BLOCK CUP BLOCK CUP
BLOCK CUP - design

Průběžné celkové pořadí

Kategorie Odrážedla

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Veronika Kulajtová BIKE PRO RACING 5 195
2. Antonín Zdráhala 2 90
3. Nikol Švachová 2 81
4. Eliška Tomanová 3 76
5. František Zdráhala 2 74
6. Sarah Muchova SK Jiří team 3 70
7. Dominik Vodica 4 68
8. Vojtěch Kovařík Bruslárna.cz 1 55
9. Jakub Čižmář 2 50
10. Vanessa Schneiderová TUFO CykloZákladna Otrokovice 1 48
11. Barbora Jochcová 3 44
12. Eva Slováková 2 43
13. Martin Melichar 2 42
14. Krystof Mazurek 1 42
15. Oskar Škrabánek 2 37
16. Sarah Muchova 1 37
17. Petr Zuzaňák 2 33
18. Dominik Rolinc 1 33
19. Viktorie Stojanová 1 33
20. Adriana Věntusová ... 1 30
21. Šimon Pastorek 1 30
22. Adéla Ptáčková ROHÁLOV bike team 1 28
23. Isabel Trochanová 1 28
24. Dominika Stolařová 1 26
25. Václav Klakurka 2 24
26. Tereza Šiblová 1 24
27. Mikoláš Přibyla 1 24
28. Adéla Konečná 1 22
29. Janek Martinásek 1 22
30. Adam Urban 1 20
31. Václav Klakurka 0 20
32. Jakub Mikulaj 1 19
33. Rozárka Petrová 1 19
34. Tereza Slámová 1 15
35. Dominik Ovčáčik 1 14
36. Jonáš Gerla 0 0
37. Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
38. Aneta Štachová 0 0
39. František Vinklárek 4EVER CYKLOBULIS 0 0
40. Sarah Muchova SK Jiří team 0 0
41. Johana Kubová FK Prostřední Bečva 0 0
42. Aneta Huťková 0 0
43. Ester Bechná 0 0

Kategorie Přípravka 1 kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Tomáš Grygar SK EDIE TEAM 11 191
2. Tomáš Huťka 11 154
3. Eduard Grencner BIKE PRO RACING 8 144
4. Ondřej Kowolowski TJ TŽ Třinec 11 122
5. Ondřej Matušů SK EDIE TEAM 11 108
6. Tobiáš Měřínský 6 85
7. Max Mucha SK Jiří team 5 74
8. Oliver Čechmánek AD Team 5 63
9. Radim LAJCHA Team Forman Cinelli Kids 5 56
10. Max Mucha SK Jiří team 3 55
11. Šimon Bielik 3 42
12. Matěj Konečný 6 41
13. Martin Huťka 5 37
14. Jáchym Filák 5 36
15. Radim Ptáček ROHÁLOV bike team 3 33
16. Lukáš Bartoň 3 30
17. Dominik Hasalík 3 28
18. Sebastian Švach 3 26
19. David Glogar 3 26
20. Daniel Schachl 3 24
21. Daniel Schachl 3 24
22. Adam Podzemný 2 24
23. Jan Šťastný 3 22
24. David Glogar 2 22
25. Michal Šmíd 3 20
26. Dominik Hasalík 3 19
27. Vojta Stojan 3 18
28. Daniel Adam Šimčík 2 18
29. Tobiáš Přibyla 2 17
30. Lukáš Vítek 2 14
31. Daniel Mazůrek 1 13
32. Michael Ovčáčík 1 12
33. David Glogar 2 0
34. David Glogar 1 0
35. Nikola Vítek 1 0
36. Jonáš Bartoněk BIKE PRO RACING 0 0
37. Martin Huťka 0 0
38. Štěpán Kuba FK Prostřední Bečva 0 0

