huťka TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
7. Josef Gaja TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
8. Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 0 0
9. Šimon Grošek Open Cycling Academy 0 0
10. Max Mucha DK BIKESHOP Racing Team 0 0
11. Adam Maršner VRV TEAM 0 0
12. Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 0 0
13. Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 0 0
14. Jonáš Bartoněk BIKE PRO RACING 0 0
15. Vítek Videcký Bike Team Beskydy 0 0
16. Radim Ptáček ROHÁLOV bike team 0 0
17. Matěj Konečný BIKE 2000 0 0
18. Jan Grulík 0 0
19. Dominik Hasalík BIKE PRO RACING 0 0
20. Jan Šťastný SK EDIE TEAM 0 0
21. Tobiáš Měřínský TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
22. Jindra Chudý Team Forman Cinelli Kids 0 0
23. Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 0 0
24. Přemysl Žaludek Cyklogat 0 0

Kategorie Přípravka 2 holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Nella Vhová Cykloteam MXM Hulín 0 0
2. Laura Hudečková CK PeMaP Přerov 0 0
3. Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 0 0
4. Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
5. Kristýna Dolečková BIKE PRO RACING 0 0
6. Terezka Pancisynová BIKE PRO RACING 0 0
7. Emma Mikulenčakova 0 0
8. Adéla Vodicová DRAHANSKÝ SPORT TEAM 0 0
9. Štěpánka Petrová 0 0
10. Laura Janečková SK EDIE TEAM 0 0
11. Marie Křenková 0 0
12. Veronika Šíblová 0 0
13. Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 0 0
14. Sofie Drongová ... 0 0
15. Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0

Kategorie Předžáci kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Václav Šíbl 0 0
2. Filip Petrčka SK EDIE TEAM 0 0
3. Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 0 0
4. Matouš Haluzík 0 0
5. Josef Jirout DK BIKESHOP Racing Team 0 0
6. Richard Dresler BIKE PRO RACING 0 0
7. Michal Opěra Bike Team Beskydy 0 0
8. Šimon Chlubna 0 0
9. Jan Karafiát DK BIKESHOP Racing Team 0 0
10. Peťo Žáček Cyklistická tour 0 0
11. Petr Kuča Dracy 0 0
12. Lukáš Richter AMENITY EXTREM SPORT TEAM 0 0
13. Ondřej Bednář SK EDIE TEAM 0 0
14. Kryštof Šimeček DK BIKESHOP Racing Team 0 0
15. Adrian Polášek BIKE 2000 0 0
16. Juráš Doříčák BIKE 2000 0 0
17. Tadeáš Petr Bike Team Beskydy 0 0
18. Luděk Kovařík Bruslárna.cz 0 0
19. Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 0 0
20. Martin Pozorský DRAHANSKÝ SPORT TEAM 0 0
21. Michal Szalóki SK EDIE TEAM 0 0
22. Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 0 0
23. Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 0 0
24. Vojtěch Kubínek 0 0
25. Jan Kulajta BIKE PRO RACING 0 0
26. Filip Hasalík BIKE PRO RACING 0 0
27. Johan Reiter Bike Team Beskydy 0 0
28. Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
29. Petr Polášek Bike Team Beskydy 0 0
30. Štěpán Kučírek Cykloteam MXM Hulín 0 0
31. Viktor Beitl BIKE PRO RACING 0 0

Kategorie Předžáci holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Valerie Müllerová KOLOKROUŽEK Zlín 0 0
2. Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
3. Marie Kučová Dracy 0 0
4. Natália Marázová CYKLISTICKÁ TOUR 0 0
5. Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 0 0
6. Dominika Škúciová 0 0
7. Linda Šilberská Cykloch team z.s. 0 0
8. Ella Surovcová SK EDIE TEAM 0 0
9. Kristýna Lamichová SupGirls 0 0
10. Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 0 0
11. Adéla Kulihová DK BIKESHOP Racing Team 0 0
12. Adéla Koňaříková 0 0
13. Karolína Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0