Kategorie Přípravka 1 holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Sofie Drongová ... 11 195
2. Anna Špilerová CK PeMaP Přerov 11 167
3. Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 11 127
4. Adéla Vodicová 8 102
5. Beáta Nevrlá SK Kohouti Pržno 9 101
6. Iva Smetanova 6 74
7. Markéta Mušálková HEAD PRO TEAM OPAVA 3 55
8. Laura Janečková SK EDIE TEAM 6 54
9. Laura Janečková 5 54
10. Aneta Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 6 52
11. Ella Trochanová 3 48
12. Anna Klakurková 5 47
13. Kristýna Dolečková 3 42
14. Kristýna Dolečková 3 37
15. Kristýna Dolečková 3 37
16. Beáta Nevrlá 2 33
17. Sabina Pavlíková 3 30
18. Kristýna Dolečková 2 30
19. Marie Křenková 3 24
20. Veronika Kučerová 2 24
21. Linda Maslíková 2 22
22. Berta Janíčková 1 22
23. Veronika Gajdůšková 3 20
24. Anna Zdráhalová 3 20
25. Štěpánka Petrová 2 18
26. Zuzana Vacková 1 17
27. Valerie Valová 0 0

Kategorie Přípravka 2 kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Viktor Beitl BIKE PRO RACING 19 152
2. Matyáš Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 14 152
3. Jan Karafiát 14 144
4. Antonín Halás CYKLO TEAM KOLARNA 14 139
5. Richard Dresler BIKE PRO RACING 19 116
6. Bernard Grencner BIKE PRO RACING 14 113
7. Lukáš Richter TUFO CykloZákladna Otrokovice 14 92
8. Matouš Haluzík 18 85
9. Ondrej Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 14 74
10. Jan Kulajta BIKE PRO RACING 18 67
11. Jakub Nevrlý 9 59
12. Adrian Polášek BIKE 2000 16 58
13. Viktor Kowolowski TJ TŽ Třinec 15 56
14. Jakub Nevrlý SK Kohouti Pržno 10 56
15. Tobias Hromada SK EDIE TEAM 9 50
16. Filip Petrčka SK EDIE TEAM 13 49
17. Filip Hasalík BIKE PRO RACING 10 42
18. Jan Karafiát SKI Klub Kopřivnice, z.s. 5 42
19. Jakub Dedek 8 40
20. Matyáš Navrátil SK EDIE TEAM 11 32
21. Eduard Čechmánek AD Team 8 30
22. Jakub Bielik 5 30
23. Michal Szaloki 5 28
24. Tadeáš Věntus SPORTOVNI KURZY.CZ 5 28
25. Ondřej Makovička 8 27
26. Václav Vacek 5 26
27. Juráš Dořičák BIKE 2000 8 24
28. Peťo Žáček Cyklistická tour 5 24
29. Filip Hrazdil Aspire SCM Brno 5 19
30. Matyáš Duřpek 8 18
31. Filip Janota 5 18
32. Matyáš Bechný 10 17
33. Vojtěch Adámek 5 17
34. Vojtěch Lacný 5 17
35. Tobiáš Foltýn BIKE PRO RACING 3 17
36. Tobiáš Němec 3 16
37. Luděk Kovařík Bruslárna.cz 5 15
38. Daniel Gabriel 4 13
39. Tadeáš Petr 4 13
40. Sebastian Labaj 4 11
41. Tomáš Melichar 3 11
42. Marek Vranák 4 9
43. Jonatan Tran 3 9
44. Damián Lukáš 4 5
45. Ondrej Zubicek 4 4
46. Matěj Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 4 3
47. Ondřej Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 0 0
48. Alex Vala 0 0

Kategorie Přípravka 2 holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Sára Škubalová TUFO CykloZákladna Otrokovice 19 220
2. Barbora Vašutová BIKE PRO RACING 19 158
3. Ella Surovcová SK EDIE TEAM 14 144
4. Klára Hořanská 14 116
5. Nella Gabriela Jaklová SK EDIE TEAM 9 99
6. Karolína Černá HBT Zlín 13 88
7. Dominika Škúciová 8 61
8. Markéta Lajchová Team Forman Cinelli Kids 7 52
9. Anna Zimmermannovå 7 48
10. Vivien Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 5 48
11. Tereza Hrazdilová Aspire SCM Brno 5 42
12. Agáta Pavlíková 5 30
13. Natálie Beata Pluhá 3 28
14. Lucie Šmídová 4 26
15. Nikola Janošová 3 24
16. Anna Lazecká 3 22
17. Rozi Janíčková 3 20

Kategorie Předžáci kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Jakub Šimík Cykloteam MXM Hulín 8 206
2. Štěpán Lebeda KOLOKROUŽEK Zlín 6 151
3. Filip Fojtík 8 146
4. Samuel Mucha SK Jiří team 4 110
5. Vojtěch Kučera Laguna cycles team Přerov 8 109
6. Adam Maliňák VRV pro sport z.s 6 83
7. Tomáš Pospíšil 6 74
8. Tomáš Machač Cykloteam MXM Hulín 4 74
9. Matěj Dedek 4 67
10. Jakub Křupala 4 61
11. Dominik Záruba VRV TEAM 6 59
12. Adam Rasocha SK EDIE TEAM 6 59
13. Adam Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 4 48
14. Richard Ondák Cyklistická tour 2 48
15. Filip Janoš SK EDIE TEAM 6 47
16. Lukáš Mikulík 4 47
17. Samuel Mucha SK Jiří team 2 42
18. Ondřej Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 2 37
19. Ondřej Karafiát 4 35
20. Jan Žídek SK EDIE TEAM 4 31
21. Jerguš Solovic 2 30
22. Tomaš Machač Cykloteam MXM Hulín 2 22
23. Ondřej Karafiát SKI Klub Kopřivnice, z.s. 2 20
24. Jan Štěpánek 2 19
25. Tomáš Dorňák 2 19
26. Marek Petřek BTO Zašová 2 18
27. Filip Štěpánek 2 18
28. Štěpán Kačor 2 18
29. Oskar Buček ... 2 17
30. Petr Krompolc 2 16
31. Adam Tivadar 2 15
32. Damián Blahušiak CyS - Akadémia Petra Sagana 2 14
33. Jan Žídek 2 12
34. Juráš Janíček 2 11
35. Antonín Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 0 0
36. Ondřej Bukovský 0 0
37. Matyáš Lacný 0 0

Kategorie Předžáci holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Lucie Černá HBT Zlín 8 162
2. Tereza Dolečková 8 136
3. Eliška Kuráňová 8 120
4. Barbora Kokešová 6 118
5. Kateřina Křístková 6 113
6. Tatiana KURNICKÁ Novomestský Superbiker 4 96
7. Eliška Kroupová SK EDIE TEAM 8 84
8. Viktorie Erbanová TUFO CykloZákladna Otrokovice 4 74
9. Lujza Bartošíková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 4 70
10. Alexandra Pěluchová TUFO CykloZákladna Otrokovice 2 55
11. Zuzana Hradílková 2 55
12. Alexandra Kadlecová Novomestský Superbiker 2 55
13. Eliška Válová 4 52
14. Adina Křenková 4 50
15. Laura Majkráková 4 50
16. Eliška Čechová HEAD PRO TEAM OPAVA 4 43
17. Kateřina Křístková TJ TŽ Třinec 2 30
18. Eliška Drongová ... 2 26
19. Sofie Kolovratniková 2 26
20. Sofie Kolovratniková BIKE PRO RACING 2 20
21. Nikola Kocianová 2 20
22. Ella Synková 2 19
23. Eliška Čechová 2 19
24. Veronika Gabrielová 2 17
25. Nikola Pospíšilová 0 0