Kategorie Ml. Žáci kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 0 0
2. Jáchym Kuchař ACT leraK Blansko 0 0
3. Filip Fojtík 0 0
4. Filip Janoš SK EDIE TEAM 0 0
5. Lukáš Martinák Bike Team Beskydy 0 0
6. Tomáš Raška Mapei Merida Kaňkovský 0 0
7. Jakub Křupala TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
8. Adam Březina Aspire SCM Brno 0 0
9. Adam Rasocha SK EDIE TEAM 0 0
10. Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 0 0
11. David Opěra Bike Team Beskydy 0 0
12. Ondřej Bačík BIKE PRO RACING 0 0
13. Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 0 0
14. Samuel Chudý 0 0
15. Vojtěch Kučera 4EVER CYKLOBULIS 0 0
16. Samuel Mucha DK BIKESHOP Racing Team 0 0
17. Matěj Maxim Axman DK BIKESHOP Racing Team 0 0
18. Ondřej Širuček Moravec team 0 0
19. Jan Žídek SK EDIE TEAM 0 0
20. Jakub Šimík TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
21. Jaromír Šarik SK Jiří team 0 0
22. Tomáš Babinec Bike Team Beskydy 0 0
23. Filip Macůrek Cykloch team z.s. 0 0
24. Dominik Záruba VRV TEAM 0 0
25. Vašek Klučka DK BIKESHOP Racing Team 0 0
26. Vít Lettovský BIKE 2000 0 0
27. Pospíšil Tomáš BIKE PRO RACING 0 0
28. Filip Jirout DK BIKESHOP Racing Team 0 0

Kategorie Ml. Žáci holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Aneta Kahánková Bike Team Beskydy 0 0
2. Natália Letková 0 0
3. Lucie Černá TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
4. Hanka Klučková DK BIKESHOP Racing Team 0 0
5. Adina Křenková BIKE PRO RACING 0 0
6. Tereza Žaludková Cyklogat 0 0
7. Tereza Dolečková BIKE PRO RACING 0 0
8. Laura Majkráková 0 0
9. Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 0 0
10. Eliška Drongová TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
11. Aneta Bradáčová ACT leraK Blansko 0 0
12. Tereza Jahodová Team Forman Cinelli 0 0
13. Marina Marázová CYKLISTICKÁ TOUR 0 0
14. Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
15. Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 0 0
16. Emma Galovičová CyS - Akadémia Petra Sagana 0 0
17. Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
18. Beáta Jansová Cykloteam MXM Hulín 0 0
19. Ivona Pozorská DRAHANSKÝ SPORT TEAM 0 0
20. Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker 0 0
21. Apolena Pechová Cykloteam MXM Hulín 0 0

Kategorie St. Žáci kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Jakub Kočvara DRAHANSKÝ SPORT TEAM 0 0
2. Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
3. Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
4. Nikolas Dlabaja Cykloch team z.s. 0 0
5. Martin Dubec 0 0
6. Filip Škubal TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
7. Marcel Morvay SK EDIE TEAM 0 0
8. Jakub Havel Bike Team Beskydy 0 0
9. Matěj Hudeček SPORTOVNI KURZY.CZ 0 0
10. Lukáš Frýdek ACT leraK Blansko 0 0
11. Kryštof Rycek BIKE 2000 0 0
12. Jan Hába SK EDIE TEAM 0 0
13. Radim Křiva SK EDIE TEAM 0 0
14. Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
15. Václav Plšek Cykloch team z.s. 0 0
16. Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 0 0
17. Matouš Gerla BIKE PRO RACING 0 0
18. Lukáš Harlender CYKLO TEAM KOLARNA 0 0
19. Matěj Grošek Open Cycling Academy 0 0
20. Vojta Chudý Team Forman Cinelli 0 0
21. Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
22. Lukáš Raška Mapei Merida Kaňkovský 0 0
23. Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 0 0
24. Tomáš Dvořák Cykloch team z.s. 0 0
25. Jindřich Borovka 0 0
26. Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 0 0
27. Kryštof Friedl ACT leraK Blansko 0 0
28. Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
29. MATYÁŠ PÍREK TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
30. Richard Polášek BIKE 2000 0 0
31. Max Matyáštík 0 0
32. Daniel Svěrkot BIKE 2000 0 0
33. Dominik Tománek Bike Team Beskydy 0 0
34. Jakub Ševčík Team Forman Cinelli 0 0
35. Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 0 0
36. Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0