Kategorie Ml. Žáci kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 12 220
2. Jakub Urban VRV TEAM 9 160
3. Václav Halás CYKLO TEAM KOLARNA 12 153
4. Jakub Tesařík 9 144
5. Martin Dubec 11 98
6. Filip Škubal 12 95
7. Richard Polášek BIKE 2000 12 94
8. Jakub Orsava TUFO CykloZákladna Otrokovice 12 90
9. Jan Škubal 12 80
10. Filip Brtníček 4EVER CYKLOBULIS 9 80
11. Šimon Konečný TUFO CykloZákladna Otrokovice 12 67
12. Kryštof Rycek BIKE 2000 9 59
13. Lukáš Rasocha SK EDIE TEAM 9 59
14. Sebastian Dvořák HEAD PRO TEAM OPAVA 9 57
15. Dominik Daněk 6 52
16. Václav Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 9 47
17. Václav Mach 9 46
18. Martin Perutka 9 45
19. Jan Hába SK EDIE TEAM 10 43
20. Tadeáš Cesnek 3 42
21. Tomáš Jelínek 3 37
22. Jakub Mikuš TJ Slávia ŠG Trenčín 3 33
23. Matouš Gerla BIKE PRO RACING 9 30
24. Felix Kokeš 6 30
25. Martin Surman TJ Slávia ŠG Trenčín 3 28
26. Jiří Kroupa SK EDIE TEAM 8 26
27. Marcel Morvay SK EDIE TEAM 8 26
28. Marek Lazecký HEAD PRO TEAM OPAVA 3 26
29. Marek Stodůlka BIKE PRO RACING 7 24
30. Jakub Javor TJ Slávia ŠG Trenčín 3 24
31. Jakub Franek BIKE PRO RACING 6 23
32. Ondřej Vála 6 20
33. David Hulala 3 18
34. Radmil Schneider TUFO CykloZákladna Otrokovice 5 12
35. Marek Cichý 3 12
36. Václav Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 3 12
37. Albert Blažek Team Forman Cinelli Kids 3 11
38. Jan Kutáč BIKE 2000 3 9
39. Ondřej Němec SK Jiří team 3 8
40. Marko Novotný 3 7
41. František Zetek BK Jarcová 2 7
42. Simon Vaculín 2 7
43. Marek Šulák SK EDIE TEAM 4 5
44. Filip Raška 1 0
45. Michal Fujerík BLOCK TEAM 0 0
46. Jakub Mušálek HEAD PRO TEAM OPAVA 0 0
47. Max Jakeš VRV pro sport z.s 0 0

Kategorie Ml. Žáci holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Anna Hudečková TUFO CykloZákladna Otrokovice 9 199
2. Kateřina Seidlová SK EDIE TEAM 9 165
3. Anna Dubcová 12 159
4. Veronika Machová TUFO CykloZákladna Otrokovice 6 85
5. Anna Lebedová KOLOKROUŽEK Zlín 8 79
6. Ema Magdalena Jaklová SK EDIE TEAM 6 72
7. Veronika Machová 6 70
8. Barbora Pechlátová BIKE 2000 6 70
9. Nikola Voženílková HEAD PRO TEAM OPAVA 6 70
10. Nikol Pavlicová TJ Sokol Kněhyně 7 63
11. Petra Juřenová TUFO CykloZákladna Otrokovice 6 54
12. Adela Kokešová SK Kohouti Pržno 6 52
13. Katka Teslíková 6 50
14. Barbora Bukovská DK BIKESHOP Racing Team 3 42
15. Kateřina Chytilová TUFO CykloZákladna Otrokovice 5 38
16. Dominika Kráčmarová Cykloteam MXM Hulín 6 35
17. Barbora Bukovská 3 30
18. Ema Polášková Team Forman kids 3 30
19. Kristýna Křupalová KOLOKROUŽEK Zlín 2 16
20. Ema Polášková Team Forman kids 2 16
21. Laura Jarošová 2 0
22. Rebeka Maslíková 2 0
23. Bára Dořičáková BIKE 2000 0 0

Kategorie St. Žáci kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Miroslav Urban VRV TEAM 9 192
2. David Vašut BIKE PRO RACING 12 181
3. Adam Bernát IVAR CS - AUTHOR TEAM 9 165
4. David Zonyga VRV TEAM 9 107
5. Jaroslav Prchal 4EVER CYKLOBULIS 12 97
6. Adam Světlík BIKE PRO RACING 12 89
7. Jan Hyneček TUFO CykloZákladna Otrokovice 9 82
8. Daniel Moroň 6 75
9. Josef Sýkora HEAD PRO TEAM OPAVA 9 74
10. Matyáš Grygar BIKE PRO RACING 9 72
11. Marek Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 9 65
12. Patrik Toman BIKE PRO RACING 9 64
13. Matěj Martinásek HEAD PRO TEAM OPAVA 9 63
14. Karel Štelc BIKE PRO RACING 12 52
15. Tomáš Rubač 9 51
16. Daniel Kejnar Cykloteam MXM Hulín 6 48
17. Roman Šindelář 6 44
18. Jakub Sacke SK Jiří team 12 40
19. Karel Najser 6 39
20. Tomáš Kurcik 4EVER CYKLOBULIS 9 37
21. Lukáš Vranák 3 37
22. Jakub Svitak BIKE PRO RACING 3 37
23. Šimon Tabara 3 33
24. Dan Kokeš SK Kohouti Pržno 6 32
25. Erik Tala 6 27
26. Matej Hruška 3 24
27. Vojtěch Plšek 6 23
28. Jakub Sviták BIKE PRO RACING 3 22
29. Štěpán Gajdoš 4EVER CYKLOBULIS 6 20
30. David Friedel SK Jiří team 3 19
31. Vojta Kravák 3 18
32. Jakub Kovařík Bruslárna.cz 3 17
33. Tomáš Neradil 3 17
34. Martin Čihař 4 16
35. Vilém Vagner 3 16
36. Nicolas Kadlec Novomestský Superbiker 3 15
37. Jan Lebeda 3 14
38. Martin Cesnek 3 14
39. Filip Kráčmar Cykloteam MXM Hulín 5 13
40. Sebastián Michalec 3 12
41. Adrián Maják TJ Slávia ŠG Trenčín 3 10
42. Matěj Gelnar 3 10
43. Tadeáš Papučík 2 9
44. Lumír Raška 2 5
45. David Fujerík BLOCK TEAM 2 3
46. Jakub Sviták BIKE PRO RACING 0 0
47. František Valerián KOLOKROUŽEK Zlín 0 0
48. Ondřej Matula TUFO CykloZákladna Otrokovice 0 0
49. Matouš Raška 0 0

Kategorie St. Žáci holky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Adéla Pernická BIKE PRO RACING 12 202
2. Štěpánka Dubcová 9 138
3. Denisa Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 10 122
4. Viktória Chladoňová CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 9 94
5. Daniela Hulová 8 84
6. Dorota Vojtíšková CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 6 79
7. Amálie Holášková 9 77
8. Adina Daňková SPORTOVNI KURZY.CZ 6 56
9. Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 6 54
10. Karolína Neugebauerová SPORTOVNI KURZY.CZ 6 54
11. Sofia Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 3 48
12. Sára Motyčková 4 37
13. Dorotka Vojtíšková 3 37
14. Terezia Ciriaková 3 33
15. Tereze Rapantová 2 26
16. Amálie Macolová HEAD PRO TEAM OPAVA 3 24
17. Alžběta Westová Bike team Sportovní kurzy 3 22
18. Zuzana Krompolcová 3 20
19. Veronika Máčková Novomestský Superbiker 3 18
20. Nela Riedlová Team Forman Cinelli Kids 3 17
21. Ema Lajchová Team Forman Cinelli Kids 3 16
22. Amálie Holášková TEAM FORMAN CINELLI 0 0

Kategorie Kadeti kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Martin Voženílek HEAD PRO TEAM OPAVA 14 165
2. Karel Brudný BIKE 2000 19 160
3. Michal Neugebauer SPORTOVNI KURZY.CZ 14 132
4. Pavel Dubčák 4EVER CYKLOBULIS 19 126
5. Ondřej Polášek BIKE 2000 19 117
6. Adam Hlávka SUPERIOR RIDERS 10 97
7. Ondřej Růžička VRV TEAM 15 93
8. Lukáš Szczepaňski HEAD PRO TEAM OPAVA 10 85
9. Martin Petrů BLOCK TEAM 19 83
10. Šimon Koller HEAD PRO TEAM OPAVA 14 74
11. Marek Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 16 66
12. Karel Šidlík BIKE PRO RACING 14 62
13. Jan Hudeček TUFO CykloZákladna Otrokovice 10 60
14. Adam Štěpánek BIKE 2000 12 56
15. Max Figel 15 55
16. Jakub Žurek 13 50
17. Lukáš Szczepański HEAD PRO TEAM OPAVA 9 50
18. Maxim Lakota TUFO CykloZákladna Otrokovice 14 48
19. Lukáš Sokolík TJ Slávia ŠG Trenčín 5 48
20. Filip Holub 4 37
21. Marek Oborný 11 34
22. Tomáš Mazůrek TUFO CykloZákladna Otrokovice 9 24
23. Matěj Prachař 8 24
24. Martin Rafaj 8 23
25. Jakub Švidrnoch SK Jiří team 8 23
26. Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 4 19
27. Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 4 18
28. Tomáš Chovanec 4EVER CYKLOBULIS 5 15
29. Jakub Tesař Ethic sport cycling team 5 15
30. Kvido Kozlovský TJ TŽ Třinec 4 15
31. Antonín Kratochvíl 4 12
32. David Šigut 4 12
33. Jakub Šindler 4 10
34. Ondřej Ševčík HEAD PRO TEAM OPAVA 4 9
35. Antonín Blažek 4 8
36. Jakub Švidrnoch 4 8
37. Jakub Klesnil 4EVER CYKLOBULIS 4 7
38. Jakub Klesnil 4 7
39. Filip Krištof 1 0
40. Zdeněk Mišurec TUFO CykloZákladna Otrokovice 1 0

Kategorie Kadetky a juniorky

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Sabina Sobková VRV TEAM 17 181
2. Michaela Brtníčková 4EVER CYKLOBULIS 17 167
3. Libuše Prchalová 4EVER CYKLOBULIS 17 163
4. Julie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 17 125
5. Kateřina Krutílková Team Forman Cinelli 17 108
6. Tereza KURNICKÁ ... 8 103
7. Petra Binderová HEAD PRO TEAM OPAVA 13 99
8. Lada Fusková VRV TEAM 16 89
9. Sophie Malošíková Cykloteam MXM Hulín 11 65
10. Michaela Bojková BIKE 2000 5 55
11. Tereza Obořilová 4 55
12. Silvie Holoubková 8 46
13. Justýna Holášková Team Forman Cinelli 8 40
14. Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 4 30
15. Denisa Bravencová 4 30
16. Natálie Jelínková 4 28
17. Dorka Ševčíková 4EVER CYKLOBULIS 4 24
18. Kateřina Kutáčová BIKE 2000 4 24
19. Natálie Šimoňuková Cykloteam MXM Hulín 4 22
20. Barbora Máčková 3 18
21. Zoe Zdražilová 3 17

Kategorie Junioři kluci

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Daniel Žvak 18 165
2. Karel Ponížil 4EVER CYKLOBULIS 18 129
3. Jakub Malý 19 122
4. Vít Balcárek Cykloteam MXM Hulín 23 118
5. Jan Šindelář HEAD PRO TEAM OPAVA 18 114
6. Tomáš Vítek HEAD PRO TEAM OPAVA 14 96
7. Filip Pietroň HEAD PRO TEAM OPAVA 17 92
8. Jiří Bohdalovský HEAD PRO TEAM OPAVA 12 87
9. Vojtěch Neradil Kolovna KM-BT Morkovice 13 63
10. Ondřej Rakus 10 63
11. Jakub Letev TUFO CykloZákladna Otrokovice 11 59
12. František Vinklárek 13 58
13. Josef Macháč 7 42
14. Jan Masař 6 24
15. Matyáš Malík BIKE 2000 6 19
16. Karel Ponizil 4EVER CYKLOBULIS 0 0

Kategorie Muži 1

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Tomáš Paprstka EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN 21 165
2. Filip Pěgřím TJ TŽ Třinec 28 152
3. Matěj Malý 28 145
4. Martin Haman 21 113
5. David Bártek AMENITY EXTREM SPORT TEAM 15 90
6. Jan Kresta 14 68
7. David Bulawa 11 58
8. Michael Zeťák 7 55
9. Roman Bulis 4EVER CYKLOBULIS 15 52
10. Jaroslav Marek 15 51
11. Martin Tvarog HEAD PRO TEAM OPAVA 15 48
12. Tomáš Višňovský 8 48
13. Petr Ježek 7 42
14. Petr Oravec CK PeMaP Přerov 14 41
15. Marek Hřivňacký 13 40
16. Tomáš Lettovský SUPERIOR RIDERS 14 35
17. Viktor Klos 8 33
18. Ondřej Fukala 7 26
19. Dominik Průdek 8 24
20. Zdeněk Skyba 8 19
21. Michal Sláma 6 19
22. Jiří Javůrek 6 18
23. Jan Wiesner 5 17
24. Branislav Gašparík Top Sport Team 7 16
25. Vojtěch Šván 7 15
26. Adam Lamich 7 14
27. Hynek Tekula DK BIKESHOP Racing Team 7 12
28. Jiří Keisler 6 9
29. Mohamed Khamlichi 4 8
30. Hynek Bělunek 5 0
31. Vítězslav Zedník 3 0
32. David Kovařík 1 0
33. Martin Šima 1 0
34. Filip Lužný ... 0 0
35. Daniel Lev 0 0

Kategorie Muži 2

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Martin Duřpek ALARM INSTAL TEAM Vsetín 19 173
2. Stanislav Špiler CK PeMaP Přerov 19 171
3. Petr Březina 9 96
4. Michal Veber DK BIKESHOP Racing Team 14 94
5. Petr Hašek SK Bagbike 19 93
6. Jaroslav Mach 15 83
7. Ivo Kovářík DK BIKESHOP Racing Team 9 79
8. Peter Vojtíšek CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 15 62
9. Jiří Sedláček 14 56
10. Martin Fus 5 55
11. Lukáš Bukovský DK BIKESHOP Racing Team 5 55
12. Jan Šindelář 9 49
13. Michal Chladoň CLIMBERG SPORT TEAM, Trenčín 13 47
14. Jozef Mojto Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 12 44
15. René Mach TUFO CykloZákladna Otrokovice 9 42
16. Zdeno Zeman 5 42
17. Lukáš Bukavský 5 42
18. Miroslav Janota 5 37
19. Marek Žák 9 36
20. Robert Kocián Titan Trilife 5 30
21. Roman Hyneček 5 28
22. Michal Chmel 5 28
23. Martin Holiš 4 28
24. Roman Paprstka 8 27
25. Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť 5 26
26. Marek Michalík 4 26
27. Peter Unger Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 5 24
28. Miloš Králík 5 20
29. Jakub Mrkva M+D market 5 19
30. Petr Jasanský 4 19
31. Martin Šima 5 18
32. Václav Klakurka AD Team 5 17
33. Jakub Pilař 4 17
34. Aleš Dedek 5 16
35. Jaroslav Smetana 4 16
36. Jakub Král 5 15
37. Tomáš Papay 4 13
38. Marek Michalík 4 12
39. Michal Urban 4 12
40. Pavol Žídek Top Sport Team 4 9
41. Petr Wojnar 1 0
42. Radim Olajoš 1 0
43. Zbyněk Dostál ... 0 0
44. Petr Martinec 0 0
45. Jan Procházka ... 0 0
46. Radovan Holík Cyklogat 0 0
47. Zbyšek Ripňák BLOCK TEAM 0 0

Kategorie Ženy

Pořadí Přijmení a jméno závodníka Název týmu Počet kol celkem Počet bodů celkem
1. Monika Kučerová 13 165
2. Petra Krutílková Team Forman Cinelli 15 138
3. Lucie Skřivánková 8 84
4. Pavlína Maračková 8 70
5. Šárka Chmurová 4 55
6. Denisa Stodůlková 5 48
7. Denisa Knapková 4 48
8. Lucie Veselá 4 48
9. Alexandra Olivová HEAD PRO TEAM OPAVA 4 48
10. Martina Kukulová 4 42
11. Jana Tesařová 4 37
12. Sofie Joannidu 4 37
13. Markéta Odehnalová 3 37
14. Žofia Ungerová Bike-Centrum,Dubnica nad Váhom 4 33
15. Karolína Kovářová 1 0
16. Monika Dinková 0 0

Partneři

  • Partneři

    Valašské Meziříčí

  • Partneři

    Ratiboř

  • Partneři
  • Partneři

    Vsetín

  • Partneři

    Jablůnka

Další partneři