Kategorie St. Žáci holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 0 0
2. Anna Dubcová 0 0
3. Barbora Žaludková Cyklogat 0 0
4. Julie Stříbná HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
5. Kristýna Křupalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
6. Veronika Chudárková Cykloch team z.s. 0 0
7. Nikola Bradáčová ACT leraK Blansko 0 0
8. Kateřina Fojtů SK EDIE TEAM 0 0
9. Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 0 0
10. Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 0 0
11. Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
12. Kateřina Seidlová CykloMIRAracing tým 0 0
13. Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
14. Eliška Širučková Moravec team 0 0
15. Dorota Štramberská Cykloch team z.s. 0 0
16. Barbora Pechlátová BIKE 2000 0 0

Kategorie Kadeti kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Štěpán Kubina SK Jiří team 0 0
2. Mathias Stralka Bike Team Beskydy 0 0
3. Vilém Hrušák 0 0
4. Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
5. Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
6. Jakub Sviták BIKE PRO RACING 0 0
7. Martin Čihař 4EVER CYKLOBULIS 0 0
8. Mikuláš Jansa Cykloteam MXM Hulín 0 0
9. Jakub Kovařík Bruslárna.cz 0 0
10. Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 0 0
11. Tadeáš Zouhar ACT leraK Blansko 0 0
12. Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
13. David Vašut BIKE PRO RACING 0 0
14. Matěj Hruzík HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
15. Vojtěch Borovka 0 0
16. Tomáš Pavelka BIKE PRO RACING 0 0
17. Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 0 0
18. Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
19. Patrik Toman BIKE PRO RACING 0 0
20. Šimon Tabara EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 0 0
21. David Zonyga VRV TEAM 0 0

Kategorie Kadetky a juniorky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 0 0
2. Silvie Holoubková HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
3. Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 0 0
4. Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
5. Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
6. Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 0 0
7. Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 0 0
8. Max Figel HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
9. Adéla Pernická BIKE PRO RACING 0 0

Kategorie Junioři kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
2. Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
3. David Pravda HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
4. Marian Böhm HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
5. Karel Brudný BIKE 2000 0 0
6. Lukáš Szczepański HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
7. Tomáš Dittrich Cyklogat 0 0
8. Martin Petrů HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
9. Ondřej Polášek BIKE 2000 0 0
10. Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 0 0
11. Michal Neugebauer HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
12. Karel Šidlík BIKE PRO RACING 0 0

Kategorie Muži 1

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 0 0
2. MIkuláš Hrubeš 0 0
3. Stanislav Dalajka 0 0
4. Martin Haman SUPERIOR RIDERS 0 0
5. Jan Šváček 0 0
6. Lukáš Turek Bike Team Beskydy 0 0
7. Matyáš Malík BIKE 2000 0 0
8. Richard Lichnovský 0 0
9. Dalibor Vinklar HR boys bike team 0 0
10. Jiří Zenzinger SK EDIE TEAM 0 0
11. Matěj Malý 0 0
12. Branislav Gašparík Top Sport Team 0 0
13. Michal Barabáš 0 0
14. Ondřej Rakus TJ TŽ Třinec 0 0
15. Patrik Novák MTB Tribike Academy 0 0
16. Dalibor Hudeček Sportovní tým Kola Koblížek 0 0
17. Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 0 0
18. Radovan Holík Cyklogat 0 0

Kategorie Muži 2

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Michal Straka SUPERIOR RIDERS 0 0
2. Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 0 0
3. Daniel Šimčík BIKE PRO RACING 0 0
4. Pavol Žídek Top Sport Team 0 0
5. Petr Hudeček 0 0
6. Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 0 0
7. Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 0 0
8. Jan Chudý 0 0
9. Robert Kocián Titan Trilife 0 0
10. Marek Axman 0 0
11. David Kovařík DK BIKESHOP Racing Team 0 0
12. Přemysl Žaludek Cyklogat 0 0
13. Petr Jakeš 0 0
14. Tomáš Kalita HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0

Kategorie Muži 3

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 0 0
2. David Hrubeš 0 0
3. Jan Michalík x 0 0
4. Petr Hašek SK Bagbike 0 0
5. René Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0

Kategorie Ženy

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 0 0
2. Monika Pavelková 0 0
3. Erika Pavlicová HR girls bike team 0 0
4. Petra Krutílková Team Forman Cinelli 0 0
5. Ivana Strakova SUPERIOR RIDERS 0 0
6. Michaela Bojková BIKE 2000 0 0

Kategorie Ženy 35+

V této kategorii není prozatím nikdo přihlášen.

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